Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Japonya

Japonya - J2 League

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   Matsumoto Yamaga 22 11 7 4 34 22 +12 40 GGGMG
2   Oita Trinita 23 12 4 7 40 33 +7 40 MMMGG
3   Renofa Yamaguchi 23 11 7 5 40 36 +4 40 MBMBG
4
Avispa Fukuoka 22 11 6 5 32 22 +10 39 GBMMG
5
Yokohama 23 10 9 4 30 26 +4 39 GBGGB
6
Omiya Ardija 23 11 5 7 35 25 +10 38 GGBGG
7
Machida Zelvia 22 10 7 5 35 26 +9 37 MBBGG
8
Tokyo Verdy 23 9 8 6 31 23 +8 35 GMMGG
9
Fagiano Okayama 22 9 7 6 24 19 +5 34 GBMMB
10
Montedio Yamagata 23 9 7 7 29 26 +3 34 MBGGG
11
Gifu 23 9 5 9 31 26 +5 32 GMMBM
12
Ventforet Kofu 23 8 7 8 38 28 +10 31 MGMBM
13   Zweigen Kanazawa 23 8 7 8 33 32 +1 31 GBGBB
14   Mito Hollyhock 22 8 4 10 26 26 +0 28 GBGMG
15   Tokushima Vortis 23 8 4 11 21 22 -1 28 MGGMM
17   Albirex Niigata 23 7 5 11 23 29 -6 26 MMBBM
18   Tochigi 23 7 5 11 20 31 -11 26 GGMMM
19   Roasso Kumamoto 22 6 4 12 25 39 -14 22 MMBBM
20
Ehime 23 5 6 12 16 29 -13 21 GGBMM
21
Kamatamare Sanuki 23 4 6 13 18 40 -22 18 MMGGB
22
Kyoto Sanga 21 4 4 13 18 33 -15 16 BMMMG
Yükselme
Yükselme Play-offu
Küme Düşme

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
G. OmaeOmiya Ardija 14 3
A. OnaiwuRenofa Yamaguchi 14 1
K. FuruhashiGifu 10 1
J. LarriveyJEF United 9 0
K. BabaOita Trinita 8 0
Junior BarrosVentforet Kofu 8 0
T. FunayamaJEF United 8 0
Y. GotoOita Trinita 8 1
Y. MinagawaRoasso Kumamoto 8 0
K. OnoseRenofa Yamaguchi 8 0
Douglas VieiraTokyo Verdy 7 0
MateusOmiya Ardija 7 0
Rodrigo MaranhãoZweigen Kanazawa 7 4
J. TanakaGifu 7 0
An Byong-JunRoasso Kumamoto 6 0

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan