Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

AT&T U-verse TV - Digital (San Francisco) Takvimi

  • Prş
    Haz 21
  • Cum
    Haz 22
  • Cts
    Haz 23
  • Paz
    Haz 24
  • Pzt
    Haz 25
  • Sal
    Haz 26
  • Çrş
    Haz 27
  •  
?  
ABD/Kanada - Major League Soccer 
18:00 New York RB vs Dallas Univision Deportes
21:00 Colorado Rapids vs Minnesota United Fox Sports North
Amerika Birleşik Devletleri - National Womens Soccer League 
19:00 Washington Spirit vs Orlando Pride ESPNEWS
Ekvador - Primera A 
Canlı +16:3077' Aucas 0 - 0 LDU Quito GOLTV
19:00 Universidad Católica vs Técnico Universitario GOLTV
Futbol Şovları 
17:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
19:15 The Express Extra beIN SPORTS
23:00 FIFA World Cup Tonight Fox Sports 1
?  
FIFA Dünya Kupası 
Tekrar 2:30 Sırbistan vs İsviçre Fox Soccer Plus
Tekrar 8:00 Brezilya vs Kosta Rika Fox Soccer Plus
Tekrar 10:00 Nijerya vs İzlanda Fox Soccer Plus
Tekrar 12:00 Belçika vs Tunus Fox Soccer Plus
Tekrar 17:00 Kore Cumhuriyeti vs Meksika FOX Deportes
Tekrar 19:00 Belçika vs Tunus FOX Deportes
Tekrar 20:00 Kore Cumhuriyeti vs Meksika Fox Soccer Plus
Tekrar 21:00 Almanya vs İsveç FOX Deportes
Tekrar 22:00 Almanya vs İsveç Fox Soccer Plus
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 0:30 Arsenal vs West Ham United
*Arsenal TV
GOLTV
İspanya - La Liga 
Tekrar 10:30 Barcelona vs Real Sociedad beIN SPORTS en Español
Tekrar 11:00 Real Madrid vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Tekrar 11:30 Barcelona vs Osasuna beIN SPORTS en Español
Tekrar 12:00 Espanyol vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Tekrar 12:30 Barcelona vs Villarreal beIN SPORTS en Español
Tekrar 13:00 Las Palmas vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Tekrar 13:30 Barcelona vs Eibar beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:00 Barcelona vs Real Betis beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:30 Deportivo Alavés vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Tekrar 15:00 Barcelona vs Espanyol beIN SPORTS en Español
Tekrar 15:30 Getafe vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Tekrar 16:00 Barcelona vs Eibar beIN SPORTS en Español
Tekrar 16:30 Girona vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:00 Barcelona vs Real Sociedad beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:30 Real Madrid vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Tekrar 20:00 Barcelona vs Osasuna beIN SPORTS en Español
Tekrar 20:30 Espanyol vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Tekrar 22:00 Barcelona vs Villarreal beIN SPORTS en Español
Tekrar 22:30 Las Palmas vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 10:00 Porto vs Desportivo Aves GOLTV
Hazırlık 
Tekrar 0:00 İsveç vs Peru beIN SPORTS en Español
Ekvador - Primera A 
Tekrar 3:00 Deportivo Cuenca vs Emelec GOLTV
Futbol Şovları 
Tekrar 1:00 The Express Extra beIN SPORTS
Tekrar 2:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:30 FIFA World Cup Highlights Fox Sports 1
Tekrar 5:00 FIFA World Cup Preview Show Fox Sports 1
Tekrar 21:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Tekrar 22:00 The Express Extra beIN SPORTS
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 14:30 Cafetaleros de Tapachula vs Universidad Guadalajara GOLTV
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 12:30 Danubio vs Nacional GOLTV
Venezuela - Primera División 
Tekrar 21:30 Zacatepec vs Mineros de Zacatecas GOLTV

*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

 

AT&T U-verse TV - Digital (San Francisco)'de Mevcut olan Futbol Kanalları

AXS TVE!BBC AmericaUSA NetworkOxygenEsquire Network
Universal HD AXS TV E! BBC America USA Network Oxygen Esquire Network
LongHorn NetworkFox Soccer PlusYES NetworkSportsNet NYNESNCSN New England
LongHorn Network Fox Soccer Plus YES Network SportsNet NY NESN CSN New England SportsTime Ohio
Fox Sports DetroitFox Sports NorthPac-12Fox Sports WestMSNBC
Fox Sports Detroit Fox Sports North Pac-12 Fox Sports West Fox Sports San Diego KTVU MSNBC
CNBCMega TVWAPA AmericaRCN Nuestra TeleTV ChileCentro America TVESPN Deportes USA
CNBC Mega TV WAPA America RCN Nuestra Tele TV Chile Centro America TV ESPN Deportes USA
TV5 Monde USABYU TV SportsESPNESPN Classic USAESPNEWS
TV5 Monde USA KPIX 5 CBS San Francisco BYU TV Sports KICU-TV ESPN ESPN Classic USA ESPNEWS
ESPNUESPN2 USASEC NetworkNBCSNCBS Sports NetworkFCS AtlanticFCS Central
ESPNU ESPN2 USA SEC Network NBCSN CBS Sports Network FCS Atlantic FCS Central
FCS PacificBTN - Big Ten NetworkFox Sports 2 USAFox Sports 1 USAFOX DeportesGOLTV USAUnivision Deportes USA
FCS Pacific BTN - Big Ten Network Fox Sports 2 USA Fox Sports 1 USA FOX Deportes GOLTV USA Univision Deportes USA
beIN SPORTS USAbeIN SPORTS en EspañolShowtime
beIN SPORTS USA beIN SPORTS en Español Showtime

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018