Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Atlanta United FC

Opgericht  2014
Stadion  Bobby Dodd Stadium
Capacity  55,297
Manager  G. Martino

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Bradley GuzanB. Guzan
Mitch HildebrandtM. Hildebrandt
Alec KannA. Kann
Verdedigers
Michael ParkhurstM. Parkhurst
Franco Nicolás EscobarF. Escobar
Mikey AmbroseM. Ambrose
Gregory Martin Garza EarlyG. Garza
Doelpunten: 1
José Rafael HernándezJ. Hernández
Miles RobinsonM. Robinson
Leandro Martín González PírezL. González Pírez
George BelloG. Bello
Sal ZizzoS. Zizzo
Middenvelders
Darlington NagbeD. Nagbe
Doelpunten: 1
Andrew CarletonA. Carleton
Assists: 1
Jeff LarentowiczJ. Larentowicz
Assists: 1
Miguel Ángel Almirón RejalaM. Almirón
Doelpunten: 6, Assists: 4
Ezequiel BarcoE. Barco
Kevin KratzK. Kratz
Doelpunten: 2
Chris McCannC. McCann
Doelpunten: 1
Lagos KungaL. Kunga
Chris GoslinC. Goslin
Andrew Wheeler-OmiunuA. Wheeler-Omiunu
Julian GresselJ. Gressel
Doelpunten: 1, Assists: 2
Oliver  ShannonO. Shannon
Aanvallers
Jon GallagherJ. Gallagher
Josef Alexander MartínezJ. Martínez
Doelpunten: 6, Assists: 1
Romario WilliamsR. Williams
Doelpunten: 1
Brandon Vázquez ToledoB. Vázquez
Héctor Daniel VillalbaH. Villalba
Doelpunten: 1, Assists: 1
#NaamAgeA
Keepers
1B. Guzan 337208800000100
27M. Hildebrandt 2900000000000
25A. Kann 2700000800000
Verdedigers
3M. Parkhurst 346818710100100
2F. Escobar 232724310200100
22M. Ambrose 24901100100000
4G. Garza 265246601110200
13J. Hernández 2000000000000
12M. Robinson 21901100200000
5L. González Pírez 265277701000310
21G. Bello 1600000000000
14S. Zizzo 31262020700000
Middenvelders
6D. Nagbe 276918801010000
30A. Carleton 17123030401000
18J. Larentowicz 346298803001200
10M. Almirón 247208802064300
8E. Barco 191913212100000
32K. Kratz 311998171720000
16C. McCann 306307700110400
23L. Kunga 1900000000000
20C. Goslin 1700000000000
28A. Wheeler-Omiunu 23161010600000
24J. Gressel 247168802012100
29O. Shannon 2200000000000
Aanvallers
26J. Gallagher 2200000000000
7J. Martínez 247008804061000
9R. Williams 23184040810200
19B. Vázquez 19171010600000
15H. Villalba 233996515111000
NaamDateFromFee
Transfers In
N. Caraux 01 januari 2018Versailles-
M. Hildebrandt 01 januari 2018Cincinnati-
S. Nicklaw 01 februari 2018Edmonton-
A. Cochran 23 januari 2018St. Louis-
F. Escobar 01 januari 2018NOB810K €
J. Metcalf 01 januari 2018Bangor-
E. Barco 23 januari 2018Independiente12.2M €
J. Otoo 01 januari 2018Charleston-
Y. Samuel 25 januari 2018Bethlehem-
J. Carranza 23 maart 2018North Carolina-
Transfers Out
K. Reynish 07 februari 2018Fresno FCFree
C. Carmona 01 januari 2018Colo-ColoFree
Y. Asad 01 januari 2018Vélez-

Nieuws

Around the Forest: Wayne Rooney to MLS?
Stumptown Footy (1 week ago)

Video's


HIGHLIGHTS: Atlanta United FC vs. New York Red Bulls
3 uur geleden

ALL ACCESS | Training: Preparing for Atlanta United FC
4 dagen geleden

With Miguel, Josef, Barco up front, Atlanta United can…
Woensdag, 9 mei

HIGHLIGHTS: Orlando City SC vs. Atlanta United FC | May…
Dinsdag, 8 mei

HIGHLIGHTS: Atlanta United FC vs. Sporting Kansas City…
Woensdag, 9 mei

Around the League: Atlanta United, Orlando City surge u…
Maandag, 7 mei

Chicago Fire vs. Atlanta United FC | 2018 MLS Highlights
Zondag, 6 mei

Highlights | Chicago Fire vs. Atlanta United FC | May 5…
Zaterdag, 5 mei

HIGHLIGHTS: Chicago Fire vs. Atlanta United FC | May 5…
Zaterdag, 5 mei

Atlanta United FC vs. Montreal Impact | 2018 MLS Highli…
Zondag, 8 apr

Faits saillants - Atlanta United v Impact
Zaterdag, 7 apr

HIGHLIGHTS: Atlanta United FC vs. Montreal Impact | Apr…
Zaterdag, 7 apr

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android


FIFA World Cup

Live Soccer TV does not host or provide any FIFA World Cup live streaming or videos on this website. We provide World Cup TV schedules of the official rights holders only, and link to the legal live streams where available. This website is not related, owned or affiliated with FIFA or any of the teams participating in World Cup. The World Cup TV schedule is geotargeted to your location. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the World Cup in your country, please visit the World Cup page for full details.
Group A
14 Jun 11:00Moscow
Russia vs Saudi Arabia
15 Jun 8:00Yekaterinburg
Egypt vs Uruguay
19 Jun 14:00Saint Petersburg
Russia vs Egypt
20 Jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saudi Arabia
25 Jun 10:00Volgograd
Saudi Arabia vs Egypt
25 Jun 10:00Samara
Uruguay vs Russia
Group B
15 Jun 11:00Saint Petersburg
Morocco vs Iran
15 Jun 14:00Sochi
Portugal vs Spain
20 Jun 8:00Moscow
Portugal vs Morocco
20 Jun 14:00Kazan
Iran vs Spain
25 Jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 Jun 14:00Kaliningrad
Spain vs Morocco
Group C
16 Jun 6:00Kazan
France vs Australia
16 Jun 12:00Saransk
Peru vs Denmark
21 Jun 8:00Samara
Denmark vs Australia
21 Jun 11:00Yekaterinburg
France vs Peru
26 Jun 10:00Sochi
Australia vs Peru
26 Jun 10:00Moscow
Denmark vs France
Group D
16 Jun 9:00Moscow
Argentina vs Iceland
16 Jun 15:00Kaliningrad
Croatia vs Nigeria
21 Jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentina vs Croatia
22 Jun 11:00Volgograd
Nigeria vs Iceland
26 Jun 14:00Rostov-on-Don
Iceland vs Croatia
26 Jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentina
Group E
17 Jun 8:00Samara
Costa Rica vs Serbia
17 Jun 14:00Rostov-on-Don
Brazil vs Switzerland
22 Jun 8:00Saint Petersburg
Brazil vs Costa Rica
22 Jun 14:00Kaliningrad
Serbia vs Switzerland
27 Jun 14:00Moscow
Serbia vs Brazil
27 Jun 14:00Nizhny Novgorod
Switzerland vs Costa Rica
Group F
17 Jun 11:00Moscow
Germany vs Mexico
18 Jun 8:00Nizhny Novgorod
Sweden vs Korea Republic
23 Jun 11:00Rostov-on-Don
Korea Republic vs Mexico
23 Jun 14:00Sochi
Germany vs Sweden
27 Jun 10:00Kazan
Korea Republic vs Germany
27 Jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Sweden
Group G
18 Jun 11:00Sochi
Belgium vs Panama
18 Jun 14:00Volgograd
Tunisia vs England
23 Jun 8:00Moscow
Belgium vs Tunisia
24 Jun 8:00Nizhny Novgorod
England vs Panama
28 Jun 14:00Kaliningrad
England vs Belgium
28 Jun 14:00Saransk
Panama vs Tunisia
Group H
19 Jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 Jun 11:00Moscow
Poland vs Senegal
24 Jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 Jun 14:00Kazan
Poland vs Colombia
28 Jun 10:00Volgograd
Japan vs Poland
28 Jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 Jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018