Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Fransa

Fransa - CFA 2

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
National 3: A Grubu
1   Bordeaux II 26 17 4 5 41 20 +21 55 GGBGG
5   Angoulême 26 11 9 6 49 32 +17 42 MGMMB
9
Poitiers 26 9 7 10 38 32 +6 34 MGGBB
10
Chauray 26 8 8 10 24 31 -7 32 GMMGG
11
Lège-Cap-Ferret 26 7 9 10 29 29 +0 30 MGBMB
National 3: B Grubu
1   Nantes II 26 17 5 4 43 18 +25 56 GGGMG
2   Sablé 26 16 4 6 41 24 +17 52 BGGGM
3   Les Herbiers II 26 12 5 9 34 30 +4 41 MGGBG
4   Angers II 26 10 8 8 35 24 +11 38 MMBGM
5
USSA Vertou 26 10 7 9 33 30 +3 37 GMBMM
7
Le Poiré-sur-Vie 26 9 8 9 26 29 -3 35 BMMGG
8
Laval II 26 10 5 11 31 35 -4 35 MMMGG
10   Chateaubriant Voltigeurs 26 8 7 11 38 36 +2 31 BMMGM
11
La Suze 26 8 6 12 39 43 -4 30 GGGMB
13
Changé 26 7 8 11 25 36 -11 29 BGBGM
National 3: C Grubu
1   Blois 26 18 5 3 53 20 +33 59 GBGMG
4   Drouais 26 11 7 8 27 26 +1 40 BMGMG
5   Châteauroux II 26 10 9 7 39 39 +0 38 BBBGG
6
Bourges 26 8 11 7 33 34 -1 35 BGMGG
7
Tours II 26 10 5 11 51 46 +5 35 MMMMG
8
Vierzon 26 8 10 8 36 29 +7 34 MMMMB
National 3: D Grubu
2   Bastia 26 15 8 3 46 18 +28 53 GBGGG
4
Ajaccio II 26 12 5 9 46 38 +8 41 MMGMG
8
Cannes 26 11 5 10 42 36 +6 38 GMBMM
11
Aubagne 26 8 12 6 40 27 +13 36 MGGMM
12   EF Bastia 26 3 8 15 22 50 -28 17 MBMBB
National 3: E Grubu
1   Pontarlier 28 17 7 4 42 24 +18 58 GGGGB
4
Dijon II 28 16 7 5 50 22 +28 55 BMMGG
5
Sochaux II 28 16 6 6 55 30 +25 54 GGGBM
6
Gueugnon 28 15 6 7 59 30 +29 51 MGGBB
7   Louhans-Cuiseaux 28 14 6 8 55 26 +29 48 BMMGB
9
Besançon 28 10 6 12 47 37 +10 36 MMMMG
13   Quetigny 28 5 6 17 25 44 -19 21 MGMMG
National 3: F Grubu
1   FCSR Haguenau 30 18 6 6 56 29 +27 60 GGGBG
2   Biesheim 30 14 9 7 46 35 +11 51 MGMGG
3   Troyes II 30 15 6 9 51 31 +20 51 GGGGM
5
Amnéville 30 13 8 9 46 34 +12 47 GGBMM
6
Mulhouse 30 13 7 10 39 32 +7 46 GMBBM
7
Sarre-Union 30 13 6 11 53 43 +10 45 BMGGG
8
RC Épernay Champagne 30 13 6 11 42 36 +6 45 GBGBG
9
Sarreguemines 30 13 6 11 50 40 +10 45 MGGMM
10
Nancy II 30 13 5 12 51 48 +3 44 MMMGM
11   Metz II 30 10 10 10 40 36 +4 40 MGMBG
12   Lunéville 30 12 4 14 33 44 -11 39 MGGMM
13   Prix-lès-Mézières 30 8 9 13 30 38 -8 33 MMGMM
National 3: H Grubu
1   Nîmes II 26 14 8 4 48 25 +23 50 BGBGG
2   Toulouse II 26 12 11 3 37 21 +16 47 BGGGG
3
Montpellier II 26 11 10 5 48 31 +17 43 GMMMB
6   Blagnac 26 9 10 7 29 25 +4 37 BGGMB
7   Balma 26 9 9 8 36 33 +3 36 BMMGM
8   Rodéo FC Toulouse 26 9 7 10 30 30 +0 34 MMGGB
9   Avenir Foot Lozère 26 7 10 9 31 38 -7 31 BMBGM
10   Agde 26 7 7 12 31 40 -9 28 BGMGB
12
Narbonne 26 6 6 14 24 42 -18 24 GMGMG
14
Luzenac 26 5 6 15 24 41 -17 21 MMGMM
National 3: Group I
2   Grande-Synthe 26 14 6 6 30 19 +11 48 BGMGM
3   Olympique St Quentin 26 13 6 7 45 26 +19 45 GMGGM
6
Amiens SC II 26 10 6 10 37 33 +4 36 MBGMG
10   Boulogne II 26 7 10 9 25 33 -8 31 GBGMG
11
Wasquehal 26 7 9 10 29 30 -1 30 BBMBM
12   Saint-Amand 26 7 9 10 24 31 -7 30 BGMBM
14   Ailly-Sur-Somme 26 2 11 13 20 39 -19 17 MBMMB
National 3: Group J
1
Oissel 26 18 5 3 52 26 +26 59 GGBGG
2
Mondeville 26 18 2 6 46 19 +27 56 MGGGM
3   Évreux 26 14 4 8 51 27 +24 46 MGGGG
4   Saint-Lô Manche 26 12 7 7 43 26 +17 43 BMMMM
5   Caen II 26 12 2 12 44 35 +9 38 BGMGM
6   Quevilly II 26 11 4 11 42 38 +4 37 MGBGM
11
Rouen 26 9 1 16 25 35 -10 28 GMBGM
12   Dieppe 26 7 7 12 38 46 -8 28 GMBBM
National 3: Group K
1   Vannes 26 16 9 1 55 17 +38 57 GBBGG
3
Brest II 26 13 6 7 44 23 +21 45 MBGBM
4
Guingamp II 26 12 6 8 36 27 +9 42 GMBGB
7
Lannion 26 10 8 8 44 34 +10 38 MGBBG
8
Montagnarde 26 10 4 12 29 34 -5 34 GMMGG
10   Saint-Colomban Locminé 26 7 11 8 31 33 -2 32 GBMGB
National 3: Group L
2   Aubervilliers 26 13 6 7 38 32 +6 45 MGGMG
3
Noisy-le-Sec 26 12 7 7 46 26 +20 43 GGGBG
7   Ivry 26 10 6 10 37 35 +2 36 GGBGM
8   Les Mureaux 26 8 10 8 21 21 +0 34 BMBGB
10
Créteil II 26 7 11 8 38 33 +5 32 MMBBG
11
Racing Colombes 92 26 8 5 13 30 41 -11 29 BMBBG
12
Paris II 26 9 3 14 34 45 -11 28 BGMBG
National 3: Group M
1   Saint-Étienne II 26 19 5 2 58 17 +41 62 GGGGB
2   Bourgoin-Jallieu 26 17 8 1 37 12 +25 59 BGGGG
3   Clermont II 26 15 6 5 44 23 +21 51 GBGGB
4   Aurillac Arpajon 26 13 5 8 38 34 +4 44 GMMBG
6   Chambéry 26 8 9 9 32 26 +6 33 BMGBG
7   Vaulx 26 9 5 12 41 39 +2 32 MMMBG
8   Thiers 26 9 5 12 33 42 -9 32 MGGBM
10   Limonest 26 5 11 10 24 32 -8 26 BMBBM
11
Ytrac 26 7 5 14 24 45 -21 26 BBMMM
Yükselme
Possible Promotion
Küme Düşme

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan