Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Kenya

Kenyan Premier League

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   Gor Mahia 19 15 4 0 46 15 +31 49 GGGGG
2   Sofapaka 23 12 4 7 33 28 +5 40 MGGGM
3
Ulinzi Stars 23 10 7 6 27 20 +7 37 GBGMB
4
Bandari 23 9 9 5 18 12 +6 36 BGBBG
5
Leopards 22 9 9 4 32 27 +5 36 BGMBG
6
Mathare United 23 8 11 4 35 29 +6 35 BMBBB
7
Kariobangi Sharks 22 8 10 4 28 20 +8 34 GBMGG
8
Homeboyz 23 9 5 9 24 25 -1 32 BMGGM
9   Tusker 23 8 6 9 30 31 -1 30 MGGBB
10   Nzoia Sugar 23 8 4 11 25 27 -2 28 MBMMM
11   Posta Rangers 22 6 10 6 17 20 -3 28 BGMMB
12   Nakumatt 23 6 7 10 30 36 -6 25 BMBGM
13
Zoo Kericho 23 6 7 10 27 34 -7 25 BGMBB
14
Chemelil 23 5 9 9 17 20 -3 24 GMBMM
15   SoNy Sugar 23 6 6 11 18 25 -7 24 GMGMB
17   Thika United 22 4 8 10 17 31 -14 20 BMMBM
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Küme Düşme

 

Haberler

Chapa Dimba star Ogot adapting well at Vihiga
Capital FM Kenya (3 days ago)
Gor handed two-year Kagame Cup ban
Capital FM Kenya (2 days ago)
World Cup gambling in Kenya
CNN (4 weeks ago)
Gor lose to Azam in CECAFA Kagame Cup semis
Capital FM Kenya (4 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan