ADVERTENTIE
Toon scores
Sorteer op:
Taal:
Mantova

Mantova FC

Italië
Wedstrijden
Kijken
Spelers
Statistieken
Transfers
Over
*Please note that we do not provide live streaming of Mantova FC directly. We publish Mantova FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Mantova FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Waar te kijken Mantova FC

Tv- en streamingdekking per competitie

Mantova FC komt uit in Coppa Italia, Serie B en Vriendschappelijke wedstrijd (clubniveau). De tv-uitzendingen in United States staan hieronder.

Spelers

Mantova FC - Team

Keepers

Manuel Gasparini

Italië

24 jaar · 163.1 lb · 6 ft 2 in

Luca Gemello

Italië

26 jaar · 6 ft 0 in

Francesco Bardi
# 22 F. Bardi

Italië

34 jaar · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Verdedigers

Andrea Meroni
# 13 A. Meroni

Italië

29 jaar · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Stefano Cella
# 29 S. Cella

Italië

25 jaar · 6 ft 0 in

Tommaso Del Lungo

Italië

22 jaar

Fahem Benaissa-Yahia

Frankrijk

24 jaar · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Eman Kospo
# 75 E. Kospo

Bosnië en Herzegovina

19 jaar · 6 ft 3 in

Alessio Castellini

Italië

23 jaar · 6 ft 1 in

Bodin Tomasevic

Montenegro

20 jaar

Nicolo Radaelli

Italië

23 jaar · 176.4 lb · 6 ft 2 in

Middenvelders

Flavio Paoletti

Italië

23 jaar · 158.7 lb · 5 ft 11 in

Sambaly Keita
# 18 S. Keita

Frankrijk

25 jaar

Filippo Vesentini

Italië

24 jaar

Jonathan Silva
# 41 J. Silva

Brazilië

22 jaar

Rachid Kouda
# 80 R. Kouda

Burkina Faso

24 jaar · 172 lb · 6 ft 2 in

Lorenzo Ignacchiti

Italië

22 jaar

Rares Ilie
# 8 R. Ilie

Roemenië

23 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Francesco Ruocco
# 19 F. Ruocco

Italië

25 jaar · 152.1 lb · 5 ft 8 in

David Wieser
# 10 D. Wieser

Italië

24 jaar

Jean-Pierre Longonda

België

24 jaar · 174.2 lb · 6 ft 0 in

Simone Trimboli

Italië

24 jaar · 152.1 lb · 5 ft 9 in

Aanvallers

Davide Bragantini

Italië

23 jaar · 147.7 lb · 5 ft 7 in

Vanja Vlahovic

Servië

22 jaar · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Matteo Spinacce

Italië

20 jaar · 165.3 lb · 6 ft 2 in

Federico Chinetti

Italië

20 jaar · 136.7 lb · 5 ft 10 in

Ismael Cajazzo

Frankrijk

22 jaar

Ettore Gliozzi

Italië

31 jaar · 183 lb · 6 ft 1 in

Statistieken

Mantova FC Player Statistics

NaamA
Keepers
M. Gasparini
L. Gemello
F. Bardi 7208800010
Verdedigers
A. Meroni 44110000
S. Cella 7208800130
T. Del Lungo
F. Benaissa-Yahia 7208801120
E. Kospo 13101000
A. Castellini 7068800420
B. Tomasevic 6508801020
N. Radaelli
Middenvelders
F. Paoletti 15220000
S. Keita 9110000
F. Vesentini
J. Silva 497660010
R. Kouda 4777610010
L. Ignacchiti 5228710100
R. Ilie 5198801200
F. Ruocco 5848805000
D. Wieser 963300000
J. Longonda 915141000
S. Trimboli 3604400010
Aanvallers
D. Bragantini 2777521100
V. Vlahovic 1414132100
M. Spinacce 131100010
F. Chinetti 33211000
I. Cajazzo 127514010
E. Gliozzi 4218712100

Transfers

Mantova FC Transfers

NaamDatumVanTransfersom
Inkomende transfers
M. Gasparini
05 augustus 2026
05 augustus 2026EmpoliTransfervrij
J. Longonda
11 augustus 2026
11 augustus 2026KoperUitgeleend
R. Ilie
27 juli 2026
27 juli 2026NiceTransfer
V. Vlahovic
20 augustus 2026
20 augustus 2026AtalantaUitgeleend
L. Ignacchiti
13 juli 2026
13 juli 2026EmpoliTransfer
R. Kouda
27 augustus 2026
27 augustus 2026ParmaUitgeleend
A. Castellini
30 juni 2026
30 juni 2026CataniaTransfer
M. Spinacce
12 juli 2026
12 juli 2026Inter U23Uitgeleend
F. Chinetti
03 juli 2026
03 juli 2026ComoUitgeleend
E. Kospo
29 augustus 2026
29 augustus 2026FiorentinaUitgeleend
T. Del Lungo
31 augustus 2026
31 augustus 2026AtalantaTransfervrij
F. Vesentini
13 juli 2026
13 juli 2026BresciaTransfer
I. Cajazzo
12 juli 2026
12 juli 2026CasaranoTransfer
S. Keita
07 juli 2026
07 juli 2026VillefrancheTransfer
Uitgaande transfers
Z. Majer
30 augustus 2026
30 augustus 2026Majer ZanTransfervrij
L. Mancuso
30 augustus 2026
30 augustus 2026Arezzo-
D. Mensah
28 augustus 2026
28 augustus 2026CittadellaTransfervrij
T. Maggioni
02 augustus 2026
02 augustus 2026Juve StabiaTransfer
F. Artioli
11 augustus 2026
11 augustus 2026Juve StabiaTransfer
A. Fiori
03 augustus 2026
03 augustus 2026CesenaUitgeleend
L. Sonzogni
09 juli 2026
09 juli 2026Dolomiti BellunesiTransfer
T. Marras
09 juli 2026
09 juli 2026PisaTransfer
C. Bianay Balcot
29 juni 2026
29 juni 2026TorinoTerug van verhuur
C. Falletti
02 augustus 2026
02 augustus 2026TernanaTransfervrij

Over Mantova FC

Opgericht  1906
Stadion  Stadio Danilo Martelli
Capaciteit  14,854
Trainer  Francesco Modesto

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV App
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android