Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Houston Dynamo

Kuruluş  2005
Stadyum  BBVA Compass Stadium
Capacity  22,651
Manager  W. Cabrera

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Joe WillisJ. Willis
Chris SeitzC. Seitz
Defans
DaMarcus BeasleyD. Beasley
Jared WattsJ. Watts
Kevin GarciaK. Garcia
Philippe SenderosP. Senderos
Gol: 1
Adolfo Abdiel MachadoA. Machado
Adolph Joseph DeLaGarzaA. DeLaGarza
José Leonardo Ribeiro da SilvaLeonardo
Gol: 1
Alejandro Enrique Fuenmayor CastilloA. Fuenmayor
Assists: 1
George MalkiG. Malki
Dylan RemickD. Remick
Orta Saha
Charlie WardC. Ward
Eric BirdE. Bird
Juan David Cabezas NúñezJ. Cabezas
Eric AlexanderE. Alexander
Gol: 1
Tomás MartínezT. Martínez
Gol: 1, Assists: 1
Óscar Boniek García RamírezBoniek García
Assists: 1
Darwin Adelso Cerén DelgadoD. Cerén
Gol: 1
José RodríguezJ. Rodríguez
Andrew WengerA. Wenger
Gol: 1, Assists: 1
José Arturo Álvarez HernándezA. Álvarez
Forvetler
Romell Samir Quioto RobinsonR. Quioto
Gol: 1, Assists: 2
Alberth Josué Elis MartínezA. Elis
Gol: 3, Assists: 3
Mauro Andrés Manotas PáezM. Manotas
Gol: 4
Mac SteevesM. Steeves
#İsimAgeA
Kaleciler
23J. Willis 29901100500000
18C. Seitz 314505500100100
Defans
7D. Beasley 353955500000001
J. Watts 2600000100000
16K. Garcia 272243210100000
4P. Senderos 331362201010100
3A. Machado 335406600000200
20A. DeLaGarza 3000000000000
22Leonardo 304355501110000
2A. Fuenmayor 211953210301100
21G. Malki 2600000000000
15D. Remick 2600000100000
Orta Saha
14C. Ward 2300000200000
25E. Bird 2500000100000
5J. Cabezas 27151101000000
6E. Alexander 305286601010100
10T. Martínez 233505505011100
27Boniek García 331424131501000
24D. Cerén 285256510110200
8J. Rodríguez 22121010600000
11A. Wenger 274846602011000
12A. Álvarez 32805050600000
Forvetler
31R. Quioto 262756241412000
17A. Elis 225136603033100
9M. Manotas 224846602040000
M. Steeves 23122020400000
İsimDateFromFee
Transfers In
C. Seitz 07 Şubat 2018Dallas-
J. Cabezas 01 Ocak 2018Cali-
J. Watts 28 Mart 2018Colorado-
D. Cerén 19 Ocak 2018Earthquakes-
A. Elis 01 Ocak 2018Monterrey-
A. Fuenmayor 07 Şubat 2018Carabobo-
Transfers Out
R. Clark 07 Şubat 2018ColumbusFree
Alex 01 Ocak 2018Suwon-
E. Torres 01 Ocak 2018Pumas-
J. Anibaba 07 Şubat 2018New England-
T. Hunter 02 Şubat 2018SwitchbacksFree
C. Brown 20 Şubat 2018SoundersFree
C. Monroy 01 Ocak 2018América-

Haberler

Vancouver Whitecaps
AS English (1 week ago)
Los Angeles Galaxy
AS English (2 weeks ago)

Videolar


Stopping David Villa and NYCFC | The Next 90
7 saat önce

EVERY ANGLE: Alberth Elis speeds past the Chicago defense
23 saat önce

EVERY ANGLE: Romell Quioto breaks through vs. the keeper
Dün

SLO-MO: Romell Quioto beats the keeper 1v1
Dün

SLO-MO: Mauro Manotas draws a penalty, Alberth Elis con…
2 gün önce

SLO-MO: Alberth Elis breaks away for the winning goal
2 gün önce

HIGHLIGHTS: Chicago Fire vs. Houston Dynamo | May 20, 2…
3 gün önce

Highlights | Chicago Fire vs. Houston Dynamo | May 20…
3 gün önce

Impact v Houston Dynamo - Samedi 2 juin 19h30 au Stade…
3 gün önce

Dictate the Game | Kroger Keys to the Game
Cuma, 11 May

Fighting Back | The Next 90
Perşembe, 10 May

On The Spot with Eric Alexander
Salı, 8 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Real MadridMay 26
14:45
Liverpool
İtalyaMay 28
14:45
Suudi Arabistan
PortekizMay 28
14:45
Tunus
FransaMay 28
15:00
İrlanda Cumhuriyeti
ABDMay 28
18:30
Bolivya
MeksikaMay 28
21:00
Galler
ArjantinMay 29
19:00
Haiti
PeruMay 29
21:00
İskoçya
FransaHaz 1
15:00
İtalya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya vs Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır vs Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas vs İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz vs İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa vs Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru vs Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin vs İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan vs Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika vs Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya vs İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya vs Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018