Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Real Salt Lake

Kuruluş  2004
Stadyum  Rio Tinto Stadium
Capacity  21,004
Manager  M. Petke

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Alex HorwathA. Horwath
Nick RimandoN. Rimando
Connor SparrowC. Sparrow
Jacob LeekerJ. Leeker
Defans
Aaron HerreraA. Herrera
Shawn Maurice BarryS. Barry
Justen GladJ. Glad
Anthony BeltranA. Beltran
Marcelo Andrés Silva FernándezM. Silva
Taylor PeayT. Peay
Demar Constantine PhillipsD. Phillips
Orta Saha
Sebastián Saucedo MondragónS. Saucedo
Gol: 1, Assists: 2
Michael GallagherM. Gallagher
Damir KreilachD. Kreilach
Gol: 3, Assists: 2
Stephen Obayan  SundayS. Sunday
Sidelined: Suspended
Jordan AllenJ. Allen
Luis Saúl Silva LópezL. Silva
Gol: 3
Corey BairdC. Baird
Gol: 4, Assists: 2
Jefferson David Savarino QuinteroJ. Savarino
Gol: 2, Assists: 1
Nick BeslerN. Besler
Danilo AcostaD. Acosta
Assists: 1
Kyle BeckermanK. Beckerman
Gol: 1
Albert RusnákA. Rusnák
Gol: 4, Assists: 3
José  HernándezJ. Hernández
Luke MulhollandL. Mulholland
Pablo Enrique RuízP. Ruíz
Forvetler
Ricky Lopez-EspinR. Lopez-Espin
Alfredo Ortuño MartínezOrtuño
Andrew  BrodyA. Brody
João Jimmy Plata CoteraJ. Plata
Gol: 3, Assists: 2
Brooks LennonB. Lennon
Assists: 2
#İsimAgeA
Kaleciler
1A. Horwath 3100000500000
18N. Rimando 391530171700000000
24C. Sparrow 24000001200000
J. Leeker 2300000000000
Defans
A. Herrera 2100000100000
26S. Barry 281472201000000
15J. Glad 211471171701000300
2A. Beltran 3000000000000
30M. Silva 29837101002000400
T. Peay 2600000200000
17D. Phillips 343605502000200
Orta Saha
23S. Saucedo 2158213674912000
M. Gallagher 2300000000000
6D. Kreilach 291415171613132200
8S. Sunday 2945585321200100
70J. Allen 2300000000000
20L. Silva 2958613766830000
27C. Baird 22922151056542200
7J. Savarino 211505171704021100
13N. Besler 255279541700100
25D. Acosta 205998711601000
5K. Beckerman 361376161510210400
11A. Rusnák 231350151501043000
29J. Hernández 2200000000000
19L. Mulholland 2901010400000
31P. Ruíz 1942974321000100
Forvetler
28R. Lopez-Espin 22221010400000
16Ortuño 271193121600000
A. Brody 2300000000000
10J. Plata 2666511834432000
12B. Lennon 201361161512102300
İsimDateFromFee
Transfers In
D. Kreilach 07 Şubat 2018Union Berlin-
S. Barry 17 Ocak 2018KielceFree
A. Brody 06 Haziran 2018Real Monarchs-
T. Peay 11 Mayıs 2018Real MonarchsLoan
P. Ruíz 07 Şubat 2018San LorenzoFree
M. Gallagher 06 Haziran 2018Real Monarchs-
R. Lopez-Espin 27 Nisan 2018Real MonarchsLoan
Transfers Out
Y. Movsisyan 26 Mart 2018DjurgårdenLoan
M. Van Oekel 05 Ocak 2018EnergyFree
C. Schuler 02 Mart 2018OrlandoFree
O. Holness 07 Şubat 2018BethlehemFree
C. Baird 23 Mart 2018Real MonarchsLoan
R. Velazco 01 Ocak 2018Isidro-
N. Jackson 21 Ocak 2018Colorado-
M. Lachowecki 01 Şubat 2018Tampa Bay-
J. Schmidt 04 Şubat 2018SacramentoFree
D. Ochoa 20 Nisan 2018Real MonarchsLoan

Haberler

Minnesota United FC
AS English (3 days ago)
Real Salt Lake
AS English (1 week ago)
Sporting Kansas City
AS English (1 week ago)
San José Earthquakes
AS English (3 weeks ago)
Saturday's Viewing Picks
thesportsdaily.com (1 week ago)

Videolar


RSL at MIN: Damir Postgame Reaction 7/14/18
Dün

Mike Freakin Petke
2 gün önce

Highlights: MNUFC vs. Real Salt Lake
2 gün önce

RSL at MIN: Match Highlights 7/14/18
2 gün önce

Preach, Petke
3 gün önce

HIGHLIGHTS: Minnesota United FC vs. Real Salt Lake | Ju…
3 gün önce

RSL Rundown: at Minnesota 7/14/18
Perşembe, 12 Tem

2018 RSL Unified Signing Day
Perşembe, 12 Tem

Beyond the Pitch: Bofo Saucedo
Perşembe, 12 Tem

RSL vs EF: Brody Goal 7/10/18
Çarşamba, 11 Tem

RSL vs EF: Petke Postgame Reaction 7/10/18
Çarşamba, 11 Tem

RSL vs EF: Peay Postgame Reaction 7/10/18
Çarşamba, 11 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan