Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zaterdag 11 nov.

  • Do
    Nov 9
  • Vr
    Nov 10
  • Za
    Nov 11
  • Zo
    Nov 12
  • Ma
    Nov 13
  • Di
    Nov 14
  • Wo
    Nov 15
  •  
?  
WK-Kwalificatie 
Live + 8:00 Zambia 2 - 2 Kameroen fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live + 9:30 Gabon 0 - 0 Mali fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +12:30 Tunesië 0 - 0 Libië fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +12:30 DR Congo 3 - 1 Guinee fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +12:30 Ivoorkust 0 - 2 Marokko fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +14:45 Denemarken 0 - 0 Ierland fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FOX…
Vriendschappelijk 
Live 7:30 Malawi 1 - 1 Lesotho
Live + 8:00 Rusland 0 - 1 Argentinië fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Live 9:00 De Comoren 1 - 1 Madagaskar
Live 10:00 Namibië 3 - 1 Zimbabwe
Live +11:30 Qatar 0 - 1 Tsjechië ČT Sport, beIN Sports, beIN SPORTS C…
Live +14:00 FYR Macedonia 2 - 0 Noorwegen MAX Norge, MRT1
Live 15:00 Dominicaanse Republiek 1 - 0 Nicaragua
Live +15:30 Spanje 5 - 0 Costa Rica ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live 17:00 Trinidad en Tobago 2 - 2 Grenada
Argentinië - Primera B Nacional 
Live +15:00 Aldosivi 2 - 2 Flandria TyC Sports Play
Live +15:05 Quilmes 1 - 1 Nueva Chicago fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC Sp…
Live +16:00 Sarmiento 3 - 3 Deportivo Santamarina TyC Sports Play
Argentinië - Primera B Metropolitana 
Live +11:05 Tristán Suárez 0 - 1 Platense fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC Sp…
Live +13:30 Almirante Brown 0 - 1 Defensores de Belgrano TyC Sports Play
Live +13:30 Colegiales 0 - 1 Fénix TyC Sports Play
Colombia - Primera A 
Live +19:00 Atlético Bucaramanga 2 - 2 Rionegro Águilas RCN Nuestra Tele
Costa Rica - Primera División 
Live 20:00 Alajuelense 3 - 3 Cartaginés Telecentro
Ecuador - Primera A 
Live +16:00 Fuerza Amarilla 0 - 3 Emelec CNT Sports, TVCable Planeta Once
Live +16:30 Barcelona 2 - 1 Clan Juvenil Ecuavisa Internacional, CNT Sports, TV…
El Salvador - Primera División 
Live +19:00 Firpo 0 - 1 FAS Centro America TV
Live +19:30 Chalatenango 4 - 2 Dragón
Live +19:30 Sonsonate 1 - 1 Santa Tecla
Engeland - League One 
Live + 7:30 Doncaster Rovers 1 - 1 Rotherham United ESPN3, WatchESPN, iFollow, SportsMax
Live +10:00 Blackpool 2 - 3 Portsmouth iFollow
Live +10:00 Bradford City 0 - 1 Plymouth Argyle iFollow
Live +10:00 Gillingham 1 - 1 Bury iFollow
Live +10:00 Milton Keynes Dons 1 - 0 Fleetwood Town iFollow
Live +10:00 Oxford United 1 - 2 Northampton Town iFollow
Live +10:00 Scunthorpe United 1 - 0 Bristol Rovers ESPN3, WatchESPN, iFollow, SportsMax
Engeland - League Two 
Live +10:00 Barnet 0 - 1 Colchester United iFollow
Live +10:00 Cambridge United 0 - 0 Accrington Stanley iFollow
Live +10:00 Carlisle United 4 - 0 Yeovil Town iFollow
Live +10:00 Cheltenham Town 2 - 2 Luton Town iFollow
Live +10:00 Coventry City 0 - 1 Mansfield Town iFollow
Live +10:00 Crawley Town 1 - 1 Forest Green Rovers iFollow
Live +10:00 Crewe Alexandra 1 - 4 Lincoln City iFollow
Live +10:00 Exeter City 2 - 0 Grimsby Town iFollow
Live +10:00 Morecambe 2 - 1 Wycombe Wanderers iFollow
Live +10:00 Stevenage 1 - 1 Notts County iFollow
Live +10:00 Swindon Town 2 - 2 Chesterfield iFollow
Club Vriendschappelijk 
Live + 5:00 Arsenal Tula 3 - 1 Dinamo Minsk
Live + 5:05 LASK Linz 3 - 1 Liefering
Live 6:00 Singapore Masters vs Arsenal Masters
*Battle of the Masters
fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live 6:00 Göztepe 2 - 0 Manisaspor
Live 7:00 Singapore Masters vs Liverpool Masters
*Battle of the Masters
fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, LFCTV…
Live + 7:00 Beşiktaş 1 - 1 Astra
Live 8:00 Liverpool vs Arsenal
*Battle of the Masters
fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, LFCTV…
Live + 8:05 Paphos 0 - 3 Ufa
Live 9:00 Galatasaray 3 - 2 Ümranıyespor
Live 17:30 Everton vs Talleres Córdoba FOX Sports 2 Cono Sur, FOX Play Latin…
Mexico - Ascenso MX 
Live 18:00 Zacatepec 1 - 1 Juárez Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Live 18:00 Atlético Zacatepec vs Juárez
Live 20:00 Potros UAEM 2 - 1 Mineros de Zacatecas fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Live 21:15 Celaya 2 - 0 Alebrijes de Oaxaca Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 10:00 Georgia Southern vs Georgia State ESPN3, WatchESPN
Live 12:30 Howard vs Coastal Carolina ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Lipscomb vs Jacksonville ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 UIC vs Green Bay ESPN3, WatchESPN
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Live 13:00 High Point vs North Carolina ESPN3, WatchESPN
Live 13:00 Arkansas vs North Carolina State ESPN3, WatchESPN
Live 17:00 Murray State vs Tennessee WatchESPN, SEC Network +
Live 18:00 Iupui vs Notre Dame ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Saint Francis vs Virginia ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 UNC-Greensboro vs #1 Duke ESPN3, WatchESPN
Uruguay - Primera División 
Live +15:00 Racing 2 - 3 Sud América
Live +15:00 River Plate 1 - 1 Danubio
Live +15:00 Cerro 1 - 0 Plaza Colonia
Live +16:00 Peñarol 1 - 0 Juventud fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Live 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 0:15 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 12:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 17:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 17:00 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 22:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Algerije - Ligue 1
 Argentinië - Primera C Metropolitana
 Argentinië - Torneo Federal A
 Argentinië - Primera D Metropolitana
 Australië - A-League
 Oostenrijk - Regionalliga
 Azerbeidzjan - Birinci Divizionu
 België - Tweede Divisie
 Belize - Premier League of Belize
 Bolivia - Liga de Futbol
 Brazilië - Brasileirão
 Brazilië - Serie B
 Chili - Copa Chile
 Chili - Primera B
 Colombia - Primera B
 Kroatië - 2. HNL
 Kroatië - 3. HNL
 Tsjechië - 3. Liga
 Tsjechië - 4. Liga
 Denemarken - Elitedivisionen
 Engeland - Conference National
 Engeland - FA Women's Cup
 Engeland - Conference North
 Engeland - Non League Premier
 Engeland - Non League Division One
 Engeland - FA Trophy
 Engeland - WSL
 Europa - EK-Kwalificatie Onder 21
 Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19
 Frankrijk - Coupe de France
 Frankrijk - CFA
 Frankrijk - CFA 2
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Griekenland - Football League
 Griekenland - Football League 2
 Guatemala - Liga Nacional
 Haïti - Ligue Haïtienne
 Honduras - Liga Nacional
 Hongkong - HKFA 2de Divisie
 Indonesië - Liga 1
 Italië - Serie B
 Italië - Serie C
 Italië - Serie D
 Japan - J2 League
 Japan - 32 League
 Kenia - Keniaanse Premier League
 Macedonië - Vtora Liga
 Mexico - Segunda División
 Marokko - GNF 1 Botola
 Nederland - Topklasse
 Nederland - Tweede Divisie
 Nieuw-Zeeland - ASB Premiership
 Noord-Ierland - NIFL Premiership
 Noorwegen - 1. Divisjon
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Polen - I Liga
 Portugal - Beker van Portugal
 Portugal - Tweede Divisie
 Portugal - Portugese Liga Cup
 Roemenië - Liga II
 Schotland - Schotse League One
 Schotland - Schotse League Two
 Schotland - Schotse Challenge Cup
 Servië - Prva Liga
 Slowakije - 2. Futbalová Liga
 Slowakije - 3. Futbalová Liga
 Slovenië - Druga Liga
 Slovenië - Beker van Slovenië
 Zuid-Afrika - Multichoice Diski Challenge
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Segunda División B
 Spanje - Tercera División
 Spanje - Laliga Iberdrola
 Soedan - Sudan Premier League
 Zwitserland - 1. Liga Classic
 Zwitserland - 1. Liga Promotion
 Thailand - Thai Premier League
 Turkije - Süper Lig
 Turkije - 2. Lig
 Turkije - 3. Lig
 Oekraïne - Persha Liga
 Verenigde Arabische Emiraten - UAE Division 1 Group A
 Verenigde Arabische Emiraten - Etisalat Emirates Cup
 Venezuela - Primera División
 Wales - Premier League
 Zimbabwe - Premier Soccer League
 Wereld - Voetbalshows
?  
FIFA Wereldkampioenschap 
Herhaal 6:00 Zweden vs Italië Fox Soccer Plus
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 16:00 Napoli vs Manchester City Fox Sports Detroit
Herhaal 19:00 Napoli vs Manchester City Fox Sports South
WK-Kwalificatie 
Herhaal 4:00 Zweden vs Italië Fox Sports 2
Herhaal 10:00 Nieuw-Zeeland vs Peru fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 15:00 Nieuw-Zeeland vs Peru fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 15:00 Zuid-Afrika vs Senegal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 18:00 Zuid-Afrika vs Senegal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 18:30 Nieuw-Zeeland vs Peru fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 21:00 Denemarken vs Ierland Fox Sports 2, Sportsnet World, Sky Go UK,
Herhaal 22:00 Nieuw-Zeeland vs Peru fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 23:00 Tunesië vs Libië fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 23:00 DR Congo vs Guinee fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 23:30 Australië vs Ierland Fox Soccer Plus
Europa - UEFA Europa League 
Herhaal 12:00 Lazio vs Nice Fox Soccer Plus, SL2G
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 14:00 Wolfsburg vs Hertha BSC Fox Soccer Plus
Engeland - FA Cup 
Herhaal 16:00 Chorley vs Fleetwood Town Fox Soccer Plus
Vriendschappelijk 
Herhaal 2:00 België vs Mexico Univision Deportes, Now Sports 2
Herhaal 8:00 België vs Mexico Univision Deportes
Herhaal 9:30 Polen vs Uruguay fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 10:00 Engeland vs Duitsland Fox Soccer Plus, ESPN + Brasil
Herhaal 10:00 Japan vs Brazilië fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 13:00 België vs Mexico Univision Deportes, Sport TV2
Herhaal 14:30 Japan vs Brazilië fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 14:30 Polen vs Uruguay fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 17:30 Japan vs Brazilië fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 18:00 Engeland vs Duitsland FOX Deportes
Herhaal 19:00 Engeland vs Duitsland Fox Sports 2
Herhaal 19:00 België vs Mexico Univision Deportes
Herhaal 19:00 Spanje vs Costa Rica
*Repeat from November 11, 2017
ESPN Deportes
Herhaal 21:00 Japan vs Brazilië fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 21:30 Engeland vs Duitsland Fox Soccer Plus
Herhaal 22:30 Iran vs Panama fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 23:00 België vs Mexico Univision Deportes
Mexico - Liga MX 
Herhaal 16:00 Monterrey vs Santos Laguna Univision Deportes
Herhaal 16:55 América vs Guadalajara Univision Deportes
Herhaal 19:55 Tigres UANL vs Pachuca Univision Deportes
Mexico - Copa MX 
Herhaal 14:00 Pachuca vs Tijuana Univision Deportes
Argentinië - Copa Argentina 
Herhaal 1:00 Rosario Central vs Atlético Tucumán TyC Sports Internacional
Herhaal 7:45 Rosario Central vs Atlético Tucumán TyC Sports Internacional
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:45 Atlético PR vs Corinthians PFC Internacional
Herhaal 2:30 São Paulo vs Chapecoense PFC Internacional
Herhaal 9:00 Atlético PR vs Corinthians PFC Internacional
Herhaal 10:30 São Paulo vs Chapecoense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 15:00 São Paulo vs Santos PFC Internacional
Herhaal 15:00 Flamengo vs Cruzeiro PFC Internacional
Vertraagd 18:00 Corinthians vs Avaí fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 22:00 Botafogo vs Atlético PR PFC Internacional
Costa Rica - Primera División 
Vertraagd 15:30 Limón vs Griekenland Telecentro
Ecuador - Primera A 
Herhaal 18:30 Fuerza Amarilla vs Emelec Ecuavisa Internacional
El Salvador - Primera División 
Herhaal 17:30 Isidro Metapán vs Municipal Limeño Telecentro
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 3:00 Cafetaleros de Tapachula vs Tampico Madero fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Vertraagd 22:00 Zacatepec vs Juárez fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera División 
Herhaal 12:00 Comerciantes Unidos vs Universitario Peru Magico
Herhaal 14:00 Comerciantes Unidos vs Sport Huancayo Peru Magico
Herhaal 16:00 Alianza Lima vs Alianza Atlético Peru Magico
Herhaal 18:00 Real Garcilaso vs Juan Aurich Peru Magico
Uruguay - Primera División 
Herhaal 0:00 Sud América vs Peñarol fuboTV, GOLTV
Venezuela - Primera División 
Herhaal 13:00 Deportivo Táchira vs Zulia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:15 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 1:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 17:00 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Herhaal 23:00 UEFA World Cup Qualifying Highlights Fox Sports 2
Herhaal 23:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018