Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

New York City FC

Kuruluş  2013
Stadyum  Yankee Stadium
Capacity  54,251
Manager  P. Vieira

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Sean  JohnsonS. Johnson
Brad StuverB. Stuver
Jeff CaldwellJ. Caldwell
Defans
Saad Abdul-SalaamS. Abdul-Salaam
Assists: 1
Sebastien Uchechukwu IbeaghaS. Ibeagha
Alexander Martín Marquinho Callens AsínA. Callens
Ronald Alberto Matarrita UlateR. Matarrita
Gol: 1
Joseph ScallyJ. Scally
Ben SweatB. Sweat
Assists: 1
Cédric HountondjiC. Hountondji
Maxime ChanotM. Chanot
Anton TinnerholmA. Tinnerholm
Gol: 2
Orta Saha
Ebenezer OforiE. Ofori
Gol: 1
Jesús Manuel Medina MaldonadoJ. Medina
Gol: 2, Assists: 2
Kwame AwuahK. Awuah
Maximiliano Nicol MoralezM. Moralez
Gol: 5, Assists: 3
Alexander RingA. Ring
Gol: 1
Ismael Tajouri-ShradiIsmael Tajouri
Gol: 5, Assists: 1
Rodney WallaceR. Wallace
Assists: 1
James SandsJ. Sands
Yangel Clemente Herrera RaveloY. Herrera
Assists: 1
Thomas McNamaraT. McNamara
Forvetler
Jonathan LewisJ. Lewis
Jo Inge BergetJ. Berget
Gol: 1
David Villa SánchezDavid Villa
Gol: 8, Assists: 3
#İsimAgeA
Kaleciler
1S. Johnson 281170131300000200
41B. Stuver 27000001300000
18J. Caldwell 2200000000000
Defans
13S. Abdul-Salaam 262734310401100
33S. Ibeagha 2653410550700000
6A. Callens 261155131301000300
22R. Matarrita 233419453510100
25J. Scally 1500000000000
2B. Sweat 266998801401100
5C. Hountondji 2401010700000
4M. Chanot 286748801000001
3A. Tinnerholm 27838101002220100
Orta Saha
12E. Ofori 2261910642610200
19J. Medina 21910131035322100
14K. Awuah 2222020600000
10M. Moralez 311157131303053200
8A. Ring 27924111010110400
29Ismael Tajouri 2447410645451100
23R. Wallace 294198442701100
16J. Sands 1700000200000
30Y. Herrera 201003131212101400
15T. McNamara 2712640401300200
Forvetler
17J. Lewis 2000000300000
9J. Berget 27783101005110000
7David Villa 3676710825283200
İsimDateFromFee
Transfers In
J. Berget 19 Ocak 2018MalmöFree
A. Tinnerholm 08 Şubat 2018MalmöFree
S. Ibeagha 14 Şubat 2018San Antonio-
C. Hountondji 11 Ocak 2018GazélecFree
Ismael Tajouri 07 Şubat 2018Austria-
J. Medina 01 Ocak 2018Libertad-
E. Ofori 21 Şubat 2018StuttgartLoan
Transfers Out
Andraž Struna 31 Ocak 2018Anorthosis-
E. Johansen 01 Ocak 2018SandefjordFree
M. Camargo 01 Ocak 2018Chorrillo-
M. Lopez 26 Ocak 2018San Antonio-
S. Okoli 27 Mart 2018LandskronaFree
A. Rawls 15 Mart 2018Orange CountyLoan
J. Harrison 29 Ocak 2018Man City4.5M €

Haberler

Videolar


Match Preview: Toronto FC at New York City FC - June 21…
7 saat önce

Development Academy U-18/19 Boys Playoffs: New York Cit…
3 gün önce

New York City FC vs. Atlanta United FC | MLS Highlights…
Pazartesi, 11 Haz

HIGHLIGHTS: New York Red Bulls vs. New York City FC | 2…
Cumartesi, 9 Haz

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. Atlanta United FC | Ju…
Cumartesi, 9 Haz

MATCHDAY: New York Red Bulls vs. New York City FC | 201…
Cuma, 8 Haz

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. Orlando City SC | June…
Cumartesi, 9 Haz

HIGHLIGHTS: Houston Dynamo vs. New York City FC
Cumartesi, 5 May

HIGHLIGHTS: Houston Dynamo vs. New York City FC | May 2…
Cumartesi, 5 May

Goal Vs New York City FC
Perşembe, 10 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 0 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018