Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

SL Benfica

Kuruluş  1904
Stadyum  Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Capacity  65,647
Manager  Rui Vitória

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
M. Svilar 1800000000000
Bruno Varela 2300000000000
Paulo Lopes 3900000000000
Defans
Jardel 3200000000000
Luisão 3700000000000
Douglas Pereira 2700000000000
Rúben Dias 2100000000000
Eliseu 3400000000000
André Almeida 2700000000000
G. Conti 2400000000000
Álex Grimaldo 2200000000000
B. Kalaica 2000000000000
Orta Saha
F. Krovinović 2200000000000
L. Fejsa 2900000000000
E. Salvio 2700000000000
Rafa Silva 2500000000000
F. Cervi 2400000000000
A. Samaris 2800000000000
Pizzi 2800000000000
A. Živković 2100000000000
M. Chrien 2200000000000
João Carvalho 2100000000000
K. Parks 2000000000000
Diogo Gonçalves 2100000000000
Forvetler
Jonas 3400000000000
H. Seferović 2600000000000
R. Jiménez 2700000000000
A. Carrillo 2600000000000
C. Willock 2000000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
A. Carrillo 01 Haziran 2018Watford-
João Teixeira 01 Temmuz 2018Setúbal-
M. Miloš 01 Temmuz 2018Lechia-
O. Benítez 01 Temmuz 2018Boca-
B. Cristante 01 Temmuz 2018Atalanta-
Patrick 01 Temmuz 2018Setúbal-
C. Arango 01 Temmuz 2018Aves-
J. Murillo 01 Temmuz 2018Kasımpaşa-
P. Dawidowicz 01 Temmuz 2018Palermo-
A. Carter 24 Ocak 2018Trofense-
G. Conti 28 Mayıs 2018Colón4.5M €
André Ferreira 01 Temmuz 2018Leixões-
I. Šaponjić 01 Temmuz 2018ZW-
Pêpê Rodrigues 01 Temmuz 2018Estoril-
Buta 01 Temmuz 2018Antwerp-
O. Šarkić 01 Ocak 2018Fafe-
Ponck 01 Temmuz 2018Aves-
T. Ebuehi 01 Temmuz 2018ADOFree
Pedro Nuno 01 Temmuz 2018Tondela-
André Horta 01 Temmuz 2018Braga-
Transfers Out
Júlio César 28 Ocak 2018FlamengoFree
Douglas Pereira 01 Temmuz 2018Barcelona-
R. Jiménez 02 Temmuz 2018WolverhamptonLoan
César 15 Ocak 2018JuventudeLoan
Filipe Augusto 25 Ocak 2018AlanyaLoan
Talisca 01 Temmuz 2018GuangzhouLoan
Marcelo Hermes 02 Ocak 2018CruzeiroLoan
Pedro Pereira 24 Ocak 2018GenoaLoan
P. Macierzyński 09 Şubat 2018Lechia-
D. Lytvyn 31 Ocak 2018Zorya-
Matheus Leal 04 Ocak 2018RealLoan
T. Cele 04 Ocak 2018RealLoan

Haberler

Videolar


#FUTSALBENFICAFEM VISITA FOOTLAB
Pazartesi, 11 Haz

#JUNIORESBENFICA REWIND ÉPOCA 2017/2018
Cumartesi, 9 Haz

Basquetebol: Benfica-FC Porto, 90-96 (Liga Portuguesa…
Perşembe, 7 Haz

WELCOME, FERREYRA
Çarşamba, 6 Haz

Basquetebol: Moncho López (antevisão FC Porto-Benfica…
Çarşamba, 6 Haz

Formação: Sub-17 (antevisão FC Porto-Benfica, CNJB, fas…
Çarşamba, 6 Haz

Basquetebol: FC Porto-Benfica, 91-74 (Liga Portuguesa…
Pazartesi, 11 Haz

Formação: Sub-15 (antevisão FC Porto-Benfica, CNJC, fas…
Cuma, 8 Haz

Formação: Sub-17 - FC Porto-Benfica, 1-2 (CNJB, fase fi…
Perşembe, 10 May

Basquetebol: Moncho López (antevisão Benfica-FC Porto…
Perşembe, 10 May

Formação: Sub-15 - FC Porto-Benfica, 0-1 (CNJC, fase fi…
Pazar, 6 May

Andebol: Carrillo (Antevisão FC Porto-Benfica, Andebol…
Salı, 8 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018