Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Ierland

Airtricity Premier League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Dundalk 25 19 4 2 63 12 +51 61 WWWWW
2 Cork City 25 18 3 4 46 16 +30 57 GVWWW
3 Waterford United 25 13 5 7 36 28 +8 44 GWGWV
4 Shamrock Rovers 25 10 7 8 39 22 +17 37 GWWWV
5 Derry City 25 11 3 11 39 44 -5 36 WVVWV
6 St Patrick's 26 10 3 13 30 38 -8 33 WVVVV
7 Bohemians 26 7 7 12 29 35 -6 28 WVGWV
8 Sligo Rovers 25 7 5 13 25 33 -8 26 WVVWV
9 Limerick 26 5 6 15 19 48 -29 21 VVWVV
10 Bray Wanderers 26 4 3 19 17 67 -50 15 VWVGV
Champions League (Qualification)
Europa League (groepsfase)
Relegation Play-off
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
P. HobanDundalk 21 3
G. BurkeShamrock Rovers 13 2
G. CumminsCork City 11 0
K. SadlierCork City 11 5
C. DuffusWaterford 10 0
A. McEneffDerry City 10 4
M. DuffyDundalk 9 0
R. BensonDundalk 8 0
D. CarrShamrock Rovers 7 0
Ronan HaleDerry City 6 1
J. KeeganSt Patrick's Athl. 6 0
R. PattersonDerry City 6 0
G. BuckleyCork City 5 0
C. ByrneSt Patrick's Athl. 5 2
R. CurtisDerry City 5 0

 

Nieuws

All-Ireland football Super 8s previews
Irish Times (6 hours ago)
St. Patrick's Athletic
Extratime.ie (14 hours ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië