Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

DIRECTV (USA) Takvimi

  • Pzt
    May 21
  • Sal
    May 22
  • Çrş
    May 23
  • Prş
    May 24
  • Cum
    May 25
  • Cts
    May 26
  • Paz
    May 27
  •  
?  
Güney Amerika - Copa Libertadores 
18:15 Grêmio vs Defensor Sporting FOX Deportes
20:45 River Plate vs Flamengo FOX Deportes
Brezilya - Copa do Brasil 
20:45 Palmeiras vs América Mineiro Fox Soccer Plus
Futbol Şovları 
17:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
19:00 The Express Extra beIN SPORTS
20:30 The Express Extra beIN SPORTS en Español
Uruguay - Primera Division 
18:30 Peñarol vs Boston River GolTV Espanol
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 2:00 Liverpool vs Spartak Moskva Fox Soccer Plus
Tekrar 6:00 Roma vs Liverpool Fox Sports Arizona
Tekrar 8:00 Real Madrid vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Tekrar 9:00 Roma vs Liverpool Fox Sports Florida, Fox Sports Ohio
Tekrar 12:00 Roma vs Liverpool
*Repeat from May 2, 2018
MASN2
Tekrar 14:00 Liverpool vs Porto Fox Soccer Plus
Tekrar 18:00 Real Madrid vs PSG Fox Soccer Plus
Tekrar 19:00 Liverpool vs Roma MSG Plus
Tekrar 21:00 Bayern München vs Real Madrid MSG Plus
Tekrar 23:00 Real Madrid vs Bayern München MSG Plus
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 12:00 Swansea City vs Arsenal
*Arsenal TV
GolTV Espanol
İspanya - La Liga 
Tekrar 15:00 Barcelona vs Real Sociedad beIN SPORTS en Español
Tekrar 20:00 Barcelona vs Real Sociedad beIN SPORTS
İtalya - Serie A 
Tekrar 8:30 Juventus vs Hellas Verona beIN SPORTS en Español
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 4:00 Holstein Kiel vs Wolfsburg Fox Sports 2
Tekrar 7:00 KSV Holstein vs VfL Wolfsburg Fox Sports San Diego
Tekrar 12:00 KSV Holstein vs VfL Wolfsburg MSG Plus
Tekrar 14:00 KSV Holstein vs VfL Wolfsburg Fox Sports Ohio
Tekrar 16:00 KSV Holstein vs VfL Wolfsburg Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 Borussia Dortmund vs Bayern München FOX Deportes
Tekrar 23:00 KSV Holstein vs VfL Wolfsburg Fox Sports Southwest
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 14:30 Caen vs PSG beIN SPORTS en Español
Hazırlık 
Tekrar 10:00 Belçika vs Meksika Univision Deportes
Tekrar 10:30 Meksika vs Trinidad Tobago Univision Deportes
Güney Amerika - Copa Libertadores 
Tekrar 13:00 Universidad Chile vs Vasco da Gama FOX Deportes
Meksika - Liga MX 
Tekrar 17:00 Toluca vs Santos Laguna Univision Deportes
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 17:00 Flamengo vs Vasco da Gama GolTV Espanol
Ekvador - Primera A 
Tekrar 3:00 El Nacional vs LDU Quito GolTV Espanol
Tekrar 22:00 Barcelona vs Guayaquil City GolTV Espanol
İngiltere - Championship 
Tekrar 6:30 Week U-17 vs Patriots MSG
Tekrar 10:30 Week U-17 vs Patriots MSG
Tekrar 15:30 Week U-17 vs Patriots MSG
Tekrar 18:30 Week U-17 vs Patriots MSG
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra beIN SPORTS
Tekrar 0:30 LaLiga World beIN SPORTS
Tekrar 1:00 LaLiga Highlight Zone beIN SPORTS
Tekrar 1:30 The Express Extra beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Turkish League Hour - SüperLig beIN SPORTS
Tekrar 2:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra beIN SPORTS
Tekrar 6:00 The Express Extra beIN SPORTS, beIN SPORTS en Español
Tekrar 6:30 Ligue 1 Highlight Show beIN SPORTS
Tekrar 6:30 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Tekrar 7:00 LaLiga World beIN SPORTS
Tekrar 7:30 LaLiga World beIN SPORTS en Español
Tekrar 8:00 The Express Extra beIN SPORTS
Tekrar 8:00 Ligue 1 Highlight Show beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:00 The Turkish League Hour - SüperLig beIN SPORTS
Tekrar 9:00 The Express Extra beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Tekrar 13:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Tekrar 16:00 Serie A Show beIN SPORTS
Tekrar 21:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Klüpler Arası Dostluk Maçı 
Tekrar 4:00 Los Angeles FC vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Tekrar 7:00 Borussia Dortmund vs Los Angeles FC Univision Deportes
Tekrar 10:00 Los Angeles FC vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Borussia Dortmund vs Los Angeles FC Univision Deportes
Tekrar 19:00 Los Angeles FC vs Borussia Dortmund Fox Sports 2
İskoçya - Scottish FA Cup 
Tekrar 0:00 Celtic vs Motherwell GolTV Espanol
Türkiye - Süper Lig 
Tekrar 1:00 Göztepe vs Galatasaray beIN SPORTS en Español
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 14:30 Peñarol vs River Plate GolTV Espanol

*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

 

DIRECTV (USA)'de Mevcut olan Futbol Kanalları

ESPNESPNEWSESPNUESPN2 USAGlobo TV InternacionalFox Sports 1 USANBCSN
ESPN ESPNEWS ESPNU ESPN2 USA Globo TV Internacional Fox Sports 1 USA NBCSN
CBS Sports NetworkEsquire NetworkE!BravoUSA NetworkSyfyFX
CBS Sports Network Esquire Network E! Bravo USA Network Syfy FX
OxygenBBC AmericaAXS TVEl Rey NetworkCNBCMSNBC
Oxygen BBC America Disney XD USA AXS TV El Rey Network CNBC MSNBC
BYU TV SportsNBC New York - WNBCUnivision USAGalavisionMega TVTelemundo Deportes En VivoUniMás
BYU TV Sports NBC New York - WNBC Univision USA Galavision Mega TV Telemundo Deportes En Vivo UniMás
UNIVERSOWAPA AmericaRCN Nuestra TeleCentro America TVTelecentroPeru Magico
UNIVERSO WAPA America RCN Nuestra Tele IVC Net Centro America TV Telecentro Peru Magico
TV ChileEcuavisa InternacionalSur PeruAzteca AmericaEcuador TV InternationalUnivision Deportes USAFOX Deportes
TV Chile Ecuavisa Internacional Sur Peru Azteca America Ecuador TV International Univision Deportes USA FOX Deportes
ESPN Deportes USAbeIN SPORTS en EspañolGolTV EspanolTyC Sports Internacional USAShowtimeFCS Atlantic
ESPN Deportes USA beIN SPORTS en Español GolTV Espanol TyC Sports Internacional USA Showtime Universal HD FCS Atlantic
FCS CentralFCS PacificBTN - Big Ten NetworkSEC NetworkESPN Classic USAFox Sports 2 USAbeIN SPORTS USA
FCS Central FCS Pacific BTN - Big Ten Network SEC Network ESPN Classic USA Fox Sports 2 USA beIN SPORTS USA
Fox Soccer PlusNESNNESN PlusCSN New EnglandYES NetworkMSGMSG Plus
Fox Soccer Plus NESN NESN Plus CSN New England YES Network MSG MSG Plus
SportsNet NYMASNMASN2Fox Sports SouthFOX Sports SunFox Sports FloridaRoot Sports Pittsburgh
SportsNet NY MASN MASN2 Fox Sports South FOX Sports Sun Fox Sports Florida Root Sports Pittsburgh
Fox Sports OhioFox Sports Ohio+Fox Sports DetroitFox Sports NorthFox Sports SouthwestLongHorn Network
Fox Sports Ohio Fox Sports Ohio+ SportsTime Ohio Fox Sports Detroit Fox Sports North Fox Sports Southwest LongHorn Network
Altitude 2Altitude SportsFox Sports ArizonaRoot Sports NorthwestRoot Sports Northwest 2Fox Sports WestFox Sports Prime Ticket
Altitude 2 Altitude Sports Fox Sports Arizona Root Sports Northwest Root Sports Northwest 2 Fox Sports West Fox Sports Prime Ticket
Fox Sports San Diego

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Real MadridMay 26
14:45
Liverpool
İtalyaMay 28
14:45
Suudi Arabistan
PortekizMay 28
14:45
Tunus
FransaMay 28
15:00
İrlanda Cumhuriyeti
ABDMay 28
18:30
Bolivya
MeksikaMay 28
21:00
Galler
ArjantinMay 29
19:00
Haiti
PeruMay 29
21:00
İskoçya
FransaHaz 1
15:00
İtalya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya vs Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır vs Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas vs İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz vs İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa vs Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru vs Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin vs İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan vs Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika vs Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya vs İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya vs Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018