Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

New England Revolution

Kuruluş  1995
Stadyum  Gillette Stadium
Capacity  68,756
Manager  B. Friedel

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Cody CropperC. Cropper
Brad KnightonB. Knighton
Matt TurnerM. Turner
Defans
Jalil AnibabaJ. Anibaba
Andrew FarrellA. Farrell
Gol: 1, Assists: 1
Antonio Mlinar DelameaA. Mlinar Delamea
Gabriel SomiGabriel Somi
Assists: 1
Claude DielnaC. Dielna
Chris TierneyC. Tierney
Gol: 1
Nicolas Samayoa PachecoN. Samayoa
Brandon  ByeB. Bye
Orta Saha
Luís Alberto Caicedo MosqueraL. Caicedo
Kelyn RoweK. Rowe
Assists: 2
Zachary HerivauxZ. Herivaux
Wilfried Aimeric ZahiboW. Zahibo
Gol: 3, Assists: 2
Scott CaldwellS. Caldwell
Diego Santiago Fagúndez PepeD. Fagúndez
Gol: 3, Assists: 3
Isaac AngkingI. Angking
Forvetler
Brian WrightB. Wright
Juan AgudeloJ. Agudelo
Gol: 1, Assists: 1
Krisztián NémethK. Németh
Cristian Anderson Penilla CaicedoC. Penilla
Gol: 5, Assists: 4
Teal  BunburyT. Bunbury
Gol: 6, Assists: 1
#İsimAgeA
Kaleciler
1C. Cropper 2500000000000
18B. Knighton 33000001200000
30M. Turner 231080121200000100
Defans
3J. Anibaba 291053121110100100
2A. Farrell 261060121201011100
19A. Mlinar Delamea 261663301700101
91Gabriel Somi 26796101005201300
4C. Dielna 3082110911200410
8C. Tierney 3226452301010100
12N. Samayoa 2200000200000
15B. Bye 223388350900100
Orta Saha
27L. Caicedo 2281210910100400
11K. Rowe 263248444502100
21Z. Herivaux 22231010800000
23W. Zahibo 24937121021232200
6S. Caldwell 2766311835400200
14D. Fagúndez 23957111103033500
5I. Angking 1800000000000
Forvetler
7B. Wright 23272020300000
17J. Agudelo 253529454511000
9K. Németh 2914070701000000
70C. Penilla 27998121203054000
10T. Bunbury 28999121207061200
İsimDateFromFee
Transfers In
C. Penilla 07 Şubat 2018Morelia-
J. Anibaba 07 Şubat 2018Houston-
W. Zahibo 07 Şubat 2018TarragonaFree
Gabriel Somi 07 Şubat 2018Östersunds FKFree
M. Turner 07 Şubat 2018Richmond-
L. Caicedo 08 Mart 2018CortuluáLoan
M. Segbres 07 Şubat 2018Predator-
B. Bye 07 Şubat 2018Tango-
Transfers Out
L. Nguyen 01 Mayıs 2018Los Angeles FC-
B. Angoua 01 Ocak 2018Guingamp-
J. Watson 27 Nisan 2018Independence-
X. Kouassi 01 Ocak 2018Sion-
L. Woodberry 16 Ocak 2018NashvilleFree
F. Hollinger-Janzen 17 Nisan 2018Roughnecks-

Haberler

New England Revolution
AS English (6 days ago)

Videolar


HIGHLIGHTS: New England Revolution 2, San Jose Earthqua…
Perşembe, 7 Haz

Anibaba Postgame Sound | June 13, 2018 at San Jose Eart…
Perşembe, 7 Haz

Friedel Postgame Sound | June 13, 2018 at San Jose Eart…
Perşembe, 7 Haz

Fagundez Postgame Sound | June 13, 2018 at San Jose Ear…
Perşembe, 7 Haz

HIGHLIGHTS: San Jose Earthquakes vs. New England Revolu…
Perşembe, 7 Haz

Training Vision: Sunshine and soccer in San Jose
Salı, 12 Haz

Attackers to Watch secured by ThreatMetrix | New Englan…
Salı, 12 Haz

Around the League: Revs keep pace with leaders in the E…
Salı, 12 Haz

Boot Room Breakdown: Anibaba’s big-time block
Salı, 12 Haz

The Kickoff | Revs at Earthquakes: Road trip wraps up o…
Pazartesi, 11 Haz

Chicago Fire vs. New England Revolution | MLS Highlight…
Pazartesi, 11 Haz

"Let This Be The New England” - With Sterling, Wal…
Pazar, 10 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018