Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
İngiltere

İngiltere - FA Cup

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

FA Cup'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

evertontv
Seasons: 2016-2019
Fox Soccer Plus
Seasons: 2011-2018
Palace PlayerHD Live
Seasons: 2016-2019

 

Haberler

Belçika, bir verimsizlik abidesi
Hürriyet (1 day ago)
Ekim 2014 - temmuz 2018 hattı
Hürriyet (4 days ago)
Real Madrid'in C Planı: Hazard
NTVSpor.net (1 week ago)

 

Videolar


Kane: We Want to Finish World Cup on a High | Lions'…
4 gün önce

England vs Croatia: Craig is with Lloyd Griffith in Mos…
Çarşamba, 11 Tem

Harry Kane Teaches Craig Mitch How to Play Golf! | Insi…
Çarşamba, 11 Tem

England Train Ahead of World Cup Semi-final vs Croatia…
Salı, 10 Tem

John Stones on Staying Calm Ahead of Semi-final | Lions…
Pazartesi, 9 Tem

Trippier: We've been working so hard to make histor…
Pazar, 8 Tem

England v Sweden | Craig Talks to Fans & a Special…
Cumartesi, 7 Tem

England Train Shooting Ahead of Sweden Quarter Final …
Cumartesi, 7 Tem

England v Sweden: Players Focused Yet Relaxed in Traini…
Cuma, 6 Tem

Walker Answers Questions from Hilarious Young Fan! | Li…
Perşembe, 5 Tem

Eric Dier: It Was My Best Footballing Moment! | Lions…
Çarşamba, 4 Tem

England v Colombia: Craig Chats to Copa90 in Moscow | L…
Salı, 3 Tem

England Prepare for Colombia! | Inside Training | World…
Salı, 3 Tem

Players Warm-Up with Hilarious Kabaddi Drill! | Lions…
Pazartesi, 2 Tem

Sterling Catches Up with Childhood Football Coach! | Li…
Pazar, 1 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan