Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: woensdag 25 okt.

  • Ma
    Okt 23
  • Di
    Okt 24
  • Wo
    Okt 25
  • Do
    Okt 26
  • Vr
    Okt 27
  • Za
    Okt 28
  • Zo
    Okt 29
  •  
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Live +20:30 Chicago Fire 0 - 4 New York RB
*Play-Off
fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, UniM…
Live +22:30 Vancouver Whitecaps 5 - 0 SJ Earthquakes
*Play-Off
fuboTV, UniMás, MLS Live, Univision NOW,
Italië - Serie A 
Live +12:30 Atalanta 3 - 0 Hellas Verona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Live +14:45 Bologna 1 - 2 Lazio fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Live +14:45 Chievo 1 - 4 Milan fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Live +14:45 Fiorentina 3 - 0 Torino fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Live +14:45 Genoa 2 - 3 Napoli fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Live +14:45 Roma 1 - 0 Crotone fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Live +14:45 Sassuolo 0 - 1 Udinese fuboTV, DAZN, DAZN
Live +14:45 Cagliari 2 - 1 Benevento fuboTV, DAZN, DAZN
Live +14:45 Juventus 4 - 1 SPAL fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Spanje - Copa del Rey 
Live +13:00 Formentera 1 - 1 Athletic Club fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +14:30 Real Valladolid 1 - 2 Leganés fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +14:30 Ponferradina 1 - 0 Villarreal fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, D…
Live +15:30 Elche 1 - 1 Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Live +15:30 Eibar 1 - 2 Celta de Vigo LAOLA1.TV, PrimeTel, beIN Sports Con…
FIFA Wereldkampioenschap Onder 17 
Live + 7:30 Brazilië U-17 1 - 3 Engeland U-17
*Semi Final 1
fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Telem…
Live +10:30 Mali U-17 1 - 3 Spanje U-17
*Semi Final 2
fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Telem…
Engeland - Capital One Cup 
Live +14:45 Chelsea 2 - 1 Everton fuboTV, ESPN3, WatchESPN, Chelsea TV Onl…
Live +15:00 Tottenham Hotspur 2 - 3 West Ham United ESPN3, WatchESPN, SiriusXM FC, Spurs Li…
Duitsland - DFB Pokal 
Live +12:30 Kaiserslautern 1 - 3 Stuttgart Sky Sport 1 HD, Sky Sport 7/HD, Sky Go D…
Live +12:30 Wolfsburg 1 - 0 Hannover 96 Sky Sport 1 HD, Sky Sport 5/HD, TVP S…
Live +12:30 Hertha BSC 1 - 3 Köln ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +12:30 Osnabrück 2 - 3 Nürnberg Sky Sport 1 HD, Sky Sport 9/HD, Sky Go D…
Live +14:45 Freiburg 3 - 1 Dynamo Dresden Sky Sport 1 HD, Sky Sport 8/HD, Sky Go D…
Live +14:45 Werder Bremen 1 - 0 Hoffenheim Sky Sport 1 HD, Sky Sport 6/HD, Sky Go…
Live +14:45 Jahn Regensburg 2 - 5 Heidenheim Sky Sport 1 HD, Sky Sport 10/HD, Sky Go…
Live +14:45 RB Leipzig 1 - 1P Bayern München ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Zuid-Amerika - Copa Libertadores 
Live +19:45 Barcelona 0 - 3 Grêmio FOX Soccer Match Pass, DAZN, sportdigi…
Mexico - Copa MX 
Live +20:00 Santos Laguna 2 - 0 Necaxa fuboTV, Univision Deportes, ESPN DOS, E…
Live +20:06 Pachuca 5 - 0 Zacatepec ESPN+, ESPN+, ESPN Play Sur, ESPN Pla…
Live +21:30 Monterrey P2 - 2 Universidad Guadalajara fuboTV, Galavision, Univision NOW, Canal 5…
Live +22:06 Guadalajara 1 - 0 Atlas fuboTV, Univision Deportes, Chivas TV
Colombia - Primera A 
Live +20:45 Santa Fe 1 - 1 Deportes Tolima RCN Nuestra Tele
Frankrijk - Coupe de la Ligue 
Live +12:45 Lille P2 - 2 Valenciennes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +15:05 Troyes 1 - 2 Amiens SC Foot+, France 3 Champagne-Ardenne, France…
Live +15:05 Toulouse 4 - 2 Clermont Foot+, France 3 Rhône-Alpes
Live +15:05 Dijon 1 - 2 Rennes Canal+ Sport, France 3 Bretagne, Canal+ S…
Live +15:05 Metz 1 - 0 Red Star Foot+, France 3 Lorraine
Live +15:05 Strasbourg P1 - 1 Saint-Étienne fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +15:05 Angers SCO 3 - 2 Nancy Foot+, France 3 Lorraine
Live +15:05 Tours 3 - 1 Nantes Foot+, France 3 Pays de la Loire
Zuid-Amerika - Copa Sudamericana 
Live +18:15 Nacional Asunción 1 - 4 Independiente FOX Soccer Match Pass, FOX Sports 2…
Live +19:45 Fluminense 0 - 1 Flamengo FOX Soccer Match Pass, DAZN, Sport T…
Nederland - KNVB Beker 
Live +12:30 De Dijk 1 - 4 Ajax fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +12:30 VVV 3 - 1 Utrecht
Live 12:30 Heracles vs HSV Hoek
Live +13:45 Willem II 2 - 1 Heerenveen
Live +13:45 Roda JC 3 - 1 Groningen
Live +14:45 Feyenoord 4 - 1 Swift fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Peru - Primera División 
