Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Portland Timbers

Kuruluş  2009
Stadyum  Providence Park
Capacity  21,144
Manager  G. Savarese

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Kendall Isaiah McIntoshK. McIntosh
Jeff AttinellaJ. Attinella
Jake GleesonJ. Gleeson
Defans
Marco FarfanM. Farfan
Zarek  ValentinZ. Valentin
Vytautas AndriuškevičiusV. Andriuškevičius
Liam RidgewellL. Ridgewell
Julio César Cascante SolórzanoJ. Cascante
Alvas Elvis PowellA. Powell
Gol: 1, Assists: 1
Modou Lamin JadamaM. Jadama
Roy Miller HernándezR. Miller
Larrys Mabiala DestinL. Mabiala
Gol: 1, Assists: 1
Orta Saha
Bill  TuilomaB. Tuiloma
Gol: 1
David Alberto Guzmán PérezD. Guzmán
Dairon Estibens Asprilla RivasD. Asprilla
Diego Ferney Chará ZamoraD. Chará
Eryk WilliamsonE. Williamson
Lawrence OlumL. Olum
Diego Hernán VáleriD. Váleri
Gol: 4, Assists: 2
Sebastián Marcelo BlancoS. Blanco
Gol: 5, Assists: 1
Andrés Alexander Flores MejíaA. Flores
Assists: 2
Cristhian Fabián Paredes MacielC. Paredes
Assists: 1
Jack BarmbyJ. Barmby
Forvetler
Fanendo AdiF. Adi
Gol: 2, Assists: 2
Víctor Manuel Arboleda MurilloV. Arboleda
Andy Jorman Polo AndradeA. Polo
Foster LangodorfF. Langodorf
Kristiano Samuel Armenteros Nunez Mendoza JanssonS. Armenteros
Assists: 1
Jeremy EbobisseJ. Ebobisse
#İsimAgeA
Kaleciler
43K. McIntosh 2400000300000
1J. Attinella 292703300300000
90J. Gleeson 275406600300100
Defans
32M. Farfan 192656331600000
16Z. Valentin 267499810100000
5V. Andriuškevičius 2781010100000
24L. Ridgewell 334505500000200
18J. Cascante 2431010800000
2A. Powell 235947704011000
26M. Jadama 2400000000000
7R. Miller 3300000000000
33L. Mabiala 308109900011300
Orta Saha
25B. Tuiloma 233604400110000
20D. Guzmán 281802200000000
27D. Asprilla 251165140700000
21D. Chará 326307700000300
30E. Williamson 2000000000000
13L. Olum 331854221600110
8D. Váleri 327989904042100
10S. Blanco 307829903051200
14A. Flores 272317252702000
22C. Paredes 206729814101100
23J. Barmby 2300000300000
Forvetler
9F. Adi 276188714222000
19V. Arboleda 21311010100000
11A. Polo 234296512300100
28F. Langodorf 2200000000000
99S. Armenteros 271748262701000
17J. Ebobisse 2100000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
A. Polo 17 Ocak 2018MoreliaLoan
M. Dixon 01 Mayıs 2018Free Agent-
C. Paredes 03 Şubat 2018AméricaLoan
W. Verstraaten 01 Mayıs 2018Free Agent-
B. Groenendijk 01 Mayıs 2018Free Agent-
T. Zhividze 01 Mayıs 2018Free Agent-
M. Sequeira 01 Mayıs 2018VCU Rams-
C. Riley 01 Mayıs 2018Dragons-
Transfers Out
N. Brett 27 Şubat 2018PittsburghFree
W. Hamilton 07 Şubat 2018Galaxy-
G. Arokoyo 31 Ocak 2018Kalmar-
R. Clarke 09 Nisan 2018FHFree

Haberler

Timbers, Thorns team up against homelessness
Herald and News (2 weeks ago)
Portland Timbers
AS English (4 weeks ago)
Sporting Kansas City
AS English (2 weeks ago)
Los Angeles Galaxy
AS English (3 weeks ago)

Videolar


Development Academy U-18/19 Boys Playoffs: Colorado Rap…
Salı, 12 Haz

Atlanta United vs Portland Timbers | MLS on FOX
Salı, 12 Haz

#STWeek | Armenteros, Attinella at Vance Park with AC P…
Pazar, 10 Haz

HIGHLIGHTS: LA Galaxy vs. Portland Timbers | U.S. Open…
Cumartesi, 9 Haz

MATCH HIGHLIGHTS | Portland Timbers 1, LA Galaxy 0 | Ju…
Cumartesi, 9 Haz

Giovanni Savarese | Timbers 1, Galaxy 0 | Postgame | U…
Cumartesi, 9 Haz

Sebastián Blanco | Timbers 1, Galaxy 0 | Postgame | 201…
Cumartesi, 9 Haz

GOAL | Sebastián Blanco finishes off great team goal bu…
Cumartesi, 9 Haz

#STWeek | Thorns and Timbers join kids at 4 Worlds Unit…
Cuma, 8 Haz

#STWeek | Timbers and Thorns FC players help at the Vir…
Cuma, 8 Haz

#STWeek | Merritt Paulson and players help out at Jenki…
Cuma, 8 Haz

#STWeek | Kateri Park kids make slime with Timbers and…
Cuma, 8 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya 1 - 1 Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018