Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Finland

Finland - Veikkausliiga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   HJK 20 14 3 3 38 15 +23 45 WWVWG
2   RoPS 19 10 5 4 26 13 +13 35 VWGGW
3
Honka 19 7 9 3 29 23 +6 30 GVWGW
4
VPS 19 8 6 5 24 20 +4 30 WWWVW
5
KuPS 19 8 5 6 31 22 +9 29 WGVGV
6
Lahti 18 7 8 3 18 14 +4 29 VVWWG
7   Ilves 18 6 6 6 17 22 -5 24 VGWGG
8   Inter Turku 19 6 5 8 25 32 -7 23 WWVGV
9   SJK 19 5 4 10 19 25 -6 19 VWWGV
10
TPS 19 3 7 9 16 27 -11 16 VWVWG
11
Mariehamn 18 4 3 11 22 36 -14 15 VVWVV
12   PS Kemi 19 3 3 13 18 34 -16 12 GVVVV
Champions League (Qualification)
Europa League (groepsfase)
Relegation Play-off
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
KlaussHJK 13 3
R. KarjalainenKuPS 13 4
M. KandjiHonka 8 1
S. StrandvallVPS 8 1
T. FuruholmInter Turku 7 0
J. HakolaVPS 6 0
F. IvanovskiRoPS 6 0
A. KangaskolkkaMariehamn 6 2
Borjas MartínHonka 6 1
M. NoubissiIlves 6 0
P. PennanenKuPS 6 0
M. ÄäritaloTPS 5 0
B. KällmanInter Turku 5 0
L. LingmanRoPS 5 1
J. MäkeläPS Kemi 5 0

 

Nieuws

Midweek internationals performances (09-12.07 '18)
MacedonianFootball.com (1 week ago)
India: Top 5 Sports Playing Sites
Mondaq News Alerts (3 weeks ago)
Evans Mensah Scores Again For HJK In Finland
GhanaCrusader (press release) (1 week ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië