Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Griekenland

Griekenland - Superleague

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 AEK Athens 30 21 7 2 50 12 +38 70 WGWWW
2 PAOK 30 21 4 5 59 19 +40 64 WWWWW
3 Olympiakos Piraeus 30 18 6 6 63 28 +35 57 VWVWG
4 Atromitos 30 15 11 4 43 21 +22 56 WWWVV
5 Asteras Tripolis 30 12 9 9 39 24 +15 45 WWWVW
6 Xanthi 30 12 9 9 31 30 +1 45 WWVWG
7 Panionios 30 10 10 10 32 31 +1 40 WWVVG
8 Panaitolikos 30 9 8 13 31 40 -9 35 VVWVW
9 PAS Giannina 30 7 13 10 31 34 -3 34 WVGVV
10 Levadiakos 30 8 10 12 23 34 -11 34 VVVWG
11 Panathinaikos 30 10 10 10 30 30 0 32 VVWWV
12 Larissa 30 7 10 13 22 41 -19 31 GVGWV
13 Lamia 30 6 12 12 20 34 -14 30 GWVGG
14 Apollon Smirnis 30 6 11 13 23 36 -13 29 VVWGW
15 Kerkyra 30 4 10 16 19 51 -32 22 VGVVG
16 Platanias 30 2 4 24 14 65 -51 10 VVVVV
Champions League (Qualification)
Europa League (kwalificatie)
Relegation - Football League

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
A. PrijovićPAOK 19 3
K. AnsarifardOlympiakos Piraeus 17 3
Pedro CondePAS Giannina 14 0
M. ManiasAsteras Tripolis 12 1
S. AraújoAEK Athens 11 0
E. JendrišekXanthi 11 1
N. DiguinyAtromitos 10 0
K. FortounisOlympiakos Piraeus 10 4
A. DaudaAtromitos 9 1
V. MorarPanaitolikos 9 4
C. AlbanisApollon Smirnis 8 0
M. LivajaAEK Athens 8 0
D. PelkasPAOK 8 0
S. SpiridonovićPanionios 8 0
Amr WardaAtromitos 8 0

 

Nieuws

OFFICIEEL: Vadis Odjidja naar AA Gent
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (2 days ago)
PSV oefent tegen Galatasaray en Olympiakos Piraeus
Voetbal International (3 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië