Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Fransa

Fransa - Ligue 1

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1 PSG 38 29 6 3 108 29 +79 93 BMBBG
2 Monaco 38 24 8 6 85 45 +40 80 GGGBM
3 Olympique Lyonnais 38 23 9 6 87 43 +44 78 GMGGG
4 Olympique Marseille 38 22 11 5 80 47 +33 77 GBGBG
5 Rennes 38 16 10 12 50 44 +6 58 BGGGB
6 Bordeaux 38 16 7 15 53 48 +5 55 GGGGM
7 Saint-Étienne 38 15 10 13 47 50 -3 55 GMMGG
8 Nice 38 15 9 14 53 52 +1 54 MGMBG
9 Nantes 38 14 10 14 36 41 -5 52 GGMMB
10 Montpellier 38 11 18 9 36 33 +3 51 BBGMM
11 Dijon 38 13 9 16 55 73 -18 48 GMGMM
12 Guingamp 38 12 11 15 48 59 -11 47 MBMBG
13 Amiens SC 38 12 9 17 37 42 -5 45 MGBBG
14 Angers SCO 38 9 14 15 42 52 -10 41 MMGBM
15 Strasbourg 38 9 11 18 44 67 -23 38 MGMBM
16 Caen 38 10 8 20 27 52 -25 38 BMMMB
17 Lille 38 10 8 20 41 67 -26 38 MGGGM
18 Toulouse 38 9 10 19 38 54 -16 37 GMMMB
19 Troyes 38 9 6 23 32 59 -27 33 MBMGM
20 Metz 38 6 8 24 34 76 -42 26 MMMMB
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Eleme)
Küme düşme Play-offu
Relegation - Ligue 2

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
E. CavaniPSG 28 3
F. ThauvinOlympique Marseille 22 3
NeymarPSG 19 4
M. DepayOlympique Lyonnais 19 2
M. BalotelliNice 18 6
M. DíazOlympique Lyonnais 18 1
N. FekirOlympique Lyonnais 18 3
R. FalcaoMonaco 18 3
K. Toko EkambiAngers SCO 17 3
A. PléaNice 16 1
Rony LopesMonaco 15 0
N. RouxMetz 15 0
M. KonatéAmiens SC 13 2
K. MbappéPSG 13 0
N. PépéLille 13 1

Ligue 1'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

beIN SPORTS
Seasons: 2015-2018
fuboTV
Seasons: 2015-2018
TV5 Monde USA
Seasons: 2015-2018

 

Haberler

Balotelli'nin alternatifi Aboubakar
NTVSpor.net (1 day ago)

 

Videolar


France's Ligue 1 Conforama stars at the 2018 FIFA W…
Cuma, 15 Haz

Ligue 1 Conforama's African stars at the 2018 FIFA…
Perşembe, 14 Haz

Ligue 1 Conforama's European stars at the 2018 FIFA…
Çarşamba, 13 Haz

A Magnificient maiden campaign for these Ligue 1 Confor…
Salı, 12 Haz

Young guns : Ligue 1 Conforama's rising stars / sea…
Salı, 12 Haz

Ligue 1 Conforama's top South American stars at the…
Salı, 12 Haz

All Neymar JR Goals | season 2017-18 | Ligue 1 Conforama
Pazar, 10 Haz

All Mario Balotelli Goals | season 2017-18 | Ligue 1 Co…
Pazar, 10 Haz

All Memphis Depay Goals | season 2017-18 | Ligue 1 Conf…
Pazar, 10 Haz

All Nabil Fekir Goals | season 2017-18 | Ligue 1 Confor…
Pazar, 10 Haz

Top 5 volley goals | season 2017-18 | Ligue 1 Conforama
Cumartesi, 9 Haz

Top 5 chip goals | season 2017-18 | Ligue 1 Conforama
Cumartesi, 9 Haz

Top 10 Latam | season 2017-18 | Ligue 1 Conforama
Cumartesi, 9 Haz

Top 10 Free Kick | season 2017-18 | Ligue 1 Conforama
Cuma, 8 Haz

Top 5 acrobatic goals | season 2017-18 | Ligue 1 Confor…
Cuma, 8 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018