Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Fransa

Fransa - CFA

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
National 2: A Grubu
1   Marignane Gignac 30 17 6 7 39 25 +14 57 BGGMG
2   Toulon 30 17 6 7 41 25 +16 57 GGBGG
3
Colomiers US 30 14 9 7 43 27 +16 51 MGMGM
4
Bergerac 30 13 10 7 43 28 +15 49 GMBMM
5
Fréjus St-Raphaël 30 14 7 9 41 32 +9 49 MMMGG
6
Martigues 30 13 8 9 42 33 +9 47 MMGGG
7   Sète 30 11 13 6 42 25 +17 46 MGGGG
8   Monaco II 30 11 10 9 44 33 +11 43 GGBMM
9
Grasse 30 9 12 9 32 31 +1 39 GGMGM
10   Hyères 30 8 12 10 35 32 +3 36 GMMBM
11
Nice II 30 10 5 15 31 48 -17 35 MMGMM
12   Stade Montois 30 8 8 14 32 46 -14 32 MMBMG
13   Stade Bordelais 30 8 9 13 28 39 -11 31 GGGMG
14   Olympique Marseille II 30 6 10 14 31 46 -15 28 GMBGG
15   Tarbes 30 7 5 18 32 60 -28 26 MGGMM
16   Paulhan Pézenas 30 5 8 17 19 45 -26 21 BMMMM
National 2: B Grubu
1
Villefranche 30 18 4 8 50 32 +18 58 GGGGG
2
Annecy 30 16 9 5 51 33 +18 57 GGMGG
3
Andrézieux 30 16 4 10 48 36 +12 52 MMBMG
4
Jura Sud Foot 30 15 6 9 49 41 +8 51 GGGBG
5
Schiltigheim 30 14 8 8 47 35 +12 50 MMGGG
6
Yzeure 30 13 7 10 33 29 +4 46 GGMGM
7
Épinal 30 10 11 9 42 36 +6 41 BMGMG
8   PSG II 30 11 7 12 42 39 +3 40 BBMGM
9
Belfort 30 12 3 15 43 42 +1 39 GMGMG
10
Le Puy F.43 Auvergne 30 9 12 9 35 35 +0 39 BBBMG
11
Olympique Lyonnais II 30 11 4 15 42 45 -3 37 MBMGM
12
Chasselay MDA 30 10 7 13 34 39 -5 37 MMBMB
13   Saint-Priest 30 10 5 15 35 43 -8 35 MBBGM
14   Saint-Louis Neuweg 30 8 10 12 28 43 -15 34 BBMBB
15   Montceau 30 10 6 14 34 44 -10 33 GGGMM
16   Raon l'Etape 30 2 7 21 23 64 -41 13 MBMMM
National 2: C Grubu
1   Drancy JA 30 15 14 1 41 17 +24 59 BGBGG
2
Sedan 29 16 7 6 54 30 +24 55 GGBBB
3
Sainte-Geneviève 30 16 6 8 41 31 +10 54 MBGBM
4
Fleury 91 30 16 3 11 45 34 +11 51 GGGMM
5
Arras 30 13 9 8 46 37 +9 48 GBGMG
6
St Maur Lusitanos 30 12 10 8 37 33 +4 46 MMBGG
7   Borgo 30 10 14 6 33 24 +9 44 GBBMM
8   Poissy 30 10 10 10 34 38 -4 39 GBBGG
9   Croix Football IC 30 7 15 8 26 32 -6 36 MBGGB
10
Lens II 30 9 7 14 46 48 -2 34 GBMBG
11
Lille II 30 9 7 14 39 48 -9 34 GBMMM
12
Reims II 30 7 11 12 41 43 -2 32 MBGBG
13
Furiani Agliani 29 9 4 16 31 48 -17 31 MMGMB
14   Amiens AC 30 7 9 14 18 28 -10 30 MBMMB
15   Viry Châtillon 30 7 8 15 28 50 -22 25 MMMGM
16   Beauvais 30 6 6 18 31 50 -19 24 BBMMB
National 2: D Grubu
1   Le Mans 30 18 6 6 59 27 +32 60 GMMBG
2   Stade Briochin 30 16 9 5 50 32 +18 57 GGGMB
3   St Malo US 30 12 12 6 44 34 +10 48 MMBGM
4   Lorient II 30 11 12 7 31 24 +7 45 MBBMB
5   Romorantin SO 30 10 11 9 45 40 +5 41 BMMBM
6   St-Pryvé St-Hilaire 30 9 14 7 29 31 -2 40 BGBBB
7   Chartres 30 9 12 9 49 42 +7 39 GMBBM
8
Le Havre II 30 11 5 14 43 55 -12 38 GGGGG
9
Granville 30 9 10 11 38 36 +2 37 BMBBG
10
Mantes 78 30 10 7 13 32 39 -7 37 BGMGG
11
Vitré 30 8 12 10 43 44 -1 36 MMBGM
12
Limoges 30 9 10 11 31 38 -7 34 MBBBB
14
Trélissac 30 8 9 13 26 43 -17 33 GGBBM
15
Rennes II 30 8 8 14 33 42 -9 32 GBGMB
16
Fontenay Vendée Foot 30 6 10 14 25 40 -15 25 MBGMG
Yükselme
Küme Düşme

 

Haberler

Dünya Kupası'nı Afrika kazandı
Habertürk (3 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan