Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zondag 12 nov.

  • Vr
    Nov 10
  • Za
    Nov 11
  • Zo
    Nov 12
  • Ma
    Nov 13
  • Di
    Nov 14
  • Wo
    Nov 15
  • Do
    Nov 16
  •  
?  
WK-Kwalificatie 
Live + 9:30 Congo 1 - 1 Oeganda fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +10:30 Ghana 1 - 1 Egypte fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +12:00 Zwitserland 0 - 0 Noord-Ierland ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +14:45 Griekenland 0 - 0 Kroatië ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Vriendschappelijk 
Live + 9:00 Malta 0 - 3 Estland ETV 1, TVM
Live 10:00 Benin 1 - 1 Tanzania
Live 10:00 Togo 6 - 0 Mauritius
Live 19:00 Kenia vs Zambia
Argentinië - Primera B Nacional 
Live +13:05 Villa Dálmine 2 - 1 Estudiantes de San Luis TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
Live +13:05 All Boys 4 - 0 Agropecuario DIRECTV Sports Argentina
Live +15:00 Boca Unidos 1 - 2 San Martín Tucumán TyC Sports Play
Live 15:00 Gimnasia Jujuy 0 - 0 Deportivo Riestra TyC Sports Play
Live +15:05 Ferro Carril Oeste 2 - 2 Brown de Adrogué fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC Sp…
Live +17:00 Club Atlético Mitre 0 - 0 Juventud Unida G. TyC Sports Play
Argentinië - Copa Argentina 
Live +18:30 River Plate 3 - 0 Deportivo Morón fuboTV, TyC Sports Internacional, Fanatiz,
Brazilië - Brasileirão 
Live +14:00 Vasco da Gama 1 - 1 São Paulo PFC Internacional, Globo, Premiere FC Bra…
Live +14:00 Palmeiras 2 - 0 Flamengo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, SportsMax
Live +14:00 Grêmio 1 - 1 Vitória Premiere FC Brasil
Live +14:00 Atlético GO 2 - 0 Sport Recife Globo, Premiere FC Brasil
Live +15:00 Bahia 2 - 2 Atlético Mineiro PFC Internacional, Premiere FC Brasil
Live +16:00 Cruzeiro 3 - 1 Fluminense SporTV, Premiere FC Brasil
Live +16:00 Coritiba 1 - 1 Ponte Preta Arena Sport 2, Premiere FC Brasil
Colombia - Primera A 
Live 15:00 Atlético Huila 0 - 0 Millonarios RCN Nuestra Tele
Live +17:00 Cortuluá 0 - 0 Alianza Petrolera RCN Nuestra Tele
Live +17:15 Patriotas Boyacá 1 - 0 Junior
Live +19:00 Tigres 1 - 0 Atlético Nacional RCN Nuestra Tele
Live +20:00 Deportivo Pasto 1 - 2 Envigado
Ecuador - Primera A 
Live +11:30 Independiente del Valle 1 - 3 LDU Quito Ecuavisa Internacional, GolTV Sudameri…
Live 12:00 Delfin 0 - 0 Deportivo Cuenca CNT Sports, TVCable Planeta Once
El Salvador - Primera División 
Live +16:00 Alianza 5 - 2 Pasaquina Telecentro
Live +16:00 Águila 2 - 3 Isidro Metapán
Live +16:00 Municipal Limeño 4 - 0 Audaz
Engeland - League One 
Live + 9:30 AFC Wimbledon 2 - 2 Peterborough United ESPN3, WatchESPN, iFollow, SportsMax
Guatemala - Liga Nacional 
Live +12:00 Municipal 2 - 0 Siquinalá Telecentro
Live +13:00 Malacateco 2 - 2 Guastatoya
Live +13:00 Suchitepéquez 1 - 3 Deportivo Petapa
Honduras - Liga Nacional 
Live +15:00 Real Sociedad 2 - 1 Olimpia
Live +15:00 Juticalpa 4 - 1 Vida
Live +16:00 Honduras Progreso 0 - 2 Real España
Live +17:00 Motagua 5 - 1 Platense Centro America TV
Vriendschappelijk Vrouwen 
Live +21:00 Verenigde Staten 3 - 1 Canada fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FO…
Italië - Serie B 
Live + 6:30 Venezia 1 - 0 Perugia Sky Calcio 1, Sky Sport 3 HD Italia,
Live + 9:00 Ascoli 0 - 2 Foggia Sky Calcio 5, SKY Go Italia
Live + 9:00 Carpi 1 - 1 Brescia Sky Calcio 4, SKY Go Italia
Live + 9:00 Cesena 3 - 3 Salernitana Sky Calcio 3, SKY Go Italia
Live + 9:00 Cittadella 1 - 2 Parma LAOLA1.TV, Sky Calcio 2, SKY Go Ital…
Live + 9:00 Cremonese 1 - 2 Palermo fuboTV, Rai Italia America, Sky Calcio 1,
Live + 9:00 Ternana 1 - 1 Novara Sky Calcio 6, SKY Go Italia
Live +14:30 Bari 1908 U-19 1 - 0 Pescara LAOLA1.TV, Sky Calcio 2, Sky Superca…
Spanje - Laliga Iberdrola 
Live 4:45 Atletico Madrid vs UDG Tenerife beIN Sports Connect España, beIN LaLiga
Live 10:00 Valencia vs Real Betis Gol
Live 12:00 Barcelona vs Madrid CFF Radio Barca, Gol
Verenigde Staten - NASL 
Live +20:00 San Francisco Deltas 2 - 0 NY Cosmos fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 12:00 Virginia vs Wake Forest ESPN3, ESPNU, WatchESPN
Live 12:00 Georgetown vs Xavier Fox Sports 2
Live 12:00 Indiana vs Wisconsin BTN
Live 13:00 Lander vs Wingate ESPN3, WatchESPN
Live 13:00 Akron vs Western Michigan ESPN3, WatchESPN
Live 13:00 Charlotte vs Old Dominion ESPN3, WatchESPN
Live 13:00 Mercer vs Unc-greensboro ESPN3, WatchESPN
Live 13:00 Georgia State vs Coastal Carolina ESPN3, WatchESPN
Live 14:00 Smu vs Ucf ESPN3, ESPNU, WatchESPN
Live 14:00 Albany vs Umass Lowell ESPN3, WatchESPN
Live 14:00 Central Arkansas vs Missouri State ESPN3, WatchESPN
Live 14:00 Presbyterian vs High Point ESPN3, WatchESPN
Venezuela - Primera División 
Live +16:05 Mineros de Guayana 2 - 1 Deportivo La Guaira GolTV Sudamerica
Live +18:22 Carabobo 2 - 0 Caracas fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GolTV Su…
Voetbalshows 
Live 15:00 República Deportiva Univision Deportes
Live 17:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 19:00 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Live 22:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Andorra - Primera Divisió
 Argentinië - Primera B Metropolitana
 Argentinië - Primera C Metropolitana
 Argentinië - Torneo Federal A
 Argentinië - Primera D Metropolitana
 Australië - A-League
 Australië - W-League
 Oostenrijk - Regionalliga
 Azerbeidzjan - Birinci Divizionu
 België - Tweede Divisie
 Bolivia - Liga de Futbol
 Chili - Primera B
 Colombia - Primera B
 Costa Rica - Primera División
 Kroatië - 3. HNL
 Tsjechië - 3. Liga
 Tsjechië - 4. Liga
 Tsjechië - Juniorská Liga
 Denemarken - Eerste Divisie
 Denemarken - Damallsvenskan
 Engeland - FA Women's Cup
 Engeland - WSL
 Frankrijk - Coupe de France
 Frankrijk - CFA
 Frankrijk - CFA 2
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Duitsland - Bundesliga Vrouwen
 Griekenland - Football League
 Griekenland - Football League 2
 Hongkong - HKFA 2de Divisie
 Hongarije - Nemzeti Bajnokság II
 Indonesië - Liga 1
 Indonesië - Divisi Utama Liga Indonesia
 Italië - Serie C
 Italië - Serie D
 Jamaica - National Premier League
 Japan - J2 League
 Kenia - Keniaanse Premier League
 Litouwen - A Lyga
 Noorwegen - 1. Divisjon
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Polen - I Liga
 Portugal - Segunda Liga
 Portugal - Tweede Divisie
 Roemenië - Liga II
 Rusland - FNL
 Schotland - Schotse Challenge Cup
 Servië - Prva Liga
 Slowakije - 2. Futbalová Liga
 Slowakije - 3. Futbalová Liga
 Slovenië - Druga Liga
 Zuid-Afrika - Multichoice Diski Challenge
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Segunda División B
 Spanje - Tercera División
 Soedan - Sudan Premier League
 Zwitserland - 1. Liga Classic
 Thailand - Thai Premier League
 Turkije - 2. Lig
 Turkije - 3. Lig
 Uruguay - Primera División
 Wereld - Club Vriendschappelijk
 Zambia - Zambian Premier League
 Wereld - Voetbalshows
?  
FIFA Wereldkampioenschap 
Herhaal 10:00 Zweden vs Italië Fox Soccer Plus
Herhaal 12:00 Denemarken vs Ierland Fox Soccer Plus
Herhaal 13:00 Zweden vs Italië FOX Deportes
Herhaal 18:00 Denemarken vs Ierland FOX Deportes
Herhaal 18:30 Denemarken vs Ierland Fox Soccer Plus, Sky Calcio 1
Herhaal 20:30 Zweden vs Italië Fox Soccer Plus
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 6:00 Manchester United vs Benfica Fox Sports Tennessee
Herhaal 7:00 Manchester United vs Benfica
*Repeat from October 31, 2017
ESPN Deportes
Herhaal 9:00 Manchester United vs Benfica Fox Sports Florida
WK-Kwalificatie 
Vertraagd 12:30 Congo vs Oeganda fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 14:00 Australië vs Ierland Fox Soccer Plus
Herhaal 15:30 Nieuw-Zeeland vs Peru fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:30 Nieuw-Zeeland vs Peru fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vriendschappelijk 
Herhaal 2:00 België vs Mexico Univision Deportes
Herhaal 3:00 Japan vs Brazilië fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 7:00 Verenigde Staten vs Canada Univision Deportes
Herhaal 9:30 Polen vs Uruguay fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 12:30 Japan vs Brazilië fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 14:00 Engeland vs Duitsland Fox Sports 2
Herhaal 14:00 België vs Mexico Univision Deportes
Herhaal 15:00 Polen vs Uruguay fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 17:00 Schotland vs Nederland
*Repeat from November 9, 2017
ESPN Deportes, ESPN2 Norte, ESPN DOS
Herhaal 17:00 Japan vs Brazilië fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 20:00 Engeland vs Duitsland FOX Deportes, SuperSport Maximo
Herhaal 21:00 België vs Mexico Univision Deportes
Herhaal 22:30 Japan vs Brazilië fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 23:00 Polen vs Uruguay fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Mexico - Liga MX 
Herhaal 13:00 Monterrey vs Santos Laguna Univision Deportes
Herhaal 23:00 Monterrey vs Santos Laguna Univision Deportes
Mexico - Copa MX 
Herhaal 1:00 Pachuca vs Tijuana Univision Deportes
Herhaal 5:00 Pachuca vs Tijuana Univision Deportes
Herhaal 17:00 Pachuca vs Tijuana Univision Deportes
Argentinië - Primera B Nacional 
Herhaal 0:30 Quilmes vs Nueva Chicago TyC Sports Internacional
Argentinië - Copa Argentina 
Herhaal 22:00 River Plate vs Deportivo Morón TyC Sports Internacional
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:00 Corinthians vs Avaí PFC Internacional
Herhaal 4:00 Goiás vs Ceará PFC Internacional
Herhaal 12:00 Corinthians vs Avaí PFC Internacional
Herhaal 17:40 Botafogo vs Atlético GO PFC Internacional
Herhaal 21:00 Corinthians vs Avaí fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 21:00 Palmeiras vs Flamengo PFC Internacional
Herhaal 22:00 Botafogo vs Atlético PR PFC Internacional
Herhaal 23:45 Cruzeiro vs Fluminense PFC Internacional
Brazilië - Serie B 
Herhaal 2:00 Internacional vs Vila Nova PFC Internacional
Costa Rica - Primera División 
Herhaal 19:00 Pérez Zeledón vs Herediano Centro America TV
Guatemala - Liga Nacional 
Vertraagd 14:00 Malacateco vs Guastatoya Telecentro
Honduras - Liga Nacional 
Vertraagd 18:00 Juticalpa vs Vida Telecentro
Vertraagd 20:00 Honduras Progreso vs Real España Telecentro
Club Vriendschappelijk 
Herhaal 16:00 Santos Laguna vs León FOX Deportes
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 9:30 Potros UAEM vs Mineros de Zacatecas fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera División 
Herhaal 12:00 Sporting Cristal vs Academia Cantolao Peru Magico
Herhaal 14:00 Ayacucho vs Unión Comercio Peru Magico
Herhaal 16:00 Sport Rosario vs UTC Cajamarca Peru Magico
Herhaal 18:00 Universidad San Martín vs Deportivo Municipal Peru Magico
Uruguay - Primera División 
Herhaal 3:00 Nacional vs Boston River fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 12:00 Peñarol vs Juventud fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Vertraagd 16:00 Wanderers vs Nacional fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 16:00 Wanderers vs Nacional Asunción GOLTV, GolTV Espanol
Venezuela - Primera División 
Herhaal 0:00 Deportivo Táchira vs Zulia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 2:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Herhaal 2:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 8:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 9:20 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 10:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 11:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Herhaal 11:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Herhaal 22:15 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018