Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Schotland

Schotland - Premier League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
1 Aberdeen 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Celtic 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Dundee 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Hamilton Academical 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Hearts 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Hibernian 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Kilmarnock 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Livingston 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Motherwell 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Rangers 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 St. Johnstone 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 St. Mirren 0 0 0 0 0 0 +0 0
Degradatieronde

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Premier League: 1st Phase
K. BoydKilmarnock 16 2
A. MorelosRangers 14 0
J. WindassRangers 12 0
A. SchalkRoss County 11 2
K. LaffertyHearts 10 1
L. GriffithsCeltic 9 0
A. RooneyAberdeen 9 2
S. SinclairCeltic 9 2
M. DembéléCeltic 8 1
L. MoultMotherwell 8 2
S. MurrayDundee 8 1
E. BrophyKilmarnock 7 0
J. ForrestCeltic 7 0
A. StokesHibernian 7 2
J. TavernierRangers 7 4
Premier League: 2nd Phase
J. MacLarenHibernian 5 0
S. MacLeanSt. Johnstone 4 0
O. ÉdouardCeltic 3 0
F. KamberiHibernian 3 2
S. AllanHibernian 2 0
R. BowmanMotherwell 2 0
K. BoydKilmarnock 2 0
N. ÇiftçiMotherwell 2 0
K. DoolanPartick Thistle 2 0
D. ImrieHamilton Academical 2 1
K. LaffertyHearts 2 0
K. McLeanAberdeen 2 1
D. McMillanSt. Johnstone 2 1
S. MoussaDundee 2 0
D. TempletonHamilton Academical 2 0

Kanalen met uitzendrechten Premier League in Verenigde Staten

Turner Broadcasting System Inc.
Season: 2018
Available on:
B/R Live
bwin
Season: 2017-2018
Celtic TV
Season: 2017-2018
DEETV
Season: 2017-2018
Hearts TV
Season: 2017-2018
Hibs TV
Season: 2017-2018
Rangers TV
Season: 2017-2018
RedTV International
Seasons: 2014-2018

 

Nieuws

 

Video's


INTERVIEW | Josh Windass | 20 Jun 2018
11 uur geleden

Scottish Football Hotshots - Liam Boyce
11 uur geleden

INTERVIEW | Daniel Candeias | 20 Jun 2018
13 uur geleden

TRAINING | Gers In Spain | Day Four
14 uur geleden

WORLD CUP | Daniel Candeias Predicts
14 uur geleden

CHARITY | Football Memories
Gisteren

TRAINING | Gers In Spain | Shooting Drill
Gisteren

TRAINING | Gers In Spain | Day Three
Gisteren

INTERVIEW | Gary McAllister | 19 Jun 2018
Gisteren

Scottish Football Hotshots - Scott McDonald
Gisteren

Scottish Football Hotshots - Lee Miller
Gisteren

INTERVIEW | Ryan Jack | 19 Jun 2018
Gisteren

INTERVIEW | Amy McDonald | 19 Jun 2018
Gisteren

TRAINING | Gers In Spain | Day Two
Gisteren

INTERVIEW | Connor Goldson | 18 Jun 2018
Gisteren

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018