Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Minnesota United FC

Kuruluş  2010
Stadyum  National Sports Center Stadium
Capacity  10,350
Manager  A. Heath

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Bobby ShuttleworthB. Shuttleworth
Alex KappA. Kapp
Matt LampsonM. Lampson
Defans
Francisco Javier Calvo QuesadaF. Calvo
Carter ManleyC. Manley
Assists: 1
Tyrone MearsT. Mears
Brent KallmanBrent Kallman
Wyatt OmsbergW. Omsberg
Michael BoxallM. Boxall
Jérôme ThiessonJ. Thiesson
Bertrand Owundi Eko'oB. Owundi
Eric MillerE. Miller
Marc BurchM. Burch
Orta Saha
Ethan FinlayE. Finlay
Gol: 2, Assists: 1
Edwin Alexi Gómez GutiérrezA. Gómez
Rasmus SchüllerR. Schüller
Assists: 1
Franck Tchidjui PangopT. Pangop
Luiz Fernando Ferreira MaximinianoLuiz Fernando
Collen WarnerC. Warner
José Martín Leitón RodriguezJ. Leitón
Kevin MolinoK. Molino
Gol: 2, Assists: 1
Harrison HeathH. Heath
Ibson Barreto da SilvaIbson
Gol: 2, Assists: 1
Miguel Ángel Ibarra AndradeM. Ibarra
Gol: 2, Assists: 2
Collin MartinC. Martin
Xavier GomezX. Gomez
Sam CroninS. Cronin
Forvetler
Mason ToyeM. Toye
Abu DanladiA. Danladi
Christian RamírezC. Ramírez
Gol: 3, Assists: 1
Carlos Darwin Quintero VillalbaC. Quintero
Gol: 3, Assists: 1
#İsimAgeA
Kaleciler
33B. Shuttleworth 316307700600100
24A. Kapp 2300000300000
28M. Lampson 285406600400000
Defans
5F. Calvo 251080121200000400
2C. Manley 224126420801000
4T. Mears 354435501000100
14Brent Kallman 279431201100000
22W. Omsberg 221032110200000
25M. Boxall 291080121200000100
3J. Thiesson 30900101000000000
B. Owundi 2400000100000
E. Miller 253524401000000
8M. Burch 342244312100100
Orta Saha
13E. Finlay 275717702021100
A. Gómez 254206513100200
20R. Schüller 261012121111101400
19T. Pangop 25454040800000
29Luiz Fernando 23882111300200
26C. Warner 291413120500100
77J. Leitón 2400000000000
18K. Molino 271402201021000
16H. Heath 22901100500100
7Ibson 34967111103021300
10M. Ibarra 28985131125222000
17C. Martin 2319252321000100
15X. Gomez 2300000000000
6S. Cronin 3100000000000
Forvetler
23M. Toye 1918381701000201
9A. Danladi 222087343400000
21C. Ramírez 2769411837431000
C. Quintero 307118801031100
İsimDateFromFee
Transfers In
C. Quintero 30 Mart 2018América-
E. Miller 04 Mayıs 2018Colorado-
Luiz Fernando 23 Şubat 2018FluminenseLoan
Transfers Out
V. Demidov 07 Mart 2018StabækFree
J. Venegas 01 Ocak 2018Saprissa-
B. Añor 31 Ocak 2018Caracas-
J. Davis 07 Şubat 2018NashvilleFree
K. Venegas 25 Ocak 2018Indy ElevenFree
S. Nicholson 01 Mayıs 2018Colorado-
J. Leitón 10 Temmuz 2018Herediano-
J. Greenspan 12 Ocak 2018Pittsburgh-

Haberler

[BC-MCT-SPORTS-BJT]
Hastings Tribune (6 hours ago)
Wednesday's Viewing Picks
thesportsdaily.com (4 days ago)

Videolar


Highlights: MNUFC vs. Colorado Rapids
11 saat önce

HIGHLIGHTS: Colorado Rapids vs. Minnesota United FC | J…
12 saat önce

Tailgate Live - Colorado Rapids vs Minnesota United FC…
14 saat önce

HIGHLIGHTS: Houston Dynamo vs. Minnesota United FC
Salı, 12 Haz

All-Star Highlights: Ibarra
Pazar, 10 Haz

All-Star Highlights: Ramirez
Perşembe, 7 Haz

World Cup Preview: Live At Brit's Pub
Çarşamba, 6 Haz

All-Star Highlights: Ramirez
Çarşamba, 6 Haz

Highlights: MNUFC vs. FC Cincinnati
Çarşamba, 6 Haz

All-Star Highlights: Quintero
Çarşamba, 6 Haz

All-Star Voting: Rambarra
Çarşamba, 6 Haz

All- Star Voting: Quintero
Salı, 12 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018