Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Frankrijk

Frankrijk - CFA

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
National 2: Groep A
1   Marignane Gignac 30 17 6 7 39 25 +14 57 GWWVW
2   Toulon 30 17 6 7 41 25 +16 57 WWGWW
3
Colomiers US 30 14 9 7 43 27 +16 51 VWVWV
4
Bergerac 30 13 10 7 43 28 +15 49 WVGVV
5
Fréjus St-Raphaël 30 14 7 9 41 32 +9 49 VVVWW
6
Martigues 30 13 8 9 42 33 +9 47 VVWWW
7   Sète 30 11 13 6 42 25 +17 46 VWWWW
8   Monaco II 30 11 10 9 44 33 +11 43 WWGVV
9
Grasse 30 9 12 9 32 31 +1 39 WWVWV
10   Hyères 30 8 12 10 35 32 +3 36 WVVGV
11
Nice II 30 10 5 15 31 48 -17 35 VVWVV
12   Stade Montois 30 8 8 14 32 46 -14 32 VVGVW
13   Stade Bordelais 30 8 9 13 28 39 -11 31 WWWVW
14   Olympique Marseille II 30 6 10 14 31 46 -15 28 WVGWW
15   Tarbes 30 7 5 18 32 60 -28 26 VWWVV
16   Paulhan Pézenas 30 5 8 17 19 45 -26 21 GVVVV
National 2: Groep B
1
Villefranche 30 18 4 8 50 32 +18 58 WWWWW
2
Annecy 30 16 9 5 51 33 +18 57 WWVWW
3
Andrézieux 30 16 4 10 48 36 +12 52 VVGVW
4
Jura Sud Foot 30 15 6 9 49 41 +8 51 WWWGW
5
Schiltigheim 30 14 8 8 47 35 +12 50 VVWWW
6
Yzeure 30 13 7 10 33 29 +4 46 WWVWV
7
Épinal 30 10 11 9 42 36 +6 41 GVWVW
8   PSG II 30 11 7 12 42 39 +3 40 GGVWV
9
Belfort 30 12 3 15 43 42 +1 39 WVWVW
10
Le Puy F.43 Auvergne 30 9 12 9 35 35 +0 39 GGGVW
11
Olympique Lyonnais II 30 11 4 15 42 45 -3 37 VGVWV
12
Chasselay MDA 30 10 7 13 34 39 -5 37 VVGVG
13   Saint-Priest 30 10 5 15 35 43 -8 35 VGGWV
14   Saint-Louis Neuweg 30 8 10 12 28 43 -15 34 GGVGG
15   Montceau 30 10 6 14 34 44 -10 33 WWWVV
16   Raon l'Etape 30 2 7 21 23 64 -41 13 VGVVV
National 2: Groep C
1   Drancy JA 30 15 14 1 41 17 +24 59 GWGWW
2
Sedan 29 16 7 6 54 30 +24 55 WWGGG
3
Sainte-Geneviève 30 16 6 8 41 31 +10 54 VGWGV
4
Fleury 91 30 16 3 11 45 34 +11 51 WWWVV
5
Arras 30 13 9 8 46 37 +9 48 WGWVW
6
St Maur Lusitanos 30 12 10 8 37 33 +4 46 VVGWW
7   Borgo 30 10 14 6 33 24 +9 44 WGGVV
8   Poissy 30 10 10 10 34 38 -4 39 WGGWW
9   Croix Football IC 30 7 15 8 26 32 -6 36 VGWWG
10
Lens II 30 9 7 14 46 48 -2 34 WGVGW
11
Lille II 30 9 7 14 39 48 -9 34 WGVVV
12
Reims II 30 7 11 12 41 43 -2 32 VGWGW
13
Furiani Agliani 29 9 4 16 31 48 -17 31 VVWVG
14   Amiens AC 30 7 9 14 18 28 -10 30 VGVVG
15   Viry Châtillon 30 7 8 15 28 50 -22 25 VVVWV
16   Beauvais 30 6 6 18 31 50 -19 24 GGVVG
National 2: Groep D
1   Le Mans 30 18 6 6 59 27 +32 60 WVVGW
2   Stade Briochin 30 16 9 5 50 32 +18 57 WWWVG
3   St Malo US 30 12 12 6 44 34 +10 48 VVGWV
4   Lorient II 30 11 12 7 31 24 +7 45 VGGVG
5   Romorantin SO 30 10 11 9 45 40 +5 41 GVVGV
6   St-Pryvé St-Hilaire 30 9 14 7 29 31 -2 40 GWGGG
7   Chartres 30 9 12 9 49 42 +7 39 WVGGV
8
Le Havre II 30 11 5 14 43 55 -12 38 WWWWW
9
Granville 30 9 10 11 38 36 +2 37 GVGGW
10
Mantes 78 30 10 7 13 32 39 -7 37 GWVWW
11
Vitré 30 8 12 10 43 44 -1 36 VVGWV
12
Limoges 30 9 10 11 31 38 -7 34 VGGGG
14
Trélissac 30 8 9 13 26 43 -17 33 WWGGV
15
Rennes II 30 8 8 14 33 42 -9 32 WGWVG
16
Fontenay Vendée Foot 30 6 10 14 25 40 -15 25 VGWVW
Promotie
Degradatie

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië