Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Sporting Clube de Portugal

Opgericht  1906
Stadion  Estádio José Alvalade
Capacity  50,466
Manager  José Peseiro

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
E. Viviano 3200000000000
R. Salin 3300000000000
Pedro Silva 2100000000000
Verdedigers
Jefferson 3000000000000
L. Agbenyenu 2100000000000
Marcelo 2800000000000
Tobias Figueiredo 2400000000000
S. Ristovski 2600000000000
C. Piccini 2500000000000
Bruno Gaspar 2500000000000
J. Mathieu 3400000000000
Domingos Duarte 2300000000000
S. Coates 2700000000000
João Queirós 2000000000000
André Pinto 2800000000000
Middenvelders
Bruno César 2900000000000
F. Fokobo 2400000000000
Mattheus 2400000000000
Carlos Mané 2400000000000
Jatobá 2200000000000
Chico Geraldes 2300000000000
Rafael Barbosa 2200000000000
Wendel 2000000000000
R. Petrović 2900000000000
Bruno Fernandes 2300000000000
R. Battaglia 2700000000000
João Palhinha 2300000000000
J. Mišić 2400000000000
Aanvallers
Rafael Leão 1900000000000
Gelson Martins 2300000000000
L. Acevedo 2200000000000
Gelson 2200000000000
F. Montero 3000000000000
Elves 1800000000000
Ronaldo Tavares 2000000000000
Baldé 2200000000000
L. Castaignos 2500000000000
Raphinha 2100000000000
M. Acuña 2600000000000
B. Dost 2900000000000
Nani 3100000000000
Matheus Pereira 2200000000000
Rúben Ribeiro 3000000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Nani 11 juli 2018Valencia-
Rúben Ribeiro 11 januari 2018Rio Ave450K €
E. Viviano 02 juli 2018Sampdoria2M €
F. Montero 17 januari 2018Tianjin Teda-
Jefferson 01 juli 2018Braga-
L. Castaignos 01 juli 2018Vitesse-
Marcelo 01 juli 2018Rio AveFree
Carlos Mané 01 juli 2018Stuttgart-
J. Mišić 06 januari 2018Rijeka2M €
Bruno Gaspar 02 juli 2018Fiorentina4.5M €
F. Fokobo 01 juli 2018Real-
Chico Geraldes 01 juli 2018Rio Ave-
Matheus Pereira 01 juli 2018Chaves-
Baldé 01 juli 2018Aves-
Domingos Duarte 01 juli 2018Chaves-
L. Acevedo 01 juli 2018Boavista-
L. Agbenyenu 31 januari 2018Portimonense2.5M €
Jatobá 02 juli 2018Dunav-
Raphinha 02 juli 2018Guimarães6.5M €
João Queirós 01 juli 2018KölnLoan
Wendel 06 januari 2018FluminenseMIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Generator: POEditor.com Project-Id-Version: Desktop Website Language: nl Plural-Forms: nplurals=2; plural=(n != 1);
Transfers Out
S. Doumbia 01 juli 2018Roma-
Fábio Coentrão 01 juli 2018Real Madrid-
Rui Patrício 01 juli 2018WolverhamptonFree
Adrien Silva 01 januari 2018Leicester24.5M €
William Carvalho 13 juli 2018Betis15M €
J. Silva 31 januari 2018RomaLoan
A. Ruiz 25 januari 2018ColónLoan
Geraldes 13 juli 2018GijónLoan
Iuri Medeiros 24 januari 2018GenoaLoan
Daniel Podence 09 juli 2018Olympiakos3M €
L. Spalvis 01 juli 2018KaiserslauternFree
L. Jordan 31 januari 2018HB KøgeLoan
Bragança 01 januari 2018Tango-

Nieuws

Video's


Conversas na Lua: T1 - episódio6
Donderdag, 12 jul

Conversas na Lua: T1 - episódio7
Donderdag, 12 jul

Estágio de Pré-Época
Donderdag, 12 jul

Making of da sessão fotográfica de época 2018-2019
Donderdag, 12 jul

Conversas na Lua: T1 - episódio5
Woensdag, 11 jul

Núcleo Duro - Cadaval
Vrijdag, 13 jul

Exames médicos época 2018-2019
Woensdag, 11 jul

Camisola oficial Sporting CP 2018-2019
Vrijdag, 8 jun

Conversas na Lua: T1 - episódio4
Donderdag, 7 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië