Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Cezayir

Cezayir - Ligue 1

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   CS Constantine 30 16 9 5 36 26 +10 57 BGGBG
2
JS Saoura 30 16 6 8 38 27 +11 54 GGGGG
3
NA Hussein Dey 30 11 16 3 36 24 +12 49 MBGGG
4
MC Oran 30 12 9 9 40 37 +3 45 GMMBM
5
MC Alger 30 12 8 10 41 32 +9 44 MMMBM
6
USM Alger 30 11 9 10 43 35 +8 42 MMGMM
7
Paradou AC 30 12 6 12 35 30 +5 42 BGMGM
8   ES Sétif 30 10 10 10 35 30 +5 40 BMMMG
9
USM Bel Abbès 30 12 7 11 32 31 +1 37 BBGGM
12
JS Kabylie 30 8 12 10 34 39 -5 36 MGMGB
13
Olympique Médéa 30 8 12 10 23 32 -9 36 GMGMG
15   USM El Harrach 30 7 7 16 27 37 -10 28 MGMMM
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Küme Düşme

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
O. DarfalouUSM Alger 18 4
L. AbidCS Constantine 16 1
S. FriouiUSM Blida 15 4
M. DjallitSaoura 12 3
Z. NaidjiParadou AC 11 3
W. DerardjaMC Alger 10 1
S. Yahia ChérifSaoura 10 1
H. BanouhES Sétif 9 1
M. BenaldjiaKabylie 9 0
S. BendebkaMC Alger 8 0
A. BourdimSaoura 8 4
M. TiaïbaMC Oran 8 1
M. BelmokhtarTadjenanet 7 0
M. BenayadES Sétif 7 0
A. HachoudMC Alger 7 2

 

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan