Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Engeland

Engeland - Conference National

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Macclesfield Town 46 27 11 8 67 46 +21 92 WWGWG
2 Tranmere Rovers 46 24 10 12 78 46 +32 82 VVWWW
3 Sutton United 46 23 10 13 67 53 +14 79 WWVGV
4 Boreham Wood 46 20 15 11 64 47 +17 75 WVWVV
5 Aldershot Town 46 20 15 11 64 52 +12 75 VGWVW
6 Ebbsfleet United 46 19 17 10 64 50 +14 74 GWVWW
7 Fylde 46 20 13 13 82 56 +26 73 GGVWW
8 Dover Athletic 46 20 13 13 62 44 +18 73 WWVVW
9 Bromley 46 19 13 14 75 58 +17 70 VGWWW
10 Wrexham 46 17 19 10 49 39 +10 70 GVVVG
11 Dagenham & Redbridge 46 19 11 16 69 62 +7 68 VWWVW
12 Maidenhead United 46 17 13 16 65 66 -1 64 WWVWW
13 Leyton Orient 46 16 12 18 58 56 +2 60 WVWVG
14 Eastleigh 46 13 17 16 65 72 -7 56 WVVVV
15 Hartlepool United 46 14 14 18 53 63 -10 56 WGWGV
16 Halifax Town 46 13 16 17 48 58 -10 55 GVVGW
17 Gateshead 46 12 18 16 62 58 +4 54 VVVVW
18 Solihull Moors 46 14 12 20 49 60 -11 54 VWGWW
19 Maidstone United 46 13 15 18 52 64 -12 54 GWWVG
20 Barrow 46 11 16 19 51 63 -12 49 VGGWV
21 Woking 46 13 9 24 55 76 -21 48 VWVVG
22 Torquay United 46 10 12 24 45 73 -28 42 GVGWV
23 Chester 46 8 13 25 42 79 -37 37 WVVWV
24 Guiseley 46 7 12 27 44 89 -45 33 VWVVV
Promotie
Promotie play-offs
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Conference: Regulier seizoen
A. CookTranmere Rovers 26 0
D. RoweFylde 24 0
M. BonneLeyton Orient 22 5
Bruno AndradeBoreham Wood 20 7
J. NorwoodTranmere Rovers 20 0
D. KedwellEbbsfleet United 18 5
R. BirdDover Athletic 16 3
J. ReesBromley 16 0
M. FerrierBoreham Wood 15 0
L. DennisBromley 14 0
S. WilsonMacclesfield Town 14 0
M. CheekDagenham & Redbridge 13 0
C. HolroydWrexham 13 3
D. JohnsonGateshead 13 3
H. PritchardMaidenhead United 13 4
Conference: Laatste fase
Bruno AndradeBoreham Wood 1 0
A. CookTranmere Rovers 1 0
J. NorwoodTranmere Rovers 1 0
Conference: Play-offs - Qualifying Round
Bruno AndradeBoreham Wood 1 0
S. GrandFylde 1 0
N. KabambaAldershot Town 1 0
J. TurleyBoreham Wood 1 0
D. WinfieldEbbsfleet United 1 0

 

Nieuws

Engel's record speaks quite loudly
The Riverdale Press (1 week ago)
Tinora board considers personnel, other actions
Defiance Crescent News (1 day ago)
How a sanctioned Russian bank wooed Washington
Center for Public Integrity (3 weeks ago)
Trump neemt ontslag als wereldleider
https://joop.bnnvara.nl/ (1 week ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018