Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

AC Milan

Kuruluş  1899
Stadyum  Stadio Giuseppe Meazza
Capacity  80,018
Manager  G. Gattuso

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Matteo SoncinM. Soncin
Antonio DonnarummaA. Donnarumma
Marco StorariM. Storari
Gianluigi DonnarummaG. Donnarumma
Alessandro GuarnoneA. Guarnone
Defans
Leonardo BonucciL. Bonucci
Gol: 2
Luca AntonelliL. Antonelli
Gustavo Raúl Gómez PortilloG. Gómez
Davide CalabriaD. Calabria
Gol: 1, Assists: 3
Mateo Pablo MusacchioM. Musacchio
Assists: 1
Cristian Eduardo Zapata ValenciaC. Zapata
Ricardo Iván Rodríguez ArayaR. Rodríguez
Gol: 1
Alessio RomagnoliA. Romagnoli
Gol: 2
Ignazio AbateI. Abate
Gol: 1
Andrea ContiA. Conti
Raoul BellanovaR. Bellanova
Orta Saha
Matteo GabbiaM. Gabbia
Manuel LocatelliM. Locatelli
Lucas Rodrigo BigliaL. Biglia
Gol: 1, Assists: 1
José MauriJ. Mauri
Riccardo MontolivoR. Montolivo
Gol: 1, Assists: 1
Giacomo BonaventuraG. Bonaventura
Gol: 8, Assists: 3
Hakan ÇalhanoğluH. Çalhanoğlu
Gol: 6, Assists: 7
Franck Yannick KessiéF. Kessié
Gol: 5, Assists: 3
Emanuele TorrasiE. Torrasi
Forvetler
Riccardo ForteR. Forte
Nikola KalinićN. Kalinić
Gol: 6, Assists: 3
Tiago Daniel Rodrigues DiasTiago Dias
André Miguel Valente SilvaAndré Silva
Gol: 2
Patrick CutroneP. Cutrone
Gol: 10, Assists: 2
Jesús Joaquín Fernández Sáez de la TorreSuso
Gol: 6, Assists: 7
Fabio BoriniF. Borini
Gol: 2, Assists: 3
Franck TsadjoutF. Tsadjout
#İsimAgeA
Kaleciler
43M. Soncin 1700000000000
90A. Donnarumma 27000003800000
30M. Storari 41000002900000
99G. Donnarumma 193420383800000200
75A. Guarnone 1900000500000
Defans
19L. Bonucci 313085353500020501
31L. Antonelli 3113961512900100
15G. Gómez 25000002400000
2D. Calabria 2115622118311413110
22M. Musacchio 2711981512302601200
17C. Zapata 319931211102500200
68R. Rodríguez 253006343401110410
13A. Romagnoli 232355282713320810
20I. Abate 3110561711642110300
12A. Conti 241582201100000
47R. Bellanova 1800000300000
Orta Saha
46M. Gabbia 1800000700000
73M. Locatelli 206662151613300400
21L. Biglia 322043282448711500
4J. Mauri 221210102700000
18R. Montolivo 3310881812662311301
5G. Bonaventura 2825523330315383300
10H. Çalhanoğlu 242174312569867610
79F. Kessié 213270373705053900
57E. Torrasi 1951010200000
Forvetler
27R. Forte 1900000000000
7N. Kalinić 301813312011131263300
76Tiago Dias 2000000200000
9André Silva 229232471733120000
63P. Cutrone 2015092817111421102300
8Suso 2428443533212367201
11F. Borini 271612291910101723500
74F. Tsadjout 1800000300000
İsimDateFromFee
Transfers In
N. Kalinić 01 Temmuz 2018Fiorentina20M €
C. Bacca 01 Temmuz 2018Villarreal-
F. Borini 01 Temmuz 2018Sunderland6M €
A. Bertolacci 01 Temmuz 2018Genoa-
A. Plizzari 01 Temmuz 2018Ternana-
Transfers Out
G. Paletta 23 Şubat 2018Jiangsu-
M. Niang 01 Temmuz 2018Torino-
N. Zanellato 30 Ocak 2018CrotoneLoan
J. Larsen 01 Temmuz 2018Sarpsborg-

Haberler

Videolar


Highlights AC Milan Primavera 2-1 Genoa Matchday 5 Prim…
Dün

Highlights Lazio 0-2 AC Milan Primavera Matchday 8 Prim…
Dün

HL - Milan V Napoli 0-0
Cuma, 8 Haz

Marcos Cafu: Top Skills, Goals and Plays at AC Milan
Perşembe, 7 Haz

Alessio Romagnoli interview: "Here for many years…
Salı, 12 Haz

The future. Watch Borini's final part of the exclus…
Pazartesi, 11 Haz

Goal Parade: all the Goals from the second half of the…
Pazar, 10 Haz

Borini: "I proved my worth at AC Milan"
Pazar, 10 Haz

Goal Parade: all the goals from the first half of the 2…
Pazar, 10 Haz

Fabio Borini Interview: the Man Before the Player
Pazar, 10 Haz

Top 10 Goals Scored by Number 10's
Perşembe, 10 May

INTER-MILAN 3-2 | HIGHLIGHTS | Matchday 08 - Serie A TI…
Çarşamba, 9 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018