Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: donderdag 18 jan.

  • Di
    Jan 16
  • Wo
    Jan 17
  • Do
    Jan 18
  • Vr
    Jan 19
  • Za
    Jan 20
  • Zo
    Jan 21
  • Ma
    Jan 22
  •  
?  
Spanje - Copa del Rey 
Live +15:30 Leganés 0 - 1 Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Club Vriendschappelijk 
Live 5:00 Gryf Wejherowo vs Wisła Płock
Live 6:00 Dunav 2010 U-20 vs Botev Galabovo
Live 7:00 Viitorul vs Grasshopper
Live 7:15 København vs Vejle
Live 8:00 Wolfsberger AC vs Rudar
Live 8:00 CSMS Iaşi vs Rostov
Live 8:00 Silkeborg vs Horsens
Live + 9:00 Rapid Wien 4 - 2 Beijing Renhe LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 9:00 Troina vs Sion
Live 9:00 Steaua Bucureşti vs Olimpik Donetsk
Live +10:00 Luzern 3 - 0 Lokomotiv Moskva LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 10:00 Viitorul vs Luch Vladivostok LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live 10:00 Dinamo Moskva vs Gaz Metan Mediaş
Live 11:00 Roskilde vs Greve
Live +12:00 Spartak Moskva 0 - 1 Shanghai SIPG НТВ+ Наш футбол, НТВ+ Спорт Онлайн, Матч! Игр…
Live 13:00 Stadl-paura vs Blau-weiß Linz
Live 13:00 Astoria Walldorf vs Neckarsulmer SU
Live 13:45 Altona 93 vs Borussia Dortmund II
Live 13:45 Rapperswil-Jona vs Brühl
Live 19:00 Kapfenberger SV vs Voitsberg
Live 19:00 Larne vs Derry City
Live 19:00 Roma vs Ludogorets
Live 19:30 Peñarol vs Delfin fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GolTV Suda…
Noord-Amerika - CONCACAF Women's Championship Onder 20 
Live 15:00 Costa Rica vs Canada fuboTV, Univision Deportes, CONCACAF T…
Live 17:30 Trinidad en Tobago U-20 vs Haïti U-20 CONCACAF TV, Facebook Live, Flow Sport…
Voetbalshows 
Live 17:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Afrika - African Nations Championship
 Argentinië - Torneos de Verano
 Australië - A-League
 Brazilië - Campeonato Paulista A1
 Brazilië - Campeonato Gaucho
 Brazilië - Campeonato Carioca
 Brazilië - Campeonato Mineiro
 Brazilië - Campeonato Pernambucano
 Brazilië - Copa São Paulo de Juniores
 Brazilië - Campeonato Goiano
 Brazilië - Copa do Nordeste
 Costa Rica - Primera División
 Egypte - Premier League
 Hongkong - HKFA 1ste Divisie
 India - Indian Super League
 India - Santosh Trophy
 Iran - Persian Gulf Cup
 Jamaica - National Premier League
 Koeweit - Premier League
 Qatar - Qatar Stars League
 Spanje - Segunda Division
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Turkije - Beker van Turkije
 Wereld - Voetbalshows
?  
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 16:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus Fox Soccer Plus
Herhaal 16:00 Barcelona vs Juventus FOX Deportes
Europa - UEFA Europa League 
Herhaal 4:00 Olympique Lyonnais vs Atalanta Fox Soccer Plus
Herhaal 18:00 Olympique Lyonnais vs Atalanta Fox Soccer Plus
Engeland - Premier League 
Herhaal 6:00 Liverpool vs Manchester City YES Network
Spanje - La Liga 
Herhaal 7:00 Real Madrid vs Villarreal fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 7:30 Eibar vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 8:00 Real Madrid vs Villarreal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 8:30 Real Sociedad vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 9:30 Eibar vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 4:00 RB Leipzig vs Schalke 04 Fox Sports Arizona
Herhaal 6:00 Borussia Dortmund vs Wolfsburg Fox Sports Arizona, Fox Sports Ohio, Fox S…
Herhaal 6:00 Augsburg vs Hamburger SV Fox Soccer Plus
Herhaal 7:00 RB Leipzig vs Schalke 04 Fox Sports Southwest
Herhaal 9:00 Borussia Dortmund vs Wolfsburg Fox Sports Florida, MASN2
Herhaal 16:00 Borussia Dortmund vs Wolfsburg Fox Sports Arizona
Herhaal 16:30 Borussia Dortmund vs Wolfsburg MSG Plus
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 10:00 PSG vs Dijon fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 13:00 PSG vs Dijon fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 0:00 Sporting Braga vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 3:00 Estoril vs Porto fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 10:30 Boavista vs Portimonense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 13:00 Sporting CP vs Desportivo Aves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Spanje - Copa del Rey 
Herhaal 1:00 Atlético Madrid vs Sevilla fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 1:00 Valencia vs Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 11:00 Valencia vs Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Vertraagd 13:25 Valencia vs Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 18:30 Espanyol vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:00 Leganés vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Engeland - FA Cup 
Herhaal 2:00 Leicester City vs Fleetwood Town Fox Sports 2
Herhaal 4:00 Chelsea vs Norwich City Fox Sports 2
Herhaal 20:00 Liverpool vs Everton Fox Soccer Plus
Italië - Coppa Italia 
Herhaal 15:00 Milan vs Internazionale fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Mexico - Liga MX 
Herhaal 4:00 Veracruz vs Monterrey Univision Deportes
Herhaal 4:30 América vs Pachuca Univision Deportes
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 22:00 Dorados vs Mineros de Zacatecas fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 1:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 9:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 10:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 13:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android


FIFA World Cup

Live Soccer TV does not host or provide any FIFA World Cup live streaming or videos on this website. We provide World Cup TV schedules of the official rights holders only, and link to the legal live streams where available. This website is not related, owned or affiliated with FIFA or any of the teams participating in World Cup. The World Cup TV schedule is geotargeted to your location. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the World Cup in your country, please visit the World Cup page for full details.
Group A
14 Jun 11:00Moscow
Russia vs Saudi Arabia
15 Jun 8:00Yekaterinburg
Egypt vs Uruguay
19 Jun 14:00Saint Petersburg
Russia vs Egypt
20 Jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saudi Arabia
25 Jun 10:00Volgograd
Saudi Arabia vs Egypt
25 Jun 10:00Samara
Uruguay vs Russia
Group B
15 Jun 11:00Saint Petersburg
Morocco vs Iran
15 Jun 14:00Sochi
Portugal vs Spain
20 Jun 8:00Moscow
Portugal vs Morocco
20 Jun 14:00Kazan
Iran vs Spain
25 Jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 Jun 14:00Kaliningrad
Spain vs Morocco
Group C
16 Jun 6:00Kazan
France vs Australia
16 Jun 12:00Saransk
Peru vs Denmark
21 Jun 8:00Samara
Denmark vs Australia
21 Jun 11:00Yekaterinburg
France vs Peru
26 Jun 10:00Sochi
Australia vs Peru
26 Jun 10:00Moscow
Denmark vs France
Group D
16 Jun 9:00Moscow
Argentina vs Iceland
16 Jun 15:00Kaliningrad
Croatia vs Nigeria
21 Jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentina vs Croatia
22 Jun 11:00Volgograd
Nigeria vs Iceland
26 Jun 14:00Rostov-on-Don
Iceland vs Croatia
26 Jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentina
Group E
17 Jun 8:00Samara
Costa Rica vs Serbia
17 Jun 14:00Rostov-on-Don
Brazil vs Switzerland
22 Jun 8:00Saint Petersburg
Brazil vs Costa Rica
22 Jun 14:00Kaliningrad
Serbia vs Switzerland
27 Jun 14:00Moscow
Serbia vs Brazil
27 Jun 14:00Nizhny Novgorod
Switzerland vs Costa Rica
Group F
17 Jun 11:00Moscow
Germany vs Mexico
18 Jun 8:00Nizhny Novgorod
Sweden vs Korea Republic
23 Jun 11:00Rostov-on-Don
Korea Republic vs Mexico
23 Jun 14:00Sochi
Germany vs Sweden
27 Jun 10:00Kazan
Korea Republic vs Germany
27 Jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Sweden
Group G
18 Jun 11:00Sochi
Belgium vs Panama
18 Jun 14:00Volgograd
Tunisia vs England
23 Jun 8:00Moscow
Belgium vs Tunisia
24 Jun 8:00Nizhny Novgorod
England vs Panama
28 Jun 14:00Kaliningrad
England vs Belgium
28 Jun 14:00Saransk
Panama vs Tunisia
Group H
19 Jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 Jun 11:00Moscow
Poland vs Senegal
24 Jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 Jun 14:00Kazan
Poland vs Colombia
28 Jun 10:00Volgograd
Japan vs Poland
28 Jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 Jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018