Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Juventus FC

Kuruluş  1897
Stadyum  Juventus Stadium
Capacity  45,666
Manager  M. Allegri

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
M. Del Favero 2000000000000
W. Szczęsny 2800000000000
C. Pinsoglio 2800000000000
L. Loria 1900000000000
G. Buffon 4000000000000
Defans
M. De Sciglio 2500000000000
M. Benatia 3100000000000
B. Höwedes 3000000000000
S. Lichtsteiner 3400000000000
G. Chiellini 3300000000000
A. Barzagli 3700000000000
Alex Sandro 2700000000000
D. Rugani 2300000000000
Orta Saha
B. Matuidi 3100000000000
S. Khedira 3100000000000
K. Asamoah 2900000000000
S. Muratore 2000000000000
L. Merio 1900000000000
R. Bentancur 2000000000000
Juan Cuadrado 3000000000000
Douglas Costa 2700000000000
S. Sturaro 2500000000000
C. Marchisio 3200000000000
F. Del Sole 2000000000000
M. Pjanić 2800000000000
Forvetler
F. Bernardeschi 2400000000000
G. Higuaín 3000000000000
P. Dybala 2400000000000
M. Mandžukić 3200000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Douglas Costa 01 Temmuz 2018Bayern München40M €
M. Perin 01 Temmuz 2018Genoa-
J. Untersee 01 Temmuz 2018Empoli-
S. Beltrame 01 Temmuz 2018Go Ahead-
A. Cerri 01 Temmuz 2018Perugia-
D. Del Fabro 01 Temmuz 2018Novara-
Pol García 01 Temmuz 2018Cremonese-
E. Audero 01 Temmuz 2018Venezia-
R. Macek 01 Temmuz 2018Cremonese-
Alhassane Soumah 01 Temmuz 2018Chiasso-
G. Kastanos 01 Şubat 2018ZW-
M. Caldara 01 Temmuz 2018Atalanta-
R. Mandragora 01 Temmuz 2018Crotone-
F. Marricchi 01 Temmuz 2018Novara-
M. Kean 01 Temmuz 2018Verona-
R. Tamba 01 Temmuz 2018Wattens-
G. Siani 01 Temmuz 2018Den Bosch-
F. Del Sole 23 Ocak 2018Pescara-
Transfers Out
S. Lichtsteiner 01 Temmuz 2018ArsenalFree
B. Höwedes 01 Temmuz 2018Schalke 04-
T. Rincón 01 Temmuz 2018Torino6M €
N. Leali 26 Ocak 2018Perugia-
V. Sakor 08 Ocak 2018IFK Göteborg-
L. Barlocco 18 Ocak 2018AlessandriaLoan
F. Mattiello 31 Ocak 2018Atalanta-
E. Lanini 31 Ocak 2018Calcio PadovaLoan
C. Bunino 31 Ocak 2018Pescara-
P. Udoh 23 Ocak 2018FanoLoan
S. Pellizzari 30 Haziran 2018Juventus-
L. Coccolo 30 Ocak 2018PratoLoan
Pol Lirola 31 Ocak 2018Sassuolo7.5M €
R. Orsolini 31 Ocak 2018BolognaLoan
N. Mosti 27 Ocak 2018ViterbeseLoan
F. Caligara 31 Ocak 2018Cagliari-

Haberler

Videolar


Finale U16 A e B Inter - Juventus
Dün

INTER-JUVENTUS 3-0 | Highlights | UNDER 16 Championship…
Dün

Inter-Juventus U15 Women 5-3 on penalties | HIGHLIGHTS…
Dün

Emre Can's first Juventus interview
2 gün önce

#WelcomeToJU: Emre Can is Bianconero
2 gün önce

Juventus Academy World Cup Final
3 gün önce

Highlights: Atalanta-Juventus 3-0 - Semifinale U17 A e B
3 gün önce

Highlights: Atalanta-Juventus 1-2 - Semifinale U16 A e B
3 gün önce

Juventus
3 gün önce

Semifinale U16 A e B - Atalanta-Juventus
4 gün önce

Juventus 0 x 6 Sereias da Vila | MELHORES MOMENTOS | Pa…
4 gün önce

Juventus 0 X 6 Sereias da Vila | JOGO COMPLETO | Paulis…
4 gün önce

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018