Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Oostenrijk

Oostenrijk - 1. Liga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
1 Amstetten 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Austria Klagenfurt 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Austria Lustenau 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Austria Wien II 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Blau-Weiß Linz 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 FAC Team für Wien 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Horn 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Pasching 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Kapfenberger SV 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Lafnitz 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Ried 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Vorwärts Steyr 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Wacker Innsbruck II 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Wattens 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Wiener Neustadt 0 0 0 0 0 0 +0 0
Promotie
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
S. ChabbiRied 22 2
H. SalihiWiener Neustadt 22 7
Z. DedičWacker Innsbruck 19 1
D. TadicHartberg 16 3
M. JurdikWattens 12 1
Ronivaldo BernardoAustria Lustenau 12 1
F. JamnigWacker Innsbruck 11 3
R. MišlovHartberg 11 0
T. FröschlRied 10 0
D. SzoboszlaiLiefering 10 1
L. KatnikWattens 9 1
RangelKapfenberger SV 9 0
B. PranterWattens 9 2
Í. DurmuşRied 8 0
S. MeusburgerHartberg 8 0

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië