Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zondag 7 jan.

  • Vr
    Jan 5
  • Za
    Jan 6
  • Zo
    Jan 7
  • Ma
    Jan 8
  • Di
    Jan 9
  • Wo
    Jan 10
  • Do
    Jan 11
  •  
?  
Spanje - La Liga 
Live + 6:00 Leganés 1 - 0 Real Sociedad fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +10:15 Barcelona 3 - 0 Levante fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +12:30 Athletic Club 2 - 0 Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +12:30 Villarreal 1 - 1 Deportivo La Coruña fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +14:45 Celta de Vigo 2 - 2 Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Portugal - Primeira Liga 
Live + 6:45 Chaves 1 - 1 Desportivo Aves Sport TV1, Sport TV África
Live +11:00 Moreirense 0 - 2 Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, BTV Online
Live +13:00 Sporting CP 5 - 0 Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, RTPi
Live +15:15 Porto 4 - 2 Vitória Guimarães fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, DAZN
Engeland - FA Cup 
Live + 7:00 Newport County 2 - 1 Leeds United LUTV, BBC Wales, Telekom Sport 2 Romani…
Live + 9:00 Shrewsbury Town 0 - 0 West Ham United fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Live +10:00 Tottenham Hotspur 3 - 0 AFC Wimbledon Spurs Live Match Centre, BBC Radio 5 L…
Live +11:00 Nottingham Forest 4 - 2 Arsenal fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Mexico - Liga MX 
Live +13:00 Toluca 1 - 1 Guadalajara fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Live +19:00 Santos Laguna 4 - 2 Lobos BUAP fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, ESP…
Live +19:00 Querétaro 0 - 1 América fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Costa Rica - Primera División 
Live +14:00 Griekenland 1 - 2 Alajuelense Telecentro
Live +15:30 UCR 0 - 1 Herediano
Live +16:00 Limón 1 - 1 Pérez Zeledón Telecentro
Live +16:00 Santos de Guápiles 1 - 1 Guadeloupe
Live 19:00 Municipal Liberia vs Deportivo Saprissa
Frankrijk - Coupe de France 
Live + 8:15 Olympique Marseille 1 - 0 Valenciennes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live + 8:15 Granville 2 - 1 Bordeaux France 3 Haute-Normandie, France 3 Aquit…
Live + 8:15 Angers SCO 0 - 2 Lorient France 3 Bretagne, France 3 Pays de la L…
Live + 8:15 Strasbourg 3 - 2 Dijon France 3
Live + 8:15 Saint-Étienne 2 - 0 Nîmes France 3 Rhône-Alpes
Live +11:30 Dunkerque 2 - 4 Metz Eurosport Player France
Live +11:30 Vannes 1 - 1P Stade Briochin Eurosport Player France
Live +11:30 Fleury 91 0 - 1 Biesheim Eurosport Player France
Live +11:30 Sochaux 6 - 0 Amiens SC Eurosport Player France
Live +11:30 Entente SSG 1 - 2 Épinal Eurosport Player France
Live 11:30 Still vs Troyes Eurosport Player France
Live 11:30 Senlis vs Nantes Eurosport Player France
Live +15:00 Rennes 1 - 6 PSG fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Voetbalshows 
Live 8:30 FA Cup Match Day Fox Sports 1
Live 9:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Live 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 15:00 República Deportiva Univision Deportes
Live 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 17:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 17:00 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 18:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 21:00 Somos LMX Univision Deportes
Live 22:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 België - Tweede Divisie
 Brazilië - Copa São Paulo de Juniores
 Brazilië - Primeira Liga
 Cyprus - Eerste Divisie
 Cyprus - Tweede Divisie
 Engeland - Conference North
 Engeland - Non League Division One
 Engeland - WSL
 Frankrijk - CFA 2
 Griekenland - Superleague
 Griekenland - Football League
 Griekenland - Football League 2
 India - Indian Super League
 India - I-League
 India - Santosh Trophy
 Iran - Azadegan League
 Italië - Serie D
 Jamaica - National Premier League
 Libanon - Premier League
 Malta - Premier League
 Portugal - Segunda Liga
 Zuid-Afrika - ABSA Premiership
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Segunda División B
 Spanje - Tercera División
 Spanje - Laliga Iberdrola
 Wereld - Club Vriendschappelijk
 Wereld - Vriendschappelijk
 Wereld - Voetbalshows
?  
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 8:00 Bayern München vs PSG Fox Soccer Plus
Herhaal 16:00 PSG vs Celtic Fox Soccer Plus
Europa - UEFA Europa League 
Herhaal 6:00 Milan vs Austria Wien Fox Soccer Plus
Herhaal 12:00 Milan vs Austria Wien Fox Soccer Plus
Spanje - La Liga 
Herhaal 18:00 Barcelona vs Levante fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 18:30 Celta de Vigo vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 19:00 Barcelona vs Levante fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 23:00 Celta de Vigo vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Italië - Serie A 
Herhaal 1:15 Roma vs Atalanta fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 8:30 Fiorentina vs Internazionale fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 9:30 Cagliari vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 2:00 Borussia Dortmund vs Bayern München Fox Soccer Plus
Herhaal 10:00 Eintracht Frankfurt vs Bayern München Fox Soccer Plus
Herhaal 18:00 Bayern München vs Köln Fox Soccer Plus
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 1:00 Benfica vs Sporting CP GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 17:00 Sporting Braga vs Rio Ave fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 19:00 Moreirense vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 21:00 Sporting CP vs Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Engeland - FA Cup 
Herhaal 0:00 Exeter City vs West Bromwich Albion Fox Soccer Plus
Herhaal 2:00 Manchester City vs Burnley Fox Sports 2, Sport TV1
Herhaal 4:00 Liverpool vs Everton Fox Sports 2
Herhaal 4:00 Manchester City vs Burnley Fox Soccer Plus
Herhaal 7:30 Fleetwood Town vs Leicester City FOX Deportes
Herhaal 14:00 Shrewsbury Town vs West Ham United Fox Soccer Plus
Herhaal 15:30 Nottingham Forest vs Arsenal Fox Sports 1
Herhaal 20:00 Nottingham Forest vs Arsenal Fox Soccer Plus
Herhaal 22:00 Shrewsbury Town vs West Ham United Fox Soccer Plus
Italië - Coppa Italia 
Herhaal 0:00 Napoli vs Atalanta fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 3:00 Juventus vs Torino fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Mexico - Liga MX 
Herhaal 1:00 Cruz Azul vs Tijuana Univision Deportes
Herhaal 2:00 Pachuca vs Pumas UNAM Univision Deportes, Fox Sports Chile, FO…
Herhaal 4:00 Cruz Azul vs Tijuana Univision Deportes
Herhaal 9:00 Puebla vs Tigres UANL Univision Deportes
Herhaal 11:00 Cruz Azul vs Tijuana Univision Deportes
Herhaal 16:00 Atlas vs León Univision Deportes
Herhaal 16:30 Necaxa vs Veracruz Univision Deportes
Herhaal 17:00 Cruz Azul vs Tijuana Univision Deportes
Herhaal 17:30 Puebla vs Tigres UANL Univision Deportes
Herhaal 23:00 Toluca vs Guadalajara Univision Deportes
Frankrijk - Coupe de France 
Herhaal 8:15 Consolat Marseille vs Valenciennes
Vertraagd 19:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 21:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Club Vriendschappelijk 
Herhaal 9:00 Werder Bremen vs Twente
Peru - Primera División 
Herhaal 11:00 Melgar vs Sport Rosario Peru Magico
Herhaal 15:00 Universidad San Martín vs Unión Comercio Peru Magico
Herhaal 17:00 Sport Huancayo vs Alianza Atlético Peru Magico
Uruguay - Primera División 
Herhaal 23:00 Peñarol vs Defensor Sporting fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 1:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 3:15 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 8:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 8:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 10:00 Contacto Deportivo Univision Deportes

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië