Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Arjantin

Arjantin - Primera B Metropolitana

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   Platense 34 18 10 6 45 21 +24 64 BGGGB
2   Estudiantes Caseros 34 18 10 6 42 25 +17 64 GGBMG
3   Acassuso 34 14 12 8 38 21 +17 54 MMGGB
4   Atlanta 34 15 7 12 42 32 +10 52 MGGMB
5   Defensores de Belgrano 34 14 10 10 38 29 +9 52 MBMGB
6   Barracas Central 34 13 12 9 45 38 +7 51 GBBMG
7   Tristán Suárez 34 14 8 12 48 38 +10 50 GBGMM
8   UAI Urquiza 34 13 10 11 28 29 -1 49 MBMGG
9   Talleres Remedios 34 13 10 11 32 36 -4 49 GMBGM
10   San Miguel 34 10 13 11 32 40 -8 43 GBMMB
11   San Telmo 34 11 10 13 28 36 -8 43 GMMGB
12
Comunicaciones 34 11 8 15 38 41 -3 41 BMGMB
13
Sacachispas 34 10 10 14 35 47 -12 40 MBBGB
14   Fénix 34 9 12 13 38 43 -5 39 MBBGB
15   Colegiales 34 10 9 15 34 44 -10 39 BGMGM
16   Villa San Carlos 34 10 8 16 35 48 -13 38 MGMMB
17   Deportivo Español 34 7 10 17 27 40 -13 31 BMGMB
18   Almirante Brown 34 7 8 19 27 44 -17 29 GBBMB
Yükselme
Yükselme Play-offu

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan