Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Algerije

Algerije - Ligue 1

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   CS Constantine 30 16 9 5 36 26 +10 57 GWWGW
2
JS Saoura 30 16 6 8 38 27 +11 54 WWWWW
3
NA Hussein Dey 30 11 16 3 36 24 +12 49 VGWWW
4
MC Oran 30 12 9 9 40 37 +3 45 WVVGV
5
MC Alger 30 12 8 10 41 32 +9 44 VVVGV
6
USM Alger 30 11 9 10 43 35 +8 42 VVWVV
7
Paradou AC 30 12 6 12 35 30 +5 42 GWVWV
8   ES Sétif 30 10 10 10 35 30 +5 40 GVVVW
9
USM Bel Abbès 30 12 7 11 32 31 +1 37 GGWWV
12
JS Kabylie 30 8 12 10 34 39 -5 36 VWVWG
13
Olympique Médéa 30 8 12 10 23 32 -9 36 WVWVW
15   USM El Harrach 30 7 7 16 27 37 -10 28 VWVVV
Champions League (groepsfase)
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
O. DarfalouUSM Alger 18 4
L. AbidCS Constantine 16 1
S. FriouiUSM Blida 15 4
M. DjallitSaoura 12 3
Z. NaidjiParadou AC 11 3
W. DerardjaMC Alger 10 1
S. Yahia ChérifSaoura 10 1
H. BanouhUSM El Harrach 9 1
M. BenaldjiaKabylie 9 0
S. BendebkaMC Alger 8 0
A. BourdimSaoura 8 4
M. TiaïbaMC Oran 8 1
M. BelmokhtarTadjenanet 7 0
M. BenayadES Sétif 7 0
A. HachoudMC Alger 7 2

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië