Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: vrijdag 20 okt.

  • Wo
    Okt 18
  • Do
    Okt 19
  • Vr
    Okt 20
  • Za
    Okt 21
  • Zo
    Okt 22
  • Ma
    Okt 23
  • Di
    Okt 24
  •  
?  
Engeland - Premier League 
Live +15:00 West Ham United 0 - 3 Brighton & Hove Albion fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Duitsland - Bundesliga 
Live +14:30 Schalke 04 2 - 0 Mainz 05 fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Frankrijk - Ligue 1 
Live +14:45 Saint-Étienne 0 - 1 Montpellier fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Portugal - Primeira Liga 
Live +15:30 Estoril 0 - 3 Boavista fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
Mexico - Liga MX 
Live +20:00 Morelia 0 - 0 León fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Sky H…
Live +22:00 Atlas 1 - 0 Tijuana fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, ESP…
Duitsland - Bundesliga 2 
Live +12:30 Ingolstadt 3 - 0 Heidenheim FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Live +12:30 Fortuna Düsseldorf 1 - 0 Darmstadt 98 FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Vriendschappelijk Vrouwen 
Live 15:00 Frankrijk vs Engeland fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, beIN S…
Peru - Primera División 
Live +14:15 Ayacucho 2 - 2 UTC Cajamarca Peru Magico, Fanatiz, Gol Peru
Live +16:30 Comerciantes Unidos 3 - 2 Juan Aurich Peru Magico, Fanatiz, Gol Peru
Verenigde Staten - USL 
Live +19:30 Louisville City 4 - 0 Bethlehem Steel YouTube
Live +22:00 Real Monarchs 1 - 1P Sacramento Republic SiriusXM FC, YouTube
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 19:00 Duke vs Notre Dame WatchESPN, ACC Network
Live 19:00 Stetson vs Jacksonville ESPN3, WatchESPN
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Live 19:00 Little Rock vs Georgia Southern ESPN3, WatchESPN
Live 20:00 Oklahoma vs Sporting KC fuboTV
Voetbalshows 
Live 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 14:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Live 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Afrika - CAF Champions League
 Algerije - Ligue 1
 Angola - Girabola
 Argentinië - Primera B Nacional
 Argentinië - Torneo Federal A
 Armenië - Armeense Premier League
 Australië - A-League
 Oostenrijk - 1. Liga
 Oostenrijk - Regionalliga
 Azerbeidzjan - Premier Liqa
 Azerbeidzjan - Birinci Divizionu
 Wit-Rusland - Vysshaya Liga
 België - Pro League
 Brazilië - Serie B
 Bulgarije - Parva Liga
 Bulgarije - B Group
 Chili - Primera B
 China - Super League
 Kroatië - 1. HNL
 Kroatië - 2. HNL
 Cyprus - Tweede Divisie
 Tsjechië - Synot Liga
 Denemarken - Super Liga
 Egypte - Premier League
 Engeland - Premier League 2
 Engeland - Non League Division One
 Estland - Meistriliiga
 Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19
 Europa - UEFA EK-Kwalificatie Onder 17
 Finland - Veikkausliiga
 Frankrijk - Ligue 2
 Duitsland - 3. Liga
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Guatemala - Liga Nacional
 Haïti - Ligue Haïtienne
 Indonesië - Liga 1
 Iran - Persian Gulf Cup
 Ierland - Airtricity Premier League
 Israël - Liga Leumit
 Italië - Serie B
 Italië - Serie C
 Japan - J2 League
 Jordanië - Jordan League
 Kenia - FKF President's Cup
 Kosovo - Raiffeisen Superliga
 Koeweit - Premier League
 Letland - Virsliga
 Libanon - Premier League
 Libië - Libanese Premier League
 Macedonië - Vtora Liga
 Maleisië - Premier League
 Malta - Premier League
 Mexico - Ascenso MX
 Moldavië - Divizia Nationala
 Marokko - GNF 1 Botola
 Namibië - Premier League
 Nederland - Eredivisie
 Nederland - Eerste Divisie
 Noord-Ierland - NIFL Premiership
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Peru - Segunda División
 Polen - Ekstraklasa
 Qatar - Qatar Stars League
 Roemenië - Liga I
 Saoedi-Arabië - Pro League
 Servië - Super Liga
 Servië - Prva Liga
 Singapore - Singapore Premier League
 Slowakije - 2. Futbalová Liga
 Slovenië - Prva Liga
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Tercera División
 Zweden - Allsvenskan
 Zwitserland - Swiss Challenge League
 Syrië - Premier League
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Turkije - Süper Lig
 Turkije - 1. Lig
 Oekraïne - Persha Liga
 Verenigde Arabische Emiraten - Arabian Gulf League
 Oezbekistan - Professional Football League
 Vietnam - V.League 1
 Wales - Premier League
 Wereld - Beach Soccer
 Wereld - FIFA WK-Kwalificatie Vrouwen
 Wereld - Voetbalshows
?  
