Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Qatar

Qatar Stars League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
1 Al Ahli 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Al Arabi 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Al Duhail 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Al Gharafa 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Al Kharitiyath 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Al Khor 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Al Rayyan 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Al Sadd 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Al Sailiya 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Al Shahaniya 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Qatar SC 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Umm Salal 0 0 0 0 0 0 +0 0
Champions League (groepsfase)
Relegation Play-off
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Y. El-ArabiAl Duhail 26 8
Y. MsakniAl Duhail 25 2
A. HamdallahAl Rayyan 18 4
B. BounedjahAl Sadd 16 1
Rodrigo Barbosa TabataAl Rayyan 15 3
R. TiberkanineAl Kharitiyath 13 2
Hassan KhalidAl Sadd 12 3
J. HamrounAl Sadd 12 2
Nam Tae-HeeAl Duhail 12 0
Wagner RibeiroAl Sailiya 12 1
Sebastián SoriaAl Rayyan 11 1
T. AbdukholikovAl Sailiya 10 5
MadsonAl Khor 10 4
Y. SagboUmm Salal 10 2
W. SneijderAl Gharafa 9 2

 

Nieuws

ACL players at the World Cup: How did they fare?
Ghanasoccernet.com (6 hours ago)
QNB Stars League: Regular season starts on August 4
The Peninsula Qatar (2 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië