Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

AEK Athens FC

Opgericht  1924
Stadion  Olympiako Stadio Spyros Louis
Capacity  71,030
Manager  M. Ouzounidis

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
P. Tsintotas 2400000000000
V. Barkas 2400000000000
P. Ntounis 2100000000000
Verdedigers
D. Chygrynskiy 3100000000000
Rodrigo Galo 3100000000000
U. Ćosić 2500000000000
A. Tzanetopoulos 2300000000000
K. Lambropoulos 2800000000000
G. Giannoutsos 1900000000000
N. Hult 2800000000000
Hélder Lopes 2900000000000
Middenvelders
P. Babis 1800000000000
C. Giousis 1900000000000
M. Bakakis 2700000000000
André Simões 2800000000000
Erik Morán 2700000000000
A. Ajdarević 2800000000000
M. Shojaei 3400000000000
K. Galanopoulos 2000000000000
P. Mandalos 2600000000000
Aanvallers
C. Antoniou 2000000000000
V. Klonaridis 2500000000000
A. Bakasetas 2500000000000
G. Giakoumakis 2300000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
M. Shojaei 01 januari 2018PanioniosFree
N. Hult 31 januari 2018Panathinaikos200K €
Erik Morán 02 januari 2018Leganés130K €
S. Yiannikoglou 01 juli 2018GianninaFree
C. Albanis 01 juli 2018ApollonFree
S. Vasilantonopoulos 01 juli 2018Lamia-
A. Markopouliotis 01 juli 2018Kissamikos-
G. Papadopoulos 01 juli 2018Kissamikos-
Transfers Out
P. Rodríguez 01 januari 2018Newcastle-
O. Vranješ 01 juli 2018Anderlecht3.5M €
S. Araújo 01 juli 2018Las Palmas-
M. Livaja 01 juli 2018Las Palmas-
Vinícius Freitas 22 januari 2018Chapecoense-

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië