Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Yunanistan

Yunanistan - Football League 2

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
Gamma Ethniki: Group 1
3   Kavala 22 12 5 5 35 19 +16 41 GBGBM
6
Nestos Chrisoupolis 22 9 5 8 23 16 +7 32 MBGBG
7
Orfeas Xanthi 22 9 5 8 30 25 +5 32 GBGMG
10   Doxa Proskyniton 22 5 5 12 23 36 -13 20 GBMMB
Gamma Ethniki: Group 2
4   Almopos 28 11 9 8 32 22 +10 42 MMMMG
6
Pierikos 28 11 7 10 25 29 -4 40 BMGGG
7
Agrotikos Asteras 28 11 7 10 35 39 -4 40 BGGMM
8   Langadas 28 10 9 9 46 33 +13 39 GGMGB
9
Naousa 28 10 9 9 30 29 +1 39 BGBGB
10
Kardia 28 12 3 13 38 33 +5 37 GGMMG
11   Kilkisiakos 28 10 7 11 31 32 -1 37 BGGGB
15   Kampaniakos Chalastra 28 4 4 20 22 55 -33 16 GMGMM
Gamma Ethniki: Group 3
3   Makedonikos Foufas 24 14 4 6 31 18 +13 46 MGGGM
5   Thesprotos 24 11 9 4 38 15 +23 42 GBGGG
7   Doxa Kranoulas 24 10 7 7 25 22 +3 37 GMGGG
9
Ethnikos Filippiada 24 7 6 11 18 28 -10 27 MMMMG
13   Kastoria 24 2 3 19 10 51 -41 9 MMMMM
Gamma Ethniki: Group 4
2   Niki Volos 24 13 7 4 36 12 +24 46 GBGMG
5   Olympiakos Volos 24 11 6 7 28 15 +13 39 GGGMM
8   Rigas Feraios 24 10 5 9 21 26 -5 35 BGGGM
9   Thiva 24 9 7 8 36 24 +12 34 BMMGM
Gamma Ethniki: Group 5
3   Paniliakos 22 11 6 5 32 17 +15 39 MGGGM
4   Panarkadikos 22 10 6 6 32 17 +15 36 GGMBB
5   Kalamata 22 7 13 2 24 15 +9 34 BMBBG
7   PAO Vardas 22 10 3 9 25 25 +0 33 GMGMM
8   Achaiki 21 7 7 7 17 18 -1 28 GMGGM
9   Zakynthos 22 7 4 11 25 32 -7 25 MMGGG
10   Pylou AO Tsiklitiras 22 5 6 11 15 26 -11 21 MMMMM
Gamma Ethniki: Group 6
2   Proodeftiki 20 12 5 3 29 10 +19 41 GGGMG
3   Diagoras 20 10 6 4 20 8 +12 36 GGMBB
4   Ialysos 19 9 6 4 30 17 +13 33 MGGGM
7   Ionikos 20 7 8 5 18 12 +6 29 GGMGB
8   Rodos 20 8 4 8 24 16 +8 28 MMGMB
9   Loutraki 20 5 4 11 16 23 -7 19 MMMMB
11   Zevgolateio 20 1 0 19 3 48 -45 3 MMMMM
Gamma Ethniki: Group 7
2
Chalkis 20 9 5 6 25 21 +4 32 GGMGG
3
Panthiraikos 20 8 8 4 25 15 +10 32 GGBGM
4   Ermionidas-Ermis 20 8 7 5 23 16 +7 31 GMGGG
5   Thyella Diastavroseos 20 8 5 7 22 17 +5 29 MGGMG
6   Aiolikos 19 7 6 6 18 17 +1 27 MBGGM
7   Panargiakos 20 7 6 7 16 22 -6 27 MGBMG
10   Triglia Rafinas 20 6 3 11 19 33 -14 21 MMGMM
Gamma Ethniki: Group 8
2   Egaleo 20 11 3 6 31 22 +9 36 GMBMG
4   Ilisiakos 20 6 9 5 23 17 +6 27 MBGMB
5   Atsalenios 20 7 6 7 16 19 -3 27 GMGMG
7
Agios Ierotheos 20 7 5 8 24 23 +1 26 BGGGM
8   Fostiras 20 5 7 8 16 18 -2 22 GBMMG
9   Kifisia 20 5 6 9 23 33 -10 21 BMGMM
11   Ermis Zoniana 20 4 6 10 18 35 -17 15 MGMMB
Gamma Ethniki: Promotion Group 1
1   Aittitos Spata 6 3 2 1 7 5 +2 11 GMBGG
2
Irodotos 6 2 1 3 8 5 +3 7 MMGMB
4
Ethnikos Piraeus 6 1 3 2 5 6 -1 3 MGBMB
Gamma Ethniki: Promotion Group 2
1   Iraklis 6 5 1 0 12 3 +9 16 GBGGG
3
Tilikratis 6 1 1 4 3 8 -5 4 MGMMB
4
Apollon Paralimniou 6 0 1 5 0 7 -7 1 MMMMB
Küme Düşme
Yükselme

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018