Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Philadelphia Union

Kuruluş  2008
Stadyum  Talen Energy Stadium
Capacity  19,178
Manager  J. Curtin

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Jake McGuireJ. McGuire
Andre BlakeA. Blake
John  McCarthyJ. McCarthy
Defans
Matthew RealM. Real
Mark McKenzieM. McKenzie
Warren CreavalleW. Creavalle
Assists: 1
Fabio  Alves MacedoFabinho
Joshua YaroJ. Yaro
Auston TrustyA. Trusty
Ray GaddisR. Gaddis
Assists: 1
Keegan RosenberryK. Rosenberry
Gol: 1, Assists: 1
Jack ElliottJ. Elliott
Richie MarquezR. Marquez
Olivier Mbaissidara MbaizoO. Mbaizo
Orta Saha
Derrick JonesD. Jones
Alejandro BedoyaA. Bedoya
Gol: 1, Assists: 3
Bořek DočkalB. Dočkal
Gol: 5, Assists: 3
Ilson Pereira Dias JúniorIlsinho
Gol: 4, Assists: 2
Haris MedunjaninH. Medunjanin
Gol: 1
Eric AyukE. Ayuk
Anthony FontanaA. Fontana
Gol: 1
Fabian HerbersF. Herbers
Adam NajemA. Najem
Forvetler
Cory BurkeC. Burke
Gol: 2, Assists: 1
Jay SimpsonJ. Simpson
David AccamD. Accam
Fabrice PicaultF. Picault
Gol: 3, Assists: 2
Michee NgalinaM. Ngalina
C.J. SapongC. Sapong
Gol: 2, Assists: 1
Marcus EppsM. Epps
Gol: 1
#İsimAgeA
Kaleciler
29J. McGuire 2300000000000
18A. Blake 271530171700000000
1J. McCarthy 25000001700000
Defans
32M. Real 182363302200100
4M. McKenzie 1981910911600200
2W. Creavalle 2736663301201100
33Fabinho 333015412800000
15J. Yaro 2300000100000
26A. Trusty 191530171700000200
28R. Gaddis 281068141130601100
12K. Rosenberry 241440161600111200
3J. Elliott 227119811800300
16R. Marquez 2600000200000
O. Mbaizo 2000000000000
Orta Saha
8D. Jones 21303030500000
11A. Bedoya 311369161600013210
B. Dočkal 291208151509053000
25Ilsinho 3271214776842100
6H. Medunjanin 331189141400010310
30E. Ayuk 2100000100000
21A. Fontana 189851411110000
14F. Herbers 241933303000000
24A. Najem 2300000000000
Forvetler
19C. Burke 263491421201321001
27J. Simpson 29392020300000
7D. Accam 27854151058700100
9F. Picault 27904131034332300
M. Ngalina 1800000000000
17C. Sapong 291226161517121100
20M. Epps 2348410646410000
İsimDateFromFee
Transfers In
B. Dočkal 01 Mart 2018Henan JianyeLoan
D. Accam 09 Şubat 2018Chicago-
E. Ayuk 01 Ocak 2018Jönköpings S-
Transfers Out
C. Pontius 22 Ocak 2018GalaxyFree
R. Alberg 01 Ocak 2018CSKAFree
G. Wijnaldum 06 Ocak 2018Willem IIFree
A. Mendoza 07 Şubat 2018LV Lights-
K. Tribbett 02 Mart 2018Penn-
J. McGuire 14 Mart 2018BethlehemLoan
T. Temple 21 Mart 2018BethlehemLoan
B. Ofeimu 16 Mart 2018BethlehemLoan

Haberler

Philadelphia Union
AS English (1 week ago)
Vancouver Whitecaps
AS English (3 weeks ago)
Footy on the Telly: 7-day forecast
The Philly Soccer Page (2 weeks ago)
World Cup semifinal predictions
ProSoccerTalk (blog) (1 week ago)

Videolar


SAVES BY DRE: Kljestan cannot guide his shot past Andre…
2 gün önce

HIGHLIGHTS: Philadelphia Union vs. Orlando City SC | Ju…
2 gün önce

SAVES BY DRE: Andre Blake tips a Johnson header over th…
2 gün önce

GOAL: Alejandro Bedoya slams home a rebound from close…
2 gün önce

Philadelphia Union vs. Eintracht Frankfurt - Highlights…
4 gün önce

Eintracht Frankfurt vs. Philadelphia Union - July 14th…
Pazar, 8 Tem

HIGHLIGHTS: Chicago Fire vs. Philadelphia Union | July…
Çarşamba, 11 Tem

GOAL: David Accam tucks in the late winner at the back…
Çarşamba, 11 Tem

GOAL: Cory Burke header reclaims the Union lead
Çarşamba, 11 Tem

GOAL: Haris Medunjanin pounces on mistake to put Union…
Çarşamba, 11 Tem

EXTENDED HIGHLIGHTS: Union 4-3 Chicago Fire
Çarşamba, 11 Tem

GOAL: Cory Burke notches a brace to once again reclaim…
Çarşamba, 11 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan