Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zaterdag 20 jan.

  • Do
    Jan 18
  • Vr
    Jan 19
  • Za
    Jan 20
  • Zo
    Jan 21
  • Ma
    Jan 22
  • Di
    Jan 23
  • Wo
    Jan 24
  •  
?  
Engeland - Premier League 
Live + 7:30 Brighton & Hove Albion 0 - 4 Chelsea fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +10:00 Arsenal 4 - 1 Crystal Palace fuboTV, CNBC, NBCSports.com, NBC Sports…
Live +10:00 Burnley 0 - 1 Manchester United fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +10:00 Everton 1 - 1 West Bromwich Albion NBC Sports Gold, TalkSport Radio World, e…
Live +10:00 Leicester City 2 - 0 Watford NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +10:00 Stoke City 2 - 0 Huddersfield Town NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +10:00 West Ham United 1 - 1 AFC Bournemouth NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +12:30 Manchester City 3 - 1 Newcastle United fuboTV, NBC, NBCSports.com, NBC Sports Li…
Spanje - La Liga 
Live + 7:00 Espanyol 0 - 3 Sevilla fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +10:15 Atlético Madrid 1 - 1 Girona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +12:30 Villarreal 2 - 1 Levante fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Live +14:45 Las Palmas 2 - 1 Valencia fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Duitsland - Bundesliga 
Live + 9:30 Hoffenheim 1 - 4 Bayer Leverkusen fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, Univ…
Live + 9:30 Freiburg 2 - 1 RB Leipzig fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FO…
Live + 9:30 Borussia M'gladbach 2 - 0 Augsburg FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live + 9:30 Mainz 05 3 - 2 Stuttgart FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live + 9:30 Wolfsburg 1 - 3 Eintracht Frankfurt fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Sports GO,
Live +12:30 Hamburger SV 0 - 2 Köln fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Frankrijk - Ligue 1 
Live +11:00 Nantes 0 - 1 Bordeaux fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, TV5 Mo…
Live +14:00 Amiens SC 3 - 1 Guingamp fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 5
Live +14:00 Montpellier 2 - 1 Toulouse fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Rennes 1 - 0 Angers SCO fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Strasbourg 3 - 2 Dijon fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Troyes 1 - 0 Lille fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 6
Portugal - Primeira Liga 
Live +11:00 Marítimo 0 - 0 Belenenses Sport TV1, Sport TV África
Live +13:15 Benfica 3 - 0 Chaves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, BTV Online,
Live +15:30 Portimonense 1 - 2 Sporting Braga Sport TV1, Sport TV África, BandSports
Florida Cup 
Live +18:00 Legia Warszawa 0 - 2 Atlético Nacional ESPN3, WatchESPN, FreeSports TV UK, ES…
Mexico - Liga MX 
Live +18:00 Querétaro 0 - 0 Tigres UANL fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Live +18:00 Cruz Azul 0 - 0 León fuboTV, Univision Deportes, UniMás, Fanatiz
Live +20:00 Monterrey 0 - 0 Tijuana fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Live +20:06 Pachuca 3 - 1 Lobos BUAP ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +22:00 Necaxa 1 - 3 Guadalajara fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
België - Pro League 
Live +12:00 Standard Liège 3 - 2 AS Eupen Eleven Sports Network, Foot+, Arena Spor…
Live +14:00 KV Oostende 2 - 1 Kortrijk Proximus 11, Play Sports 4, VOOsport 2
Live +14:00 Waasland-Beveren 3 - 1 Sint-Truiden DAZN, Proximus 11, Play Sports 3
Live +14:30 Mechelen 0 - 2 Zulte-Waregem Proximus 11, Play Sports 1, VOOsport 4
Brazilië - Campeonato Paulista A1 
Live +13:30 Mirassol 0 - 0 São Bento LAOLA1.TV, Viaplay Denmark, Viaplay S…
Live +16:00 São Paulo 0 - 0 Novorizontino fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, PFC Intern…
Live +18:00 Ferroviária 1 - 1 Ituano SporTV 3
El Salvador - Primera División 
Live +16:00 Pasaquina 1 - 1 FAS
Live +20:00 Isidro Metapán 0 - 1 Alianza Telecentro
Live +20:00 Sonsonate 1 - 1 Dragón
Engeland - Championship 
Live +10:00 Aston Villa 3 - 1 Barnsley ESPN3, WatchESPN, iFollow, AVTV
Live +10:00 Bolton Wanderers 1 - 1 Ipswich Town iFollow
Live +10:00 Fulham 6 - 0 Burton Albion iFollow, fulhamfctv
Live +10:00 Leeds United 3 - 4 Millwall iFollow, LUTV
Live +10:00 Norwich City 1 - 2 Sheffield United iFollow
Live +10:00 Preston North End 1 - 1 Birmingham City iFollow, BluesTV
Live +10:00 Queens Park Rangers 0 - 3 Middlesbrough QPR+
Live +10:00 Reading 0 - 1 Brentford iFollow
Live +10:00 Sunderland 1 - 0 Hull City
Live +10:00 Wolverhampton Wanderers 0 - 2 Nottingham Forest iFollow, Wolves TV
Live +12:30 Sheffield Wednesday 0 - 0 Cardiff City ESPN3, WatchESPN, DAZN, SportsMax, DAZN
Engeland - League One 
Live Uitgest. Rochdale vs Southend United iFollow
Live +10:00 AFC Wimbledon 2 - 0 Blackpool iFollow
Live +10:00 Bristol Rovers 3 - 1 Bradford City iFollow
Live +10:00 Charlton Athletic 3 - 1 Walsall iFollow
Live +10:00 Fleetwood Town 1 - 2 Blackburn Rovers iFollow
Live +10:00 Northampton Town 2 - 1 Milton Keynes Dons iFollow
Live +10:00 Oxford United 1 - 2 Bury iFollow
Live +10:00 Peterborough United 3 - 0 Oldham Athletic iFollow
Live +10:00 Plymouth Argyle 1 - 3 Wigan Athletic iFollow
Live +10:00 Rotherham United 1 - 0 Portsmouth iFollow
Live +10:00 Scunthorpe United 1 - 3 Gillingham iFollow
Live +10:00 Shrewsbury Town 2 - 2 Doncaster Rovers iFollow
Engeland - League Two 
Live +10:00 Accrington Stanley 3 - 2 Port Vale iFollow
Live +10:00 Barnet 1 - 1 Lincoln City iFollow
Live +10:00 Colchester United 1 - 1 Grimsby Town iFollow
Live +10:00 Coventry City 3 - 1 Swindon Town iFollow
Live +10:00 Crewe Alexandra 2 - 3 Wycombe Wanderers iFollow
Live +10:00 Forest Green Rovers 5 - 2 Cambridge United iFollow
Live +10:00 Luton Town 1 - 0 Morecambe iFollow
Live +10:00 Mansfield Town 3 - 2 Cheltenham Town iFollow
Live +10:00 Notts County 1 - 2 Exeter City iFollow
Live +10:00 Stevenage 0 - 0 Carlisle United iFollow
Live +10:00 Yeovil Town 1 - 2 Chesterfield iFollow
Honduras - Liga Nacional 
Live +18:00 Olimpia 1 - 0 Real Sociedad Centro America TV
Live 20:00 Real España vs Vida
Live 20:15 Honduras Progreso vs Juticalpa
Club Vriendschappelijk 
Live 2:00 Redlands United vs Western Pride
Live 3:30 Campbelltown City vs Metrostars
Live 3:30 Da Nang vs Yokohama
Live + 4:00 Slavia Praha 5 - 0 Viktoria Žižkov LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 4:00 Rochedale Rovers vs Logan Lightning
Live 4:00 Vasas vs Vecsés
Live 5:00 Bohemians vs Olympia Praha LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 5:00 Vlašim vs Teplice
Live 5:00 Karviná vs Piast Gliwice
Live 5:00 Slovácko vs Vítkovice
Live 5:00 Trenčín vs Nové Mesto nad Váhom
Live 5:00 Senica vs Dubnica
Live 5:00 HB Køge vs Avarta
Live 5:00 Balmazújváros Sport vs Ceglédi
Live 5:00 Budaörs vs Paksi SE
Live 5:00 Znicz Pruszków vs Polonia Warszawa
Live 5:00 Puskás vs Shanghai Shenhua
Live 5:00 Acs Poli Timişoara vs Ghiroda
Live 5:30 Szombathelyi Haladás vs Tatran Prešov
Live 6:00 Randers vs Vejle-Kolding
Live 6:00 Žilina vs Baník Ostrava
Live 6:00 AGF vs Vendsyssel
Live 6:00 Shamrock Rovers vs Longford Town
Live 6:00 Wacker Innsbruck vs Bischofshofen
Live 6:00 Stal Mielec vs Cracovia Kraków
Live 6:00 Śląsk Wrocław vs Miedź Legnica
Live 6:00 Lørenskog vs Grorud
Live 6:00 BATE vs Belshina
Live 6:00 Olimpia Elbląg vs Bytovia Bytów
Live 6:00 Pogoń Siedlce vs Radomiak Radom
Live 6:00 Vitosha Bistritsa vs Strumska Slava
Live 6:00 Randers vs Vejle
Live 6:15 JJK vs GW
Live 6:30 Zlaté Moravce vs Slovan Duslo Šaľa
Live 6:45 JBK vs Jaro
Live + 7:00 Táborsko 2 - 6 Varnsdorf LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live + 7:00 IFK Göteborg 1 - 3 AaB C More Live 3, C More Play
Live 7:00 Zlín vs Opava
Live 7:00 Malmö FF vs Fremad Amager
Live 7:00 Nordsjælland vs Lyngby
Live 7:00 Tigre vs Deportivo Morón
Live 7:00 Estudiantes vs Chacarita Juniors
Live 7:00 Atlético Rafaela vs Newell's Old Boys
Live 7:00 SV Innsbruck vs Wattens
Live 7:00 Podbrezová vs Lokomotíva Zvolen
Live 7:00 Olimpo vs Aldosivi
Live 7:00 Kelantan vs Ratchaburi
Live 7:00 BFC Dynamo vs Optik Rathenow
Live 7:00 Energetyk ROW Rybnik vs Katowice
Live 8:00 Frej vs AIK C More Fotball, C More Play
Live 8:00 Brommapojkarna vs Hammarby C More Live HD, C More Play
Live 8:00 Sigma Olomouc vs DAC
Live 8:00 Energie Cottbus vs Dukla Praha
Live 8:00 Alemannia Aachen vs Bochum
Live 8:00 Jagiellonia Białystok vs Vorskla
Live 8:00 Sirius vs GIF Sundsvall
Live 8:00 Austria Wien vs Górnik Zabrze
Live 8:00 Wiener Neustadt vs Traiskirchen
Live 8:00 Hartberg vs Neusiedl
Live 8:00 Brommapojkarna vs Eskilstuna City
Live 8:00 Siarka Tarnobrzeg vs Cracovia Kraków
Live 8:00 Sogndal vs Florø
Live 8:00 Hessen Kassel vs Wiedenbrück
Live 8:00 Kriens vs Wohlen
Live 8:00 Viktoria Köln vs Oberneuland
Live 8:00 Bærum vs Frigg
Live 8:00 Verl vs LSK Hansa
Live 8:00 Eintracht Braunschw. II vs Viktoria Berlin
Live 8:00 Floridsdorfer Ac vs Bruck/leitha
Live 8:00 Aluminij vs Allerheiligen
Live 8:00 Fortuna Düsseldorf II vs Wegberg-Beeck
Live 8:30 Sonsbeck vs Fortuna Düsseldorf
Live 8:45 Trans vs Viljandi
Live + 9:00 Shakhtar Donetsk 2 - 2 Ludogorets OLL.tv, Futbol 2, Diema Sport
Live 9:00 Zbrojovka Brno vs Nitra
Live 9:00 Thun vs Breitenrain
Live 9:00 Elfsborg vs Sarpsborg 08
Live 9:00 Slovan Bratislava vs Krylya Sovetov
Live 9:00 Mayo League vs Sligo Rovers
Live 9:00 Cork City vs Finn Harps
Live 9:00 Concordia Chiajna vs Saburtalo
Live 9:00 Maribor vs Nafta
Live 9:30 Qarabağ vs Lechia Gdańsk
Live 9:30 LASK Linz vs Yanbian Funde
Live 9:30 Pogoń Szczecin vs Voluntari
Live 9:30 Juventus Bucureşti vs Stal Kamianske
Live 9:30 Videoton vs Beijing Renhe
Live 10:00 Admira vs Tianjin Teda LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 10:00 Hajduk Split vs Zürich
Live 10:00 Basel vs Sturm Graz
Live 10:00 Argentinos Juniors vs Comunicaciones
Live 10:00 Salzburg vs Viktoria Plzeň
Live 10:00 Shamrock Rovers vs Cobh Ramblers
Live 10:00 Lahti vs Flora
Live 10:15 RoPS vs OPS
Live 10:30 Dynamo Kyiv vs Haugesund
Live 10:30 Mattersburg vs Aarau
Live 10:45 VPS vs Umeå
Live 11:00 Cabinteely vs St Patrick's
Live 11:00 Raufoss vs Asker
Live 11:00 Rijeka vs Gorica
Live 13:30 Limerick vs Galway United
Live +17:00 Santa Fe 2 - 1 Deportivo Cali fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Live 19:00 Reichenau vs Wattens
Live 19:00 Svg Reichenau vs Wattens
Vriendschappelijk Vrouwen 
Live 15:00 Frankrijk vs Italië fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Noord-Amerika - CONCACAF Women's Championship Onder 20 
Live 15:00 Haïti U-20 vs Costa Rica U-20 fuboTV, Univision Deportes, CONCACAF T…
Live 17:30 Canada U-20 vs Trinidad en Tobago U-20 CONCACAF TV, Facebook Live, Flow Sport…
Mexico - Ascenso MX 
Live 18:00 Atlético Zacatepec vs Cimarrones de Sonora Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Live +20:00 Cafetaleros de Tapachula 0 - 0 Murciélagos TVC Deportes
Live +20:00 Celaya 2 - 1 Atlante Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Live +22:00 Dorados 0 - 1 Venados fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Turkije - Süper Lig 
Live + 5:30 Karabükspor 0 - 2 Gençlerbirliği Digiturk Play, beIN Sports Turkey,
Live + 8:00 Osmanlıspor 0 - 0 Yeni Malatyaspor Digiturk Play, beIN Sports Turkey,
Live +11:00 Fenerbahçe 2 - 1 Göztepe fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Voetbalshows 
Live 9:00 Bundesliga Match Day Fox Sports 1, Fox Sports 2
Live 9:30 Premier League Pre-Games TSN1, TSN4, TSN5
Live 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 12:00 Premier League Pre-Games TSN4, TSN5
Live 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
 Afrika - African Nations Championship
 Algerije - Ligue 1
 Argentinië - Torneos de Verano
 Argentinië - Copa Argentina
 Azië - AFC Cup
 Azië - AFC Championship Onder 23
 Australië - A-League
 Bahrein - Premier League
 België - Tweede Divisie
 Belize - Premier League of Belize
 Botswana - Premier League
 Brazilië - Campeonato Gaucho
 Brazilië - Campeonato Paulista A2
 Brazilië - Campeonato Carioca
 Brazilië - Campeonato Paulista A3
 Brazilië - Campeonato Mineiro
 Brazilië - Campeonato Pernambucano
 Brazilië - Campeonato Cearanse
 Brazilië - Campeonato Potiguar
 Costa Rica - Primera División
 Cyprus - Eerste Divisie
 Cyprus - Tweede Divisie
 Egypte - Premier League
 Engeland - Conference National
 Engeland - Conference North
 Engeland - Non League Premier
 Engeland - Non League Division One
 Finland - Beker van Finland
 Frankrijk - Ligue 2
 Frankrijk - Championnat National
 Frankrijk - CFA
 Frankrijk - CFA 2
 Duitsland - 3. Liga
 Griekenland - Superleague
 Griekenland - Football League
 Guatemala - Liga Nacional
 Hongkong - HKFA 1ste Divisie
 India - Indian Super League
 India - I-League
 India - Santosh Trophy
 Iran - Persian Gulf Cup
 Israël - Ligat Ha'Al
 Italië - Serie B
 Italië - Serie C
 Italië - Serie D
 Italië - Campionato Primavera
 Libanon - Premier League
 Nederland - Eredivisie
 Nederland - Topklasse
 Nieuw-Zeeland - ASB Premiership
 Nicaragua - Primera División
 Noord-Amerika - CONCACAF Championship Onder 20
 Noord-Ierland - NIFL Premiership
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Portugal - Segunda Liga
 Qatar - Qatar Stars League
 Schotland - Schotse League One
 Schotland - Schotse League Two
 Schotland - Schotse FA Cup
 Zuid-Afrika - ABSA Premiership
 Zuid-Afrika - National First Division
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Segunda División B
 Spanje - Tercera División
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Tunesië - Ligue Professionnelle 1
 Turkije - 1. Lig
 Turkije - 2. Lig
 Wales - League Cup
 Wereld - Voetbalshows
?  
Spanje - La Liga 
Herhaal 18:00 Atlético Madrid vs Girona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 19:00 Espanyol vs Sevilla fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 21:00 Atlético Madrid vs Girona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:00 Las Palmas vs Valencia fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 6:00 Hertha BSC vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Herhaal 12:30 Hoffenheim vs Bayer Leverkusen UniMás
Herhaal 16:00 Freiburg vs RB Leipzig Fox Soccer Plus
Herhaal 18:00 Hamburger SV vs Köln Fox Soccer Plus
Herhaal 20:00 Freiburg vs RB Leipzig Fox Sports 2
Herhaal 22:00 Hoffenheim vs Bayer Leverkusen Fox Sports 2
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 1:00 Porto vs Tondela fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Vertraagd 20:00 Portimonense vs Sporting Braga fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Spanje - Copa del Rey 
Herhaal 1:00 Espanyol vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Engeland - FA Cup 
Herhaal 4:00 Exeter City vs West Bromwich Albion Fox Soccer Plus
Herhaal 20:00 Shrewsbury Town vs West Ham United Fox Soccer Plus
Brazilië - Campeonato Paulista A1 
Herhaal 10:00 Corinthians vs Ponte Preta fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Brazilië - Campeonato Carioca 
Herhaal 18:00 Fluminense vs Botafogo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
El Salvador - Primera División 
Herhaal 18:00 Alianza vs Municipal Limeño Telecentro
Guatemala - Liga Nacional 
Herhaal 16:00 Comunicaciones vs Antigua GFC Telecentro
Honduras - Liga Nacional 
Vertraagd 22:00 Real España vs Vida Telecentro
Club Vriendschappelijk 
Herhaal 3:00 Peñarol vs Delfin fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera División 
Herhaal 11:00 Universitario vs Universidad San Martín Peru Magico
Herhaal 13:00 UTC Cajamarca vs Real Garcilaso Peru Magico
Herhaal 15:00 Academia Cantolao vs Universidad San Martín Peru Magico
Herhaal 17:00 Sporting Cristal vs Melgar Peru Magico
Turkije - Süper Lig 
Vertraagd 12:30 Fenerbahçe vs Göztepe fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 20:00 Fenerbahçe vs Göztepe fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 0:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 0:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 0:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 8:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 8:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 9:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 11:30 Bundesliga Report Fox Sports 2
Herhaal 12:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Herhaal 19:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Herhaal 19:30 Bundesliga Report Fox Sports 2

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018