Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Iran

Iran - Azadegan League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   Naft Masjed Soleyman 34 18 11 5 46 25 +21 65 GVGWW
2
Nassaji Mazandaran 34 19 7 8 49 26 +23 64 WWGWW
3
Khouneh Be Khouneh Babol 34 17 13 4 39 17 +22 64 WGWVW
4
Fajr Sepasi 34 18 7 9 48 25 +23 61 WVVWW
5   Baderan 34 15 14 5 54 32 +22 59 VWWGW
6   Malavan 34 13 16 5 39 26 +13 55 WVWWG
7
Gol Gohar 34 13 13 8 47 35 +12 52 WVWWG
8
Mes Kerman 34 15 7 12 37 33 +4 52 VGWGW
9   Oxin Alborz 34 13 12 9 40 27 +13 51 WGGVV
10   Mes Rafsanjan 34 11 15 8 38 29 +9 48 GWGWV
11   Shahrdari Mahshahr 34 11 8 15 42 43 -1 41 VWVWV
12
Bargh Jadid Fars 34 10 11 13 30 34 -4 41 VWVGV
13
Aluminium Arak 34 8 15 11 29 34 -5 39 VGWVW
14   Shahrdari Tabriz 34 10 8 16 36 45 -9 38 VWVVV
15   Machine Sazi 34 8 13 13 27 32 -5 37 WWGVV
16   Iranjavan Bushehr 34 8 9 17 33 49 -16 33 WVGGW
17   Saba Qom 34 1 9 24 24 90 -66 12 VVVVV
18   Rah Ahan 34 2 4 28 15 71 -56 10 VVVVV
Promotie
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
A. AlipourPersepolis 19 2
M. TabriziZob Ahan 13 0
Luciano ChimbaSanat Naft 12 1
M. GhaziPadideh Khorasan 11 5
S. AnsariSepahan 10 5
M. TorabiSaipa 10 3
KirosZob Ahan 9 1
I. AlekasirNaft Tehran 8 0
J. AlimohammadiSepahan 8 0
R. KhaleghifarGostaresh Foolad Tabriz 8 1
Karrar JassimSanat Naft 7 4
Y. DelfiEsteghlal Khuzestan 7 0
A. GhorbaniEsteghlal 7 0
R. ZahiviFoolad 7 2
M. AbbaszadehSaipa 6 2

 

Nieuws

Omid Ebrahimi joins Qatar's Al Ahli
Persian Football (1 week ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië