Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

San Jose Earthquakes

Kuruluş  1995
Stadyum  Avaya Stadium
Capacity  18,000
Manager  M. Stahre

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Matt BersanoM. Bersano
James MarcinkowskiJ. Marcinkowski
Andrew TarbellA. Tarbell
Defans
Joel QvibergJ. Qviberg
Nick LimaN. Lima
Gol: 1, Assists: 1
Yeferson Agustín Quintana AlonsoY. Quintana
Gol: 1
Florian JungwirthF. Jungwirth
Gol: 2, Assists: 3
François AffolterF. Affolter
Jimmy OckfordJ. Ockford
Harold Oshkaly Cummings SeguraH. Cummings
Orta Saha
Jackson YueillJ. Yueill
Assists: 1
Luis Felipe FernandesL. Fernandes
Aníbal Cesis GodoyA. Godoy
Jahmir HykaJ. Hyka
Gol: 1
Tommy ThompsonT. Thompson
Kevin PartidaK. Partida
Eric CalvilloE. Calvillo
Shea SalinasS. Salinas
Valeri  QazaishviliV. Qazaishvili
Gol: 3, Assists: 3
Gilbert FuentesG. Fuentes
Chris WehanC. Wehan
Fatai AlasheF. Alashe
Forvetler
Chris WondolowskiC. Wondolowski
Gol: 4, Assists: 3
Mohamed ThiawM. Thiaw
Magnus ErikssonM. Eriksson
Gol: 3, Assists: 3
Danny HoesenD. Hoesen
Gol: 10, Assists: 3
Quincy Obina AmarikwaQ. Amarikwa
Assists: 1
#İsimAgeA
Kaleciler
12M. Bersano 25000001600000
18J. Marcinkowski 2100000100000
28A. Tarbell 241530171700000100
Defans
2J. Qviberg 25581101200000
24N. Lima 231530171700011000
30Y. Quintana 22748111014210300
23F. Jungwirth 291514171701023300
3F. Affolter 2754175201100200
15J. Ockford 2675610820600200
31H. Cummings 26885101001000101
Orta Saha
14J. Yueill 2164511835801000
96L. Fernandes 2200000000000
20A. Godoy 281080121200000400
10J. Hyka 3017662421110000
22T. Thompson 221706151900000
K. Partida 232683301000110
E. Calvillo 2000000100000
6S. Salinas 3272410916500100
11V. Qazaishvili 251414171617133000
35G. Fuentes 1600000000000
16C. Wehan 2411732121000000
27F. Alashe 24350112911500100
Forvetler
8C. Wondolowski 351222171343443200
M. Thiaw 2300000000000
7M. Eriksson 281498171704033000
9D. Hoesen 2714871717040103100
25Q. Amarikwa 301171001001701100
İsimDateFromFee
Transfers In
M. Eriksson 07 Şubat 2018Djurgården1.2M €
Y. Quintana 19 Ocak 2018PeñarolLoan
K. Partida 06 Haziran 2018RenoLoan
M. Thiaw 06 Haziran 2018Reno-
Transfers Out
A. Imperiale 02 Ocak 2018GuaraníFree
D. Cerén 19 Ocak 2018Houston-
C. Wehan 07 Şubat 2018RenoLoan
L. Mfeka 01 Ocak 2018Reno-
J. Akanyirige 16 Mart 2018RenoLoan
J. Marcinkowski 16 Mart 2018RenoLoan

Haberler

San José Earthquakes
AS English (5 days ago)

Videolar


Quakes players pick their most-used emoji
2 gün önce

Guram Kashia's first day in San Jose
3 gün önce

Guram Kashia's message to the Quakes supporters
3 gün önce

Gilbert Fuentes & Jacob Akanyirige make pro debuts…
3 gün önce

HIGHLIGHTS: Montreal Impact vs. San Jose Earthquakes
Cumartesi, 7 Tem

Anteater predicts the winner of the 2018 World Cup Final
Cumartesi, 7 Tem

Desert Tortoises predict the winner of the World Cup…
Cumartesi, 7 Tem

Florian Jungwirth on cross-country Montreal trip
Çarşamba, 11 Tem

BEHIND THE SCENES: Quakes U-15 Academy's win agains…
Salı, 10 Tem

GOAL: Florian Jungwirth slots it home off a beauty of a…
Pazar, 8 Tem

MOVEment Week Juggling Winners Juggle with Quakes Players
Cuma, 13 Tem

QUAKES AXIS: Behind the Scenes of the 2018 California C…
Cuma, 13 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan