REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Mantova

Mantova FC

İtalya
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Mantova FC directly. We publish Mantova FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Mantova FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir Mantova FC

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Mantova FC şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Coppa Italia, Serie B ve Hazırlık Maçı. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Coppa Italia
CBS Sports, Telemundo
Serie B
DCTV

Oyuncular

Mantova FC - Kadro

Kaleciler

Manuel Gasparini

İtalya

24 yıl · 163.1 lb · 6 ft 2 in

Luca Gemello

İtalya

26 yıl · 6 ft 0 in

Francesco Bardi
# 22 F. Bardi

İtalya

34 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Defans

Andrea Meroni
# 13 A. Meroni

İtalya

29 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Stefano Cella
# 29 S. Cella

İtalya

25 yıl · 6 ft 0 in

Tommaso Del Lungo

İtalya

22 yıl

Fahem Benaissa-Yahia

Fransa

24 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Eman Kospo
# 75 E. Kospo

Bosna Hersek

19 yıl · 6 ft 3 in

Alessio Castellini

İtalya

23 yıl · 6 ft 1 in

Bodin Tomasevic

Karadağ

20 yıl

Nicolo Radaelli

İtalya

23 yıl · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Orta Saha

Flavio Paoletti

İtalya

23 yıl · 158.7 lb · 5 ft 11 in

Sambaly Keita
# 18 S. Keita

Fransa

25 yıl

Filippo Vesentini

İtalya

24 yıl

Jonathan Silva
# 41 J. Silva

Brezilya

22 yıl

Rachid Kouda
# 80 R. Kouda

Burkina Faso

24 yıl · 172 lb · 6 ft 2 in

Lorenzo Ignacchiti

İtalya

22 yıl

Rares Ilie
# 8 R. Ilie

Romanya

23 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Francesco Ruocco
# 19 F. Ruocco

İtalya

25 yıl · 152.1 lb · 5 ft 8 in

David Wieser
# 10 D. Wieser

İtalya

24 yıl

Jean-Pierre Longonda

Belçika

24 yıl · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Simone Trimboli

İtalya

24 yıl · 152.1 lb · 5 ft 9 in

Forvetler

Davide Bragantini

İtalya

23 yıl · 147.7 lb · 5 ft 7 in

Vanja Vlahovic

Sırbistan

22 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Matteo Spinacce

İtalya

20 yıl · 165.3 lb · 6 ft 2 in

Federico Chinetti

İtalya

20 yıl · 136.7 lb · 5 ft 10 in

Ismael Cajazzo

Fransa

22 yıl

Ettore Gliozzi

İtalya

31 yıl · 183 lb · 6 ft 1 in

İstatistikler

Mantova FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
M. Gasparini
L. Gemello
F. Bardi 7208800010
Defans
A. Meroni 44110000
S. Cella 7208800130
T. Del Lungo
F. Benaissa-Yahia 7208801120
E. Kospo 13101000
A. Castellini 7068800420
B. Tomasevic 6508801020
N. Radaelli
Orta Saha
F. Paoletti 15220000
S. Keita 9110000
F. Vesentini
J. Silva 497660010
R. Kouda 4777610010
L. Ignacchiti 5228710100
R. Ilie 5198801200
F. Ruocco 5848805000
D. Wieser 963300000
J. Longonda 915141000
S. Trimboli 3604400010
Forvetler
D. Bragantini 2777521100
V. Vlahovic 1414132100
M. Spinacce 131100010
F. Chinetti 33211000
I. Cajazzo 127514010
E. Gliozzi 4218712100

Transferler

Mantova FC Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
M. Gasparini
05 Ağustos 2026
05 Ağustos 2026EmpoliBonservisi elinde
J. Longonda
11 Ağustos 2026
11 Ağustos 2026KoperKiralık gönderildi
R. Ilie
27 Temmuz 2026
27 Temmuz 2026NiceTransfer
V. Vlahovic
20 Ağustos 2026
20 Ağustos 2026AtalantaKiralık gönderildi
L. Ignacchiti
13 Temmuz 2026
13 Temmuz 2026EmpoliTransfer
R. Kouda
27 Ağustos 2026
27 Ağustos 2026ParmaKiralık gönderildi
A. Castellini
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026CataniaTransfer
M. Spinacce
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026Inter U23Kiralık gönderildi
F. Chinetti
03 Temmuz 2026
03 Temmuz 2026ComoKiralık gönderildi
E. Kospo
29 Ağustos 2026
29 Ağustos 2026FiorentinaKiralık gönderildi
T. Del Lungo
31 Ağustos 2026
31 Ağustos 2026AtalantaBonservisi elinde
F. Vesentini
13 Temmuz 2026
13 Temmuz 2026BresciaTransfer
I. Cajazzo
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026CasaranoTransfer
S. Keita
07 Temmuz 2026
07 Temmuz 2026VillefrancheTransfer
Giden transferler
Z. Majer
30 Ağustos 2026
30 Ağustos 2026Majer ZanBonservisi elinde
L. Mancuso
30 Ağustos 2026
30 Ağustos 2026Arezzo-
D. Mensah
28 Ağustos 2026
28 Ağustos 2026CittadellaBonservisi elinde
T. Maggioni
02 Ağustos 2026
02 Ağustos 2026Juve StabiaTransfer
F. Artioli
11 Ağustos 2026
11 Ağustos 2026Juve StabiaTransfer
A. Fiori
03 Ağustos 2026
03 Ağustos 2026CesenaKiralık gönderildi
L. Sonzogni
09 Temmuz 2026
09 Temmuz 2026Dolomiti BellunesiTransfer
T. Marras
09 Temmuz 2026
09 Temmuz 2026PisaTransfer
C. Bianay Balcot
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026TorinoKiradan dönüş
C. Falletti
02 Ağustos 2026
02 Ağustos 2026TernanaBonservisi elinde

Mantova FC Hakkında

Kuruluş  1906
Stadyum  Stadio Danilo Martelli
Kapasite  14,854
Antrenör  Francesco Modesto

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması