Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Columbus Crew

Kuruluş  1996
Stadyum  MAPFRE Stadium
Capacity  23,665
Manager  G. Berhalter

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
İsimDateFromFee
Transfers In
R. Clark 07 Şubat 2018HoustonFree
M. Grella 09 Şubat 2018Colorado-
J. Kempin 09 Şubat 2018Galaxy-
G. Zardes 09 Şubat 2018Galaxy-
B. Swanson 01 Ocak 2018Pittsburgh-
E. Sosa 09 Ocak 2018Zamora-
A. Obinwa 01 Ocak 2018Pittsburgh-
M. Valenzuela 26 Ocak 2018NOBLoan
M. Hollingsworth 01 Ocak 2018Pittsburgh-
L. Argudo 01 Mart 2018Dynamo-
Transfers Out
O. Kamara 20 Ocak 2018Galaxy-
Justin Meram 29 Ocak 2018Orlando-
W. Francis 01 Ocak 2018Sounders-
R. Saravia 07 Şubat 2018Swope ParkFree
A. Crognale 15 Mart 2018Orange CountyLoan
E. Opoku 27 Nisan 2018St. LouisLoan

Haberler

Atlanta United FC
AS English (4 days ago)
New York Red Bulls
AS English (1 week ago)

Videolar


Columbus Crew SC vs Atlanta United FC // Live Audio in…
Çarşamba, 6 Haz

HIGHLIGHTS: Columbus Crew SC vs. Atlanta United FC | Ju…
Çarşamba, 6 Haz

Columbus Crew SC contra Atlanta United FC // Audio en V…
Çarşamba, 6 Haz

MATCHDAY: Columbus Crew SC vs. New York Red Bulls
Çarşamba, 6 Haz

HIGHLIGHTS: Columbus Crew SC vs. New York Red Bulls | J…
Pazartesi, 11 Haz

Columbus Crew SC vs. New York Red Bulls | MLS Highlight…
Pazartesi, 11 Haz

Columbus Crew SC vs New York Red Bulls // Live Audio in…
Pazar, 10 Haz

HIGHLIGHTS: Columbus Crew SC vs. New York Red Bulls
Cumartesi, 9 Haz

Columbus Crew SC contra New York Red Bulls // Audio en…
Cumartesi, 9 Haz

HIGHLIGHTS: Columbus Crew vs. Chicago Fire | June 6, 2018
Çarşamba, 6 Haz

Match Highlights: Toronto FC at Columbus Crew SC - June…
Cumartesi, 9 Haz

Columbus Crew SC vs Toronto FC // Live Audio in English…
Cumartesi, 9 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

KolombiyaHaz 19
8:00
Japonya
PolonyaHaz 19
11:00
Senegal
RusyaHaz 19
14:00
Mısır
PortekizHaz 20
8:00
Fas
UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018