Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Amerika Birleşik Devletleri

National Womens Soccer League

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

National Womens Soccer League'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

go90
Seasons: 2017-2019
Lifetime
Seasons: 2017-2019

 

Videolar


Goal of the Week nominees | Week 16
Dün

Save of the Week nominees | Week 16
Dün

Highlights: Portland Thorns FC vs. Houston Dash | July…
Dün

Highlights: Chicago Red Stars vs. Seattle Reign FC | Ju…
3 gün önce

Highlights: Utah Royals FC vs. Orlando Pride | July 14…
3 gün önce

Highlights: Sky Blue FC vs. North Carolina Courage | Ju…
3 gün önce

Lynn Williams Hat Trick | Courage 4-0 win over Sky Blue…
3 gün önce

#NWSLpregameshow | Utah Royals FC vs Orlando Pride
3 gün önce

Utah Royals FC vs. Orlando Pride | July 14 at 7 p.m. ET
Perşembe, 12 Tem

Highlights: Houston Dash vs. Orlando Pride | July 11, 2…
Perşembe, 12 Tem

Highlights: Seattle Reign FC vs. Utah Royals FC | July…
Perşembe, 12 Tem

Highlights: North Carolina Courage vs. Washington Spiri…
Çarşamba, 11 Tem

GOAL: Debinha opens up scoring for the Courage
Çarşamba, 11 Tem

3 Moments | NWSL Week 15
Çarşamba, 11 Tem

Sam Kerr's 51 NWSL Goals
Çarşamba, 11 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan