Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Cumartesi 11 Kas.

?  
Dünya Kupası Elemeleri 
Canlı + 8:00 Zambiya 2 - 2 Kamerun fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı + 9:30 Gabon 0 - 0 Mali fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +12:30 Tunus 0 - 0 Libya fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +12:30 Demokratik Kongo 3 - 1 Gine fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +12:30 Fildişi Kıyısı 0 - 2 Fas fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +14:45 Danimarka 0 - 0 İrlanda Cumhuriyeti fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FOX…
Hazırlık 
Canlı 7:30 Malavi 1 - 1 Lesotho
Canlı + 8:00 Rusya 0 - 1 Arjantin fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Canlı 9:00 Comoros 1 - 1 Madagaskar
Canlı 10:00 Namibya 3 - 1 Zimbabve
Canlı +11:30 Katar 0 - 1 Çek Cumhuriyeti ČT Sport, beIN Sports, beIN SPORTS C…
Canlı +14:00 FYR Macedonia 2 - 0 Norveç MAX Norge, MRT1
Canlı 15:00 Dominik Cumhuriyeti 1 - 0 Nikaragua
Canlı +15:30 İspanya 5 - 0 Kosta Rika ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı 17:00 Trinidad Tobago 2 - 2 Grenada
Arjantin - Primera B Nacional 
Canlı +15:00 Aldosivi 2 - 2 Flandria TyC Sports Play
Canlı +15:05 Quilmes 1 - 1 Nueva Chicago fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC Sp…
Canlı +16:00 Sarmiento 3 - 3 Deportivo Santamarina TyC Sports Play
Arjantin - Primera B Metropolitana 
Canlı +11:05 Tristán Suárez 0 - 1 Platense fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC Sp…
Canlı +13:30 Almirante Brown 0 - 1 Defensores de Belgrano TyC Sports Play
Canlı +13:30 Colegiales 0 - 1 Fénix TyC Sports Play
Kolombiya - Primera A 
Canlı +19:00 Atlético Bucaramanga 2 - 2 Rionegro Águilas RCN Nuestra Tele
Kosta Rika - Primera Division 
Canlı 20:00 Alajuelense 3 - 3 Cartaginés Telecentro
Ekvador - Primera A 
Canlı +16:00 Fuerza Amarilla 0 - 3 Emelec CNT Sports, TVCable Planeta Once
Canlı +16:30 Barcelona 2 - 1 Clan Juvenil Ecuavisa Internacional, CNT Sports, TV…
El Salvador - Primera Division 
Canlı +19:00 Firpo 0 - 1 FAS Centro America TV
Canlı +19:30 Chalatenango 4 - 2 Dragón
Canlı +19:30 Sonsonate 1 - 1 Santa Tecla
İngiltere - League One 
Canlı + 7:30 Doncaster Rovers 1 - 1 Rotherham United ESPN3, WatchESPN, iFollow, SportsMax
Canlı +10:00 Blackpool 2 - 3 Portsmouth iFollow
Canlı +10:00 Bradford City 0 - 1 Plymouth Argyle iFollow
Canlı +10:00 Gillingham 1 - 1 Bury iFollow
Canlı +10:00 Milton Keynes Dons 1 - 0 Fleetwood Town iFollow
Canlı +10:00 Oxford United 1 - 2 Northampton Town iFollow
Canlı +10:00 Scunthorpe United 1 - 0 Bristol Rovers ESPN3, WatchESPN, iFollow, SportsMax
İngiltere - League Two 
Canlı +10:00 Barnet 0 - 1 Colchester United iFollow
Canlı +10:00 Cambridge United 0 - 0 Accrington Stanley iFollow
Canlı +10:00 Carlisle United 4 - 0 Yeovil Town iFollow
Canlı +10:00 Cheltenham Town 2 - 2 Luton Town iFollow
Canlı +10:00 Coventry City 0 - 1 Mansfield Town iFollow
Canlı +10:00 Crawley Town 1 - 1 Forest Green Rovers iFollow
Canlı +10:00 Crewe Alexandra 1 - 4 Lincoln City iFollow
Canlı +10:00 Exeter City 2 - 0 Grimsby Town iFollow
Canlı +10:00 Morecambe 2 - 1 Wycombe Wanderers iFollow
Canlı +10:00 Stevenage 1 - 1 Notts County iFollow
Canlı +10:00 Swindon Town 2 - 2 Chesterfield iFollow
Klüpler Arası Dostluk Maçı 
Canlı + 5:00 Arsenal Tula 3 - 1 Dinamo Minsk
Canlı + 5:05 LASK Linz 3 - 1 Liefering
Canlı 6:00 Singapore Masters vs Arsenal Masters
*Battle of the Masters
fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı 6:00 Göztepe 2 - 0 Manisaspor
Canlı 7:00 Singapore Masters vs Liverpool Masters
*Battle of the Masters
fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, LFCTV…
Canlı + 7:00 Beşiktaş 1 - 1 Astra
Canlı 8:00 Liverpool vs Arsenal
*Battle of the Masters
fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, LFCTV…
Canlı + 8:05 Paphos 0 - 3 Ufa
Canlı 9:00 Galatasaray 3 - 2 Ümranıyespor
Canlı 17:30 Everton vs Talleres Córdoba FOX Sports 2 Cono Sur, FOX Play Latin…
Meksika - Ascenso MX 
Canlı 18:00 Zacatepec 1 - 1 Juárez Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Canlı 18:00 Atlético Zacatepec vs Juárez
Canlı 20:00 Potros UAEM 2 - 1 Mineros de Zacatecas fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Canlı 21:15 Celaya 2 - 0 Alebrijes de Oaxaca Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Canlı 10:00 Georgia Southern vs Georgia State ESPN3, WatchESPN
Canlı 12:30 Howard vs Coastal Carolina ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Lipscomb vs Jacksonville ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 UIC vs Green Bay ESPN3, WatchESPN
Amerika Birleşik Devletleri - NCAA Women's Soccer 
Canlı 13:00 High Point vs North Carolina ESPN3, WatchESPN
Canlı 13:00 Arkansas vs North Carolina State ESPN3, WatchESPN
Canlı 17:00 Murray State vs Tennessee WatchESPN, SEC Network +
Canlı 18:00 Iupui vs Notre Dame ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Saint Francis vs Virginia ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 UNC-Greensboro vs #1 Duke ESPN3, WatchESPN
Uruguay - Primera Division 
Canlı +15:00 Racing 2 - 3 Sud América
Canlı +15:00 River Plate 1 - 1 Danubio
Canlı +15:00 Cerro 1 - 0 Plaza Colonia
Canlı +16:00 Peñarol 1 - 0 Juventud fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 0:15 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 12:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 17:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 17:00 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 22:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Cezayir - Ligue 1
 Arjantin - Primera C Metropolitana
 Arjantin - Torneo Federal A
 Arjantin - Primera D Metropolitana
 Avustralya - A-League
 Avusturya - Regionalliga
 Azerbaycan - Birinci Divizionu
 Belçika - Second Division
 Belize - Premier League of Belize
 Bolivya - Liga de Futbol
 Brezilya - Brasileirão
 Brezilya - Serie B
 Şili - Copa Chile
 Şili - Primera B
 Kolombiya - Primera B
 Hırvatistan - Druga HNL
 Hırvatistan - Treća HNL
 Çek Cumhuriyeti - 3. Liga
 Çek Cumhuriyeti - 4. Liga
 Danimarka - Elitedivisionen
 İngiltere - Conference National
 İngiltere - FA Women's Cup
 İngiltere - Conference North
 İngiltere - Non League Premier
 İngiltere - Non League Division One
 İngiltere - FA Trophy
 İngiltere - WSL
 Avrupa - Euro U-21 Elemeler
 Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
 Fransa - Fransa Kupası
 Fransa - CFA
 Fransa - CFA 2
 Almanya - Regionalliga
 Almanya - Oberliga
 Yunanistan - Football League
 Yunanistan - Football League 2
 Guetemala - Liga Nacional
 Haiti - Ligue Haïtienne
 Honduras - Liga Nacional
 Hong Kong - HKFA 2nd Division
 Endonezya - Liga Super Indonesia
 İtalya - Serie B
 İtalya - Serie C
 İtalya - Serie D
 Japonya - J2 League
 Japonya - J3 League
 Kenya - Kenyan Premier League
 Makedonya - Vtora Liga
 Meksika - Segunda División
 Fas - GNF 1 Botola
 Hollanda - Topklasse
 Hollanda - Tweede Divisie
 Yeni Zelanda - ASB Premiership
 Kuzey İrlanda - NIFL Premiership
 Norveç - 1. Divisjon
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Polonya - I Liga
 Portekiz - Taça de Portugal
 Portekiz - II Divisão
 Portekiz - Taça da Liga
 Romanya - Liga II
 İskoçya - Scottish League One
 İskoçya - Scottish League Two
 İskoçya - Scottish Challenge Cup
 Sırbistan - Prva Liga
 Slovakya - 2. Futbalová Liga
 Slovakya - 3. Futbalová Liga
 Slovenya - Druga Liga
 Slovenya - Pokal Slovenije
 Güney Afrika - Multichoice Diski Challenge
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Segunda División B
 İspanya - Tercera División
 İspanya - Laliga Iberdrola
 Sudan - Sudan Premier League
 İsviçre - 1. Liga Classic
 İsviçre - 1. Liga Promotion
 Tayland - Thai Premier League
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 2. Lig
 Türkiye - 3. Lig
 Ukrayna - Persha Liga
 Birleşik Arap Emirlikleri - UAE Division 1 Group A
 Birleşik Arap Emirlikleri - Etisalat Emirates Cup
 Venezuela - Primera División
 Galler - Premier League
 Zimbabve - Premier Soccer League
 Dünya - Futbol Şovları
?  
FIFA Dünya Kupası 
Tekrar 6:00 İsveç vs İtalya Fox Soccer Plus
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 16:00 Napoli vs Manchester City Fox Sports Detroit
Tekrar 19:00 Napoli vs Manchester City Fox Sports South
Dünya Kupası Elemeleri 
Tekrar 4:00 İsveç vs İtalya Fox Sports 2
Tekrar 10:00 Yeni Zelanda vs Peru fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 15:00 Yeni Zelanda vs Peru fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 15:00 Güney Afrika vs Senegal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 18:00 Güney Afrika vs Senegal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 18:30 Yeni Zelanda vs Peru fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 21:00 Danimarka vs İrlanda Cumhuriyeti Fox Sports 2, Sportsnet World, Sky Go UK,
Tekrar 22:00 Yeni Zelanda vs Peru fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 23:00 Tunus vs Libya fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 23:00 Demokratik Kongo vs Gine fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 23:30 Avustralya vs İrlanda Cumhuriyeti Fox Soccer Plus
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 12:00 Lazio vs Nice Fox Soccer Plus, SL2G
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 14:00 Wolfsburg vs Hertha BSC Fox Soccer Plus
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 16:00 Chorley vs Fleetwood Town Fox Soccer Plus
Hazırlık 
Tekrar 2:00 Belçika vs Meksika Univision Deportes, Now Sports 2
Tekrar 8:00 Belçika vs Meksika Univision Deportes
Tekrar 9:30 Polonya vs Uruguay fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 10:00 İngiltere vs Almanya Fox Soccer Plus, ESPN + Brasil
Tekrar 10:00 Japonya vs Brezilya fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 13:00 Belçika vs Meksika Univision Deportes, Sport TV2
Tekrar 14:30 Japonya vs Brezilya fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 14:30 Polonya vs Uruguay fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 17:30 Japonya vs Brezilya fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 18:00 İngiltere vs Almanya FOX Deportes
Tekrar 19:00 İngiltere vs Almanya Fox Sports 2
Tekrar 19:00 Belçika vs Meksika Univision Deportes
Tekrar 19:00 İspanya vs Kosta Rika
*Repeat from November 11, 2017
ESPN Deportes
Tekrar 21:00 Japonya vs Brezilya fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 21:30 İngiltere vs Almanya Fox Soccer Plus
Tekrar 22:30 İran vs Panama fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 23:00 Belçika vs Meksika Univision Deportes
Meksika - Liga MX 
Tekrar 16:00 Monterrey vs Santos Laguna Univision Deportes
Tekrar 16:55 América vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 19:55 Tigres UANL vs Pachuca Univision Deportes
Meksika - Copa MX 
Tekrar 14:00 Pachuca vs Tijuana Univision Deportes
Arjantin - Copa Argentina 
Tekrar 1:00 Rosario Central vs Atlético Tucumán TyC Sports Internacional
Tekrar 7:45 Rosario Central vs Atlético Tucumán TyC Sports Internacional
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 0:45 Atlético PR vs Corinthians PFC Internacional
Tekrar 2:30 São Paulo vs Chapecoense PFC Internacional
Tekrar 9:00 Atlético PR vs Corinthians PFC Internacional
Tekrar 10:30 São Paulo vs Chapecoense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 15:00 São Paulo vs Santos PFC Internacional
Tekrar 15:00 Flamengo vs Cruzeiro PFC Internacional
Gecikme 18:00 Corinthians vs Avaí fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:00 Botafogo vs Atlético PR PFC Internacional
Kosta Rika - Primera Division 
Gecikme 15:30 Limón vs Yunanistan Telecentro
Ekvador - Primera A 
Tekrar 18:30 Fuerza Amarilla vs Emelec Ecuavisa Internacional
El Salvador - Primera Division 
Tekrar 17:30 Isidro Metapán vs Municipal Limeño Telecentro
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 3:00 Cafetaleros de Tapachula vs Tampico Madero fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Gecikme 22:00 Zacatepec vs Juárez fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera Division 
Tekrar 12:00 Comerciantes Unidos vs Universitario Peru Magico
Tekrar 14:00 Comerciantes Unidos vs Sport Huancayo Peru Magico
Tekrar 16:00 Alianza Lima vs Alianza Atlético Peru Magico
Tekrar 18:00 Real Garcilaso vs Juan Aurich Peru Magico
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 0:00 Sud América vs Peñarol fuboTV, GOLTV
Venezuela - Primera División 
Tekrar 13:00 Deportivo Táchira vs Zulia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:15 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 1:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 17:00 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 23:00 UEFA World Cup Qualifying Highlights Fox Sports 2
Tekrar 23:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018