Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
İspanya

İspanya - Segunda División B

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
Segunda B: Group 1
1   Rayo Majadahonda 38 20 10 8 60 35 +25 70 BGBGB
2   Deportivo La Coruña II 38 20 9 9 46 28 +18 69 BGGMG
3   Fuenlabrada 38 17 14 7 56 31 +25 65 MGBBG
4   Celta de Vigo II 38 18 9 11 44 32 +12 63 GMBGG
5   Rápido Bouzas 38 15 16 7 39 28 +11 61 BGMBG
6   Navalcarnero 38 18 7 13 44 40 +4 61 BGGMM
7   Talavera CF 38 15 11 12 40 46 -6 56 GMBGM
8   Real Madrid II 38 14 13 11 53 37 +16 55 GGBGB
9
Atlético Madrid II 38 12 15 11 43 46 -3 51 MBMMM
10
SS Reyes 38 13 12 13 45 46 -1 51 MMBMB
11   Unión Adarve 38 13 12 13 43 46 -3 51 GBMGG
12   Ponferradina 38 12 12 14 53 50 +3 48 GMBBM
13   Guijuelo 38 10 15 13 34 34 +0 45 MBGBB
14   Pontevedra 38 11 12 15 45 46 -1 45 GBMGB
15   Real Valladolid II 38 10 14 14 41 48 -7 44 MGBMB
16   Coruxo 38 12 7 19 37 57 -20 43 GMMGM
17   Toledo 38 10 11 17 45 50 -5 41 BGGMM
18   Racing Ferrol 38 9 13 16 38 53 -15 40 BMBGM
19   Gimnástica Segoviana 38 9 12 17 33 50 -17 39 MMGBG
20   Cerceda 38 5 10 23 26 62 -36 25 MMBMB
Segunda B: Group 2
1   Mirandés 38 23 7 8 53 33 +20 76 GBGGG
2   Sporting Gijón II 38 22 9 7 61 36 +25 75 GBMGB
3   Real Sociedad II 38 22 8 8 49 24 +25 74 GGGMG
4   Athletic Club II 38 21 10 7 67 27 +40 73 GGGGG
5   Racing Santander 38 20 8 10 44 33 +11 68 MMGBG
6   Barakaldo 38 16 15 7 50 28 +22 63 GGBBG
7   UD Logroñés 38 17 10 11 55 35 +20 61 GGMMM
8   Gernika 38 16 11 11 46 41 +5 59 MBGMM
9   Tudelano 38 13 14 11 38 32 +6 53 MBMBB
10   Leioa 38 13 12 13 47 42 +5 51 GBMMM
11   Burgos 38 12 15 11 28 28 +0 51 MBBGM
12   Arenas de Getxo 38 9 19 10 46 43 +3 46 MBMGB
13   Real Unión 38 12 10 16 32 46 -14 46 GBMGB
14   Amorebieta 38 10 14 14 44 46 -2 44 MBGBM
15   Vitoria 38 10 13 15 40 44 -4 43 GBGMG
16   Izarra 38 10 9 19 32 58 -26 39 MBGMG
17   Peña Sport 38 8 11 19 33 62 -29 35 MMGBG
18   Lealtad 38 6 10 22 26 60 -34 28 MBMGM
19   Osasuna II 38 5 9 24 25 63 -38 24 MMMBM
20   Caudal 38 3 10 25 19 54 -35 19 GMMMM
Segunda B: Group 3
1   Mallorca 38 20 13 5 52 27 +25 73 GGMGB
2   Villarreal II 38 16 17 5 46 29 +17 65 GMGBB
3   Elche 38 16 15 7 56 32 +24 63 BBGBB
4   Cornellà 38 17 9 12 46 39 +7 60 GGBMB
5
Ontinyent 38 15 11 12 30 37 -7 56 BGGGM
6
Ebro 38 14 14 10 35 35 +0 56 MGGGG
7   Lleida Esportiu 38 14 13 11 37 33 +4 55 BGMBG
8   Badalona 38 14 13 11 38 36 +2 55 GMBBM
9   Peralada 38 13 13 12 38 33 +5 52 GGMGB
10   Hércules 38 11 18 9 39 31 +8 51 BBMBG
11   Valencia II 38 11 17 10 60 53 +7 50 MGMBM
12
Sabadell 38 9 22 7 31 29 +2 49 BMGGB
13
Alcoyano 38 11 16 11 32 29 +3 49 BGMGB
14   Atlético Baleares 38 10 14 14 33 38 -5 44 GMGMG
15   Olot 38 9 16 13 34 38 -4 43 BMGMB
16   Llagostera-Costa Brava 38 10 12 16 31 41 -10 42 BMBGB
17   Formentera 38 9 14 15 25 41 -16 41 MGBMB
18   Saguntino 38 10 10 18 35 46 -11 40 MMBMM
19   Peña Deportiva 38 8 12 18 26 41 -15 36 MMBMB
20   Real Zaragoza II 38 3 11 24 33 69 -36 20 MMMMB
Segunda B: Group 4
1   Cartagena 38 20 11 7 51 33 +18 71 BBGGG
2   Marbella 38 20 10 8 49 27 +22 70 GMGBG
3   Real Murcia 38 18 11 9 49 33 +16 65 MGMGG
4   Extremadura UD 38 17 9 12 59 38 +21 60 GGMMM
5   Melilla 38 17 9 12 43 24 +19 60 GGMGM
6   Villanovense 38 14 12 12 29 33 -4 54 MMGGG
7   UCAM Murcia 38 13 13 12 38 42 -4 52 BGMBM
8   Granada II 38 13 12 13 34 35 -1 51 MGMMB
9   San Fernando CD 38 12 13 13 47 46 +1 49 BMGMG
10   El Ejido 38 12 13 13 54 55 -1 49 BMMBG
11   Linense 38 11 15 12 44 37 +7 48 GBMMB
12   CD Badajoz 38 12 12 14 46 44 +2 48 GMGMM
13
FC Jumilla 38 11 14 13 30 42 -12 47 GGGGB
14
Las Palmas II 38 12 11 15 45 44 +1 47 BBGGG
15
Recreativo Huelva 38 12 11 15 33 36 -3 47 MBGGM
16   Mérida AD 38 11 13 14 34 42 -8 46 GMMBG
17   Écija 38 11 12 15 38 56 -18 45 BMMGM
18   Córdoba II 38 11 10 17 40 51 -11 43 MGGMM
19   Real Betis II 38 9 13 16 47 61 -14 40 MGGMB
20   Lorca Deportiva 38 8 8 22 33 64 -31 32 MMMMM
Yükselme Play-offu
Relegation Play-off
Küme Düşme

 

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan