Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Seattle Sounders FC

Kuruluş  2007
Stadyum  CenturyLink Field
Capacity  67,385
Manager  B. Schmetzer

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Calle BrownC. Brown
Bryan MeredithB. Meredith
Stefan FreiS. Frei
Defans
Ki-Hee KimKim Ki-Hee
Jordan McCraryJ. McCrary
Román Aureliano Torres MorcilloR. Torres
Tony AlfaroT. Alfaro
Kelvin LeerdamK. Leerdam
Sidelined: Knee Injury
Nouhou ToloN. Tolo
Chad MarshallC. Marshall
Assists: 1
Waylon Dwayne Francis BoxW. Francis
Orta Saha
Víctor Rodríguez RomeroVíctor Rodríguez
Osvaldo Alonso MorenoO. Alonso
Handwalla BwanaH. Bwana
Gol: 1
Jordi Jose DelemJ. Delem
Gol: 1
Magnus  Wolff EikremM. Eikrem
Assists: 1
Cristian RoldanC. Roldan
Gol: 1, Assists: 2
Harry ShippH. Shipp
Henry WingoH. Wingo
Lamar  NeagleL. Neagle
Gustav SvenssonG. Svensson
Gol: 1
Alexander RoldanA. Roldan
Marcelo Nicolás Lodeiro BenítezN. Lodeiro
Forvetler
Felix ChenkamF. Chenkam
Clint DempseyC. Dempsey
Assists: 1
Will BruinW. Bruin
Gol: 3, Assists: 2
Jordan MorrisJ. Morris
#İsimAgeA
Kaleciler
25C. Brown 2500000000000
35B. Meredith 28000001000000
24S. Frei 32900101000000000
Defans
20Kim Ki-Hee 283365412200100
30J. McCrary 242775230700100
29R. Torres 323905502000100
15T. Alfaro 241732200400210
18K. Leerdam 275998710100201
5N. Tolo 206599813200300
14C. Marshall 336768801101000
90W. Francis 272313211200000
Orta Saha
8Víctor Rodríguez 2800000100000
6O. Alonso 322664312100300
70H. Bwana 183918535510000
21J. Delem 253396422610200
22M. Eikrem 2747410553501100
7C. Roldan 22900101000012200
19H. Shipp 261162202300000
23H. Wingo 221324130500100
27L. Neagle 31834040900100
4G. Svensson 318109900010100
16A. Roldan 215479634400100
10N. Lodeiro 294505500000000
Forvetler
F. Chenkam 1900000100000
2C. Dempsey 354276510101001
17W. Bruin 286147702032100
13J. Morris 2300000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
M. Eikrem 30 Ocak 2018MalmöFree
W. Francis 01 Ocak 2018Columbus-
C. Brown 20 Şubat 2018HoustonFree
J. Daley 24 Nisan 2018South Melb-
Transfers Out
B. Evans 20 Şubat 2018Sporting KCFree
J. Jones 01 Ocak 2018Darmstadt 98Free
O. Fisher 07 Şubat 2018DC United-
F. Dalusma 01 Mayıs 2018Myrtle Beach-
A. Kovar 23 Ocak 2018Los Angeles FCLoan
C. Lang 01 Mayıs 2018Kitsap Pumas-
B. Nana-Sinkam 07 Şubat 2018SF City-

Haberler

The Sounders fan guide to FIFA World Cup 2018
Sounder At Heart (5 days ago)
New York Red Bulls
AS English (5 days ago)

Videolar


MATCHDAY: New York Red Bulls vs. Seattle Sounders FC
3 gün önce

Sounders host community leaders at press conference for…
4 gün önce

Alcatel Play of the Match: Stefan Frei with incredible…
4 gün önce

Interview: Nicolás Lodeiro post-match at New York Red B…
4 gün önce

Interview: Harry Shipp post-match at New York Red Bulls
4 gün önce

Inteview: Jordan McCrary post-match at New York Red Bulls
4 gün önce

Interview: Brian Schmetzer post-match at New York Red B…
4 gün önce

Rave TV Recap: Sounders unable to complete comeback at…
4 gün önce

HIGHLIGHTS: Seattle Sounders FC at New York Red Bulls …
4 gün önce

HIGHLIGHTS: New York Red Bulls vs. Seattle Sounders FC
Çarşamba, 6 Haz

HIGHLIGHTS: New York Red Bulls vs. Seattle Sounders FC…
Çarşamba, 6 Haz

Interview: Adrian Hanauer on Sounders and United Bid 2026
Çarşamba, 6 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

RusyaHaz 19
14:00
Mısır
PortekizHaz 20
8:00
Fas
UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 0 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018