Live +14:15 Unión Comercio 0 - 2 Melgar Peru Magico, Fanatiz
Live +16:30 UTC Cajamarca 1 - 0 Sporting Cristal Peru Magico, Fanatiz
Live +20:00 Universitario 2 - 1 Sport Rosario Peru Magico, Fanatiz
Rusland - Beker van Rusland 
Live + 4:30 SKA Khabarovsk 2 - 0 Dinamo St. Petersburg ESPN3, WatchESPN, SportKlub 1 Serbia,
Live + 5:00 Luch Vladivostok 2 - 1 Yenisey Sportbox.ru
Live + 7:00 Tambov 0 - 2 Avangard Kursk НТВ+ Наш футбол, НТВ+ Спорт Онлайн, Sportbox…
Live 8:00 Shinnik vs Olimpiyets
Live +11:30 Rostov 1 - 1P Amkar Perm' НТВ+ Спорт Онлайн, Sportbox.ru, Матч! Футбол 1
Live +12:00 Spartak Moskva 5 - 2 Spartak Nal'chik ESPN3, WatchESPN, НТВ+ Спорт Онлайн, Spor…
Live +12:00 Tosno P0 - 0 Tom' Tomsk Sportbox.ru
Live +12:00 Rubin Kazan' 1 - 2 Krylya Sovetov НТВ+ Наш футбол, НТВ+ Спорт Онлайн, Sportbox.ru
Verenigde Staten - NASL 
Live +19:30 Puerto Rico 2 - 0 Edmonton ESPN3, WatchESPN, NASL.com
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 15:00 Rider vs Iona ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Ohio State vs Kentucky WatchESPN, SEC Network +
Live 19:00 North Florida vs Jacksonville ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Goshen vs Indiana Wesleyan ESPN3, WatchESPN
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Live 16:00 Rutgers vs Michigan fuboTV, BTN
Voetbalshows 
Live 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Live 17:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Live 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 21:00 Futbol Central Univision Deportes
 Argentinië - Torneo Federal A
 Oostenrijk - ÖFB-Cup
 Oostenrijk - Regionalliga
 België - Pro League
 Bulgarije - Beker van Bulgarije
 Chili - Copa Chile
 China - Super League
 Costa Rica - Primera División
 Kroatië - Beker van Kroatië
 Cyprus - Eerste Divisie
 Tsjechië - 3. Liga
 Tsjechië - Beker van Tsjechië
 Denemarken - Beker van Denemarken
 Denemarken - Eerste Divisie
 Engeland - Non League Division One
 Engeland - Football League Trophy
 Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19
 Europa - UEFA EK-Kwalificatie Onder 17
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Griekenland - Beker van Griekenland
 Haïti - Ligue Haïtienne
 Honduras - Liga Nacional
 Hongarije - Beker van Hongarije
 Indonesië - Liga 1
 Israël - Toto Cup Ligat Al
 Italië - Serie D
 Japan - Emperor's Cup
 Kazachstan - Kazachstaanse Premier League
 Zuid-Korea - Koreaanse FA Cup
 Kosovo - Raiffeisen Superliga
 Libië - Libanese Premier League
 Litouwen - A Lyga
 Macedonië - Prva Liga
 Namibië - Premier League
 Nicaragua - Primera División
 Paraguay - Division Profesional
 Polen - Beker van Polen
 Portugal - Segunda Liga
 Portugal - Portugese Liga Cup
 Roemenië - Beker van Roemenië
 Saoedi-Arabië - Pro League
 Schotland - Premier League
 Servië - Super Liga
 Servië - Prva Liga
 Slovenië - Druga Liga
 Slovenië - Beker van Slovenië
 Soedan - Sudan Premier League
 Zwitserland - Beker van Zwitserland
 Turkije - Beker van Turkije
 Oekraïne - Beker van Oekraïne
 Oekraïne - Persha Liga
 Oezbekistan - Professional Football League
 Wereld - Voetbalshows
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Herhaal 3:30 Portland Timbers vs Vancouver Whitecaps Root Sports Northwest
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 0:00 Maribor vs Liverpool MSG Plus, Fox Sports Detroit, Fox Sports…
Herhaal 1:00 Maribor vs Liverpool Fox Sports Midwest
Herhaal 1:30 Maribor vs Liverpool Root Sports Northwest
Herhaal 2:00 Spartak Moskva vs Sevilla Fox Soccer Plus
Herhaal 4:00 Spartak Moskva vs Sevilla
*Repeat from October 17, 2017
ESPN Deportes
Herhaal 6:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Sports Detroit, Fox Sports Tennessee
Herhaal 6:00 Maribor vs Liverpool MSG
Herhaal 7:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Sports Midwest
Herhaal 7:00 Maribor vs Liverpool Fox Sports Arizona, Fox Sports San Diego,
Herhaal 9:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur MSG, Fox Sports Florida
Herhaal 9:00 Maribor vs Liverpool Fox Sports Detroit, Fox Sports Ohio, Fox S…
Herhaal 10:00 Chelsea vs Roma Fox Soccer Plus
Herhaal 12:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Sports West, MASN, MASN2
Herhaal 14:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus MSG Plus, Fox Sports Detroit, Fox Sports…
Herhaal 15:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus Fox Sports Midwest, Fox Sports Southwest
Herhaal 16:00 Maribor vs Liverpool Fox Sports West, MASN, MASN2
Herhaal 18:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus Fox Soccer Plus
Herhaal 18:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur AT&T SportsNet Pittsburgh
Herhaal 19:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus Root Sports Northwest
Herhaal 20:00 Maribor vs Liverpool AT&T SportsNet Pittsburgh
Herhaal 22:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus AT&T SportsNet Pittsburgh
Europa - UEFA Europa League 
Herhaal 0:00 Nice vs Lazio Fox Soccer Plus
Herhaal 8:00 Crvena Zvezda vs Arsenal Fox Soccer Plus
Herhaal 16:00 Everton vs Olympique Lyonnais Fox Soccer Plus
Engeland - Premier League 
Herhaal 6:00 Manchester City vs Burnley YES Network
Spanje - La Liga 
Vertraagd 1:15 Real Madrid vs Eibar RMTV
Herhaal 8:30 Real Madrid vs Eibar fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 14:30 Celta de Vigo vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Italië - Serie A 
Vertraagd 1:00 Internazionale vs Samprdoria fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 11:00 Udinese vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Vertraagd 22:00 Juventus vs SPAL fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 12:00 Schalke 04 vs Mainz 05 Fox Sports Tennessee
Herhaal 12:00 Wolfsburg vs Hoffenheim MSG Plus
Herhaal 12:00 Köln vs Werder Bremen Fox Soccer Plus
Herhaal 20:00 Freiburg vs Hertha BSC Fox Soccer Plus
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 10:30 Olympique Marseille vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 18:30 Olympique Marseille vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 0:00 Desportivo Aves vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 14:00 Sporting CP vs Chaves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 20:00 Desportivo Aves vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 22:00 Vitória Setúbal vs Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
FIFA Wereldkampioenschap Onder 17 
Herhaal 14:00 Brazilië U-17 vs Engeland U-17 Fox Soccer Plus
Zuid-Amerika - Copa Libertadores 
Herhaal 2:00 River Plate vs Club Atletico Lanus FOX Deportes
Herhaal 13:00 River Plate vs Club Atletico Lanus FOX Deportes
Mexico - Copa MX 
Herhaal 1:00 León vs Querétaro Univision Deportes
Herhaal 4:00 América vs Cruz Azul Univision Deportes
Herhaal 8:00 León vs Querétaro Univision Deportes
Herhaal 14:00 América vs Cruz Azul Univision Deportes
Herhaal 16:00 León vs Querétaro Univision Deportes
Herhaal 17:00 América vs Cruz Azul Univision Deportes
Argentinië - Copa Argentina 
Herhaal 1:30 Vélez Sarsfield vs Atlético Tucumán TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
België - Pro League 
Herhaal 15:30 Genk vs Anderlecht Eleven Sports Network
Herhaal 17:30 Zulte-Waregem vs Anderlecht Eleven Sports Network
Herhaal 19:30 Club Brugge vs Genk Eleven Sports Network
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:30 Juventude vs Náutico PFC Internacional
Herhaal 17:00 São Paulo vs Flamengo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Brazilië - Serie B 
Herhaal 4:30 Paraná vs Vila Nova PFC Internacional
Herhaal 15:00 Criciúma vs Internacional PFC Internacional
Herhaal 23:00 Criciúma vs Internacional PFC Internacional
Zuid-Amerika - Copa Sudamericana 
Herhaal 16:00 Libertad vs Racing Club FOX Deportes
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 11:30 Dorados vs Zacatepec fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Verenigde Staten - College Soccer 
Herhaal 3:00 California vs Oregon Pac-12
Herhaal 13:00 Ashland vs Northwood FCS Pacific
Herhaal 14:00 Southern New Hampshire vs Bentley FCS Atlantic
Herhaal 15:00 Washington vs UCLA Pac-12
Herhaal 15:00 Ashland vs Northern Michigan FCS Pacific
Herhaal 17:00 Ashland vs Saginaw Valley State FCS Pacific
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 7:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 7:00 Somos LMX Univision Deportes
Herhaal 7:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:00 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 9:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Herhaal 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 10:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Herhaal 10:00 Somos Bundesliga Univision Deportes
Herhaal 11:00 Barca TV por UDN Univision Deportes
Herhaal 12:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 13:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 15:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:00 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië