Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Club Atlético de Madrid

Kuruluş  1903
Stadyum  Estadio Vicente Calderón
Capacity  54,960
Manager  D. Simeone

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Alex dos Santos 1900000000000
J. Oblak 2500000000000
A. Werner 2200000000000
Miguel San Román 2000000000000
Defans
Filipe Luis 3200000000000
D. Godín 3200000000000
Juanfran 3300000000000
J. Giménez 2300000000000
Š. Vrsaljko 2600000000000
S. Savić 2700000000000
Carlos Muñoz 2000000000000
Antonio Montoro 2100000000000
Sergi González 2300000000000
L. Hernández 2200000000000
Orta Saha
Roberto Olabe 2200000000000
T. Partey 2400000000000
Gabi 3400000000000
Koke 2600000000000
Antonio Moya 2000000000000
Juan Agüero 1900000000000
K. Bare 2000000000000
Vitolo 2800000000000
Juan Moreno 2100000000000
Saúl 2300000000000
Forvetler
A. Sané 2200000000000
Giovanni 1800000000000
Á. Correa 2300000000000
A. Griezmann 2700000000000
Diego Costa 2900000000000
Alberto Ródenas 1900000000000
Fernando Torres 3400000000000
K. Gameiro 3100000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Diego Costa 01 Ocak 2018Chelsea66M €
Vitolo 01 Ocak 2018Las Palmas-
E. Velázquez 01 Temmuz 2018Vallecano-
B. Mensah 01 Temmuz 2018Kasımpaşa-
Adrián Jiménez 30 Ocak 2018Elche-
Rodri Hernández 02 Temmuz 2018Villarreal20M €
Jorge Ortiz 01 Ocak 2018Real Oviedo-
Transfers Out
Moyà 27 Şubat 2018Real Sociedad-
A. Fernández 01 Şubat 2018Beijing Renhe-
N. Gaitán 27 Şubat 2018Dalian Yifang18M €
Y. Carrasco 27 Şubat 2018Dalian Yifang30M €
Carlos Ramos 31 Ocak 2018ZamoraLoan
Yael Ballesteros 30 Ocak 2018Granada-
Diogo Jota 01 Temmuz 2018Wolverhampton-
M. Boulahia 18 Ocak 2018Levante-

Haberler

Atletico Madrid'den imza şov
Eurosport.com.tr (16 hours ago)

Videolar


Cinco jóvenes del Programa Wanda estarán presentes en e…
Perşembe, 7 Haz

Hyundai se une a la familia atlética | Hyundai joins th…
Çarşamba, 6 Haz

Así vivimos la Wanda Football Cup en la Ciudad Deportiv…
Pazartesi, 11 Haz

#ATMINSIDER | De Niño a Leyenda
Cuma, 11 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018