Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FC Porto

Kuruluş  1893
Stadyum  Estádio Do Dragão
Capacity  50,399
Manager  Sérgio Conceição

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
José Sá 2500000000000
Fabiano 3000000000000
Casillas 3700000000000
Vaná 2700000000000
Defans
M. Pereira 3400000000000
Y. Osorio 2400000000000
Ivan Marcano 3000000000000
Felipe 2900000000000
Luís Mata 2000000000000
D. Reyes 2500000000000
Alex Telles 2500000000000
Orta Saha
Sérgio Oliveira 2600000000000
Danilo Pereira 2600000000000
Paulinho 2300000000000
H. Herrera 2800000000000
Otavinho 2300000000000
Bruno Costa 2100000000000
Óliver Torres 2300000000000
André André 2800000000000
Forvetler
M. Marega 2700000000000
A. Waris 2600000000000
Gonçalo Paciência 2300000000000
Jesús Corona 2500000000000
Tiquinho 2700000000000
Y. Brahimi 2800000000000
Hernâni 2600000000000
V. Aboubakar 2600000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Adrián 01 Temmuz 2018La Coruña-
Suk Hyun-Jun 01 Temmuz 2018Troyes-
Gonçalo Paciência 29 Ocak 2018Setúbal-
Ivo Rodrigues 01 Temmuz 2018Antwerp-
João Carlos 01 Temmuz 2018Braga-
M. Agu 01 Temmuz 2018Bursa-
O. Govea 01 Temmuz 2018Mouscron-
R. Gudiño 01 Temmuz 2018APOEL-
Rui Sousa 01 Temmuz 2018Boavista-
S. Vera 24 Ocak 2018River Plate-
Danúbio 20 Ocak 2018G Anapolis-
Transfers Out
Ivan Marcano 01 Temmuz 2018Roma-
W. Boly 01 Temmuz 2018Wolverhampton11.5M €
Ricardo Pereira 09 Haziran 2018Leicester25M €
S. Irala 01 Temmuz 2018Rubio Ñú-
C. Awaziem 01 Temmuz 2018Porto II-
Diogo Dalot 08 Haziran 2018Man Utd-

Haberler

Gremio de Porto Alegre
AS English (1 week ago)

Videolar


"O Meu Coração Só Tem Uma Cor" foi apresentad…
14 saat önce

Hóquei em Patins: Cabestany fica "para continuar a…
14 saat önce

90 equipas lutaram pela Taça doa Campeões Dragon Force
3 gün önce

Hóquei em Patins: "Conquista da Taça é uma boa for…
3 gün önce

Hóquei em Patins: FC Porto Fidelidade-Valongo, 3-2 (Ta…
3 gün önce

Hóquei em Patins: Entrega da Taça de Portugal no Museu…
3 gün önce

Formação: Sub-17 - FC Porto-V.Guimarães, 2-0 (CNJB, fas…
Pazar, 10 Haz

Ciclismo: GP Abimota (5.ª etapa, 17/06/18
Pazar, 10 Haz

Ciclismo: GP Abimota (3.ª etapa, 15/06/18
Cumartesi, 9 Haz

Ciclismo: GP Abimota (4.ª etapa, 16/06/18
Cumartesi, 9 Haz

Festival da Natação 2018 (16/06/18
Cumartesi, 9 Haz

Formação: Sub-17 (antevisão FC Porto-V.Guimarães, CNJB…
Cumartesi, 9 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018