Noord-Amerika - CONCACAF Champions League 
Herhaal 4:00 Olimpia vs Santos Laguna Univision Deportes
Herhaal 8:00 Olimpia vs Santos Laguna Univision Deportes
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 4:00 Manchester City vs Napoli Fox Sports San Diego
Herhaal 6:00 Manchester City vs Napoli Fox Sports Detroit, Fox Sports Tennessee,
Herhaal 7:00 Qarabağ vs Atlético Madrid Fox Soccer Plus
Herhaal 8:00 Chelsea vs Roma Fox Sports Detroit, Fox Sports Ohio, Fox S…
Herhaal 9:00 Chelsea vs Roma Fox Sports Florida
Herhaal 9:00 Manchester City vs Napoli Fox Sports West, MASN, MASN2
Herhaal 11:00 Chelsea vs Roma Fox Sports West, MASN, MASN2
Herhaal 11:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Soccer Plus
Herhaal 12:00 Manchester City vs Napoli YES Network
Herhaal 16:00 RB Leipzig vs Porto FOX Deportes
Herhaal 16:30 Chelsea vs Roma Fox Sports Arizona
Europa - UEFA Europa League 
Herhaal 0:00 Olympique Marseille vs Vitória Guimarães Fox Sports Carolinas
Vertraagd 2:00 Olympique Marseille vs Vitória Guimarães Fox Sports 2
Herhaal 3:00 Milan vs AEK Athens Fox Soccer Plus, Now Sports 2
Vertraagd 4:00 Nice vs Lazio ESPN Deportes
Herhaal 5:00 Nice vs Lazio Fox Soccer Plus, Now Sports 2
Herhaal 13:00 Crvena Zvezda vs Arsenal Fox Soccer Plus
Herhaal 18:30 Everton vs Olympique Lyonnais Fox Sports 2
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 13:00 Borussia Dortmund vs RB Leipzig Univision Deportes
Herhaal 19:00 Schalke 04 vs Mainz 05 Fox Soccer Plus
Herhaal 23:00 Schalke 04 vs Mainz 05 Fox Soccer Plus
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 11:00 Dijon vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:00 Saint-Étienne vs Montpellier fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 22:00 Estoril vs Boavista fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
FIFA Wereldkampioenschap Onder 17 
Herhaal 15:00 Paraguay vs Verenigde Staten Fox Soccer Plus
Herhaal 17:00 Iran vs Mexico Fox Soccer Plus
Mexico - Liga MX 
Herhaal 2:00 América vs Guadalajara Univision Deportes
Herhaal 16:30 América vs Guadalajara Univision Deportes
Herhaal 17:00 Puebla vs Monterrey Univision Deportes
België - Pro League 
Herhaal 12:30 Club Brugge vs KV Oostende Eleven Sports Network
Herhaal 17:00 Standard Liège vs Mouscron-Péruwelz Eleven Sports Network
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:00 Flamengo vs Bahia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 0:45 Corinthians vs Grêmio PFC Internacional
Herhaal 3:00 Corinthians vs Grêmio fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 9:00 Fluminesnse vs São Paulo PFC Internacional
Brazilië - Serie B 
Herhaal 2:30 Ceará vs Figueirense PFC Internacional
Herhaal 22:00 Criciúma vs Internacional PFC Internacional
Vriendschappelijk Vrouwen 
Herhaal 1:00 Verenigde Staten vs Zuid-Korea Fox Soccer Plus
Herhaal 4:00 Verenigde Staten vs Zuid-Korea Fox Sports 1
Herhaal 9:00 Verenigde Staten vs Zuid-Korea Fox Soccer Plus
Herhaal 16:30 Verenigde Staten vs Zuid-Korea Fox Sports 2
Herhaal 21:00 Verenigde Staten vs Zuid-Korea Fox Soccer Plus
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 19:30 Zacatepec vs Mineros de Zacatecas fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Slovenië - Prva Liga 
Herhaal 14:15 Olimpija vs Triglav
Verenigde Staten - NASL 
Herhaal 10:30 Indy Eleven vs Miami Eleven Sports Network
Verenigde Staten - College Soccer 
Herhaal 0:00 Byu vs Pepperdine BYU TV Sports
Herhaal 3:00 Byu vs Pepperdine BYU TV Sports
Herhaal 4:00 TexAS Tech vs Oklahoma State FCS Central
Herhaal 5:00 Colorado vs Arizona State Pac-12
Herhaal 7:00 Stanford vs Oregon Pac-12
Herhaal 9:00 Washington State vs UCLA Pac-12
Herhaal 19:00 Southern New Hampshire vs Bentley FCS Atlantic
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Herhaal 3:00 Oklahoma vs Texas FCS Pacific
Uruguay - Primera División 
Herhaal 11:00 Rampla Juniors vs Peñarol fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Venezuela - Primera División 
Herhaal 13:30 Deportivo Lara vs Estudiantes Mérida fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Vertraagd 1:00 UEFA Europa League Highlight Fox Sports 2
Herhaal 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 7:30 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:00 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 10:30 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 11:00 Barca TV por UDN Univision Deportes
Herhaal 12:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 12:30 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 13:00 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 13:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 14:00 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Herhaal 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 16:45 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 18:00 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 19:